SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2865255

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 788 Napisanych postów 1018 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 19104
Pięknie plegar poszedł :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 701 Napisanych postów 3560 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 134894
Mariano jakoś nie miałem czasu śledzić tak dokładnie Twojego dziennika, ale się poprawię xD Powiedz mi proszę planujesz jakieś starty w tym roku ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
robertjudi
Pod koniec masy to chyba 200 pęknie na wiosło


no i jelito bym zbierał z ziemi :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100321
MARIAN 17
robertjudi
Pod koniec masy to chyba 200 pęknie na wiosło


no i jelito bym zbierał z ziemi :D


Pampersa założysz przed ostatnią roboczą
1

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
Biały89
Mariano jakoś nie miałem czasu śledzić tak dokładnie Twojego dziennika, ale się poprawię xD Powiedz mi proszę planujesz jakieś starty w tym roku ?


Planować planowałem, w styczniu już byłem bliski rezerwacji samolotu, a teraz nie wiem kwestia tego na ile będę mógł. I na ile wszytsko bedzie przebiegac zgodnie z planem ,jeśli będzie ok pod tym względem a forma będzie zadowalajća i bedzie progres widoczny to mam nadzieje że jesień. Jakieś przetarcie 1 moze 2 razy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
Generation Iron 3 idzie gdzies obejrzeć online za free?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100321
MARIAN 17
Generation Iron 3 idzie gdzies obejrzeć online za free?


Pozycz od kogoś konto na netflixie lub kup na allegro za grosze idzie wyrwać

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 701 Napisanych postów 3560 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 134894
MARIAN 17
Biały89
Mariano jakoś nie miałem czasu śledzić tak dokładnie Twojego dziennika, ale się poprawię xD Powiedz mi proszę planujesz jakieś starty w tym roku ?


Planować planowałem, w styczniu już byłem bliski rezerwacji samolotu, a teraz nie wiem kwestia tego na ile będę mógł. I na ile wszytsko bedzie przebiegac zgodnie z planem ,jeśli będzie ok pod tym względem a forma będzie zadowalajća i bedzie progres widoczny to mam nadzieje że jesień. Jakieś przetarcie 1 moze 2 razy

to wiem.. oki trzymam kciuki ! a to wiem co będę ogładał w weekend xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
Tak to wygląda po 4tyg drugiego etapu masy waga od około 3tyg w miarę stabilna mimo lekkich podbitek klaorii. Średnia 106.5kg
Mam nadzieję ze przy dobrym układzie jeszcze z 7tyg masy.

Dziś tez poszedł mega trening jeden z lepszych w ostatnim czasie.

Zdj na czczo i jedno po treningu












...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 788 Napisanych postów 1018 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 19104
Marian na zdj wyglądasz tak zmutowanie, a co dopiero musi być na żywo, no mega nabity, wielki, w dobrej jakości!
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium