SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2865161

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
pięknie, niczym posąg :)


Zmieniony przez - natalijka w dniu 2019-07-21 16:59:25
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21595 Napisanych postów 30818 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870850
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Nie wiem, dla mnie te slipy to trochę gejówa i źle się w nich czuję...
2

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
Cayek
Kurdee, szkoda że w każdej kategorii nie ma takich gaci tylko te cholerne slipy :<


Ty chyba Kondzio nie wiesz co piszesz :D
gacie to najgorsze co mogli wymyslić....mogło byc classic nadal ze slipami, jak ktos chce wyznacznik formy zasłań czyt. dupe to niech se do spodenek idzie :P


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2019-07-21 17:22:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2454 Napisanych postów 24182 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402644
forma jeszcze nie startowa ale sylwetka juz ogólnie Mega wrażenie robi.. m.in. widać jak bardzo nogi poprawiłes (chyba że tylko mi siebtak wydaje )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21595 Napisanych postów 30818 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870850
Wincol nie wydaje Ci się, ogromna poprawa, szczególnie dwojek i dupy
Ogólnie Mario powiem Ci, że zaskakujesz na plus. Im dalej z redu, tym bardziej zaczynam wierzyć, że coś możesz tam powalczyć Idealnie klasyczna sylwetka to nigdy nie będzie, ale nabierasz tych kształtów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
wincol
forma jeszcze nie startowa ale sylwetka juz ogólnie Mega wrażenie robi.. m.in. widać jak bardzo nogi poprawiłes (chyba że tylko mi siebtak wydaje )


na żywo podobno jest lepiej, dziś tak miedzy innymi Dawid ocenił(mnie sameu ciezko sie ocenic bo wczoraj się zaczeło wkrecanie ze jest lipa :d ) no i że mimo wszystko też plecy sporo poszły, ale tak jak mowie zobaczymy efekt finalny, jak ot na scenie sie zaprezentuje, ale licze na to ze własnie bedzie to jeszcze lepiej widac jak w obecnym okresie ;) no a do startówki mam jeszcze 7tyg, a jutro mija 7tyg redu

prz1993
Wincol nie wydaje Ci się, ogromna poprawa, szczególnie dwojek i dupy
Ogólnie Mario powiem Ci, że zaskakujesz na plus. Im dalej z redu, tym bardziej zaczynam wierzyć, że coś możesz tam powalczyć Idealnie klasyczna sylwetka to nigdy nie będzie, ale nabierasz tych kształtów


Jak nie raz pisałem caal masa to byl atak na tylne pasmo ;) i cos z tego chyba wyszło, te plecy tez jednak cos poszły ale dwojki i dupa fakt bardziej, nawet nie wiem czy ta dupa by nie była lepsza do tych gaci jakby była mniejsza :> ale na niej jeszcze sporo fatu i na dwojkach wiec tez to powinno sie zmieniać na plus

dzięki, nie wiem ale od Ciebe te słowa budują bardzo, a wiesz ze Twoja opinie zawsze cenie, typowego klasyka nigdy ze mnie nie bedzie, ale staram sie jak mogę, naprawdę od hvja pozuje i się do tego przykładam :D
na ile to wystarczy nie mam pojęcia...;) ale własnie chciałbym zaskoczyć na plus
Do limitu jeszcze z ~10kg wiec nie mało, boje się za na tym gabaryt ucierpi a ładować nie bedzie kiedy, ale musi mic kierwa dobrze :D Tomek Marzec ma jeszcze 19kg

I sam fakt stania na scenie z najlepszymi to bedzie kurde mega przezycie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237849
MARIAN 17
.










W tym swietle na tej silce to jakis obłęd. Jest super a jeszcze 7 tygodni :D
Właśnie dzisiaj też widziałem ile jeszcze Marzec ma do zbicia ale w sumie Borecki też mało nie miał :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
Michał gorzej jak to tylko efekt światła a nie forma hehe. Ale Daiwd oceniał na żywo ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Czekam tylko, aż palniesz znowu tekst w stylu: "Nie wiem czy zdążę" Jest mega Mariano
3

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium