SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2861505

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21557 Napisanych postów 30788 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870528
To te u Roberta są z IFBB? I jakie tam limity dla klasyka? No imo Mario możesz mieć problem z trafieniem z formą, jak zdecydujesz się na klasyka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2647 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
nie, nie ogólnie Robert cisnął ostro po IFBB, jego będą prawilne NPC, gdzie jak stwierdził nie będzie szans na jakiekolwiek machlojki i ustawianie wyników
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21557 Napisanych postów 30788 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870528
A no właśnie. To kwestia czy Marian chce opuścić ifbb? Dla mnie po tych zmianach z MP sprawa jest już prosta, no ale ja jeszcze mam czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2647 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
sam nie wiem co bym zrobił, bo są plusy i minusy, no ale jednak też wydaje mi się, że bym pyerodnął to IFBB i startował gdzie indziej, tym bardziej po ostatnich akacjach, które Mati opisywał w dzienniku, typu ostawianie top 3 jeszcze przed weryfikacjami... ciężko to ogarnąć wgl, że takie akcje mają miejsce, a pewnie to norma od X czasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
luki77
Ty lepiej przeciągnij tą formę do czerwca i wyskakuj na zawodach u Roberta limit tam masz dużo większy


Łukasz nie wykluczone że tak będzie kwestia tego że tydzień przed tymi zawodami mam wesle ale to wszystko napewno jakoś do pogodzenia, a limit kilka kg większy chyba z 5kg.

prz1993
To te u Roberta są z IFBB? I jakie tam limity dla klasyka? No imo Mario możesz mieć problem z trafieniem z formą, jak zdecydujesz się na klasyka.


Jak erwi napisal zawody z pod NPC czyli te prawdziwe karty PRO itp nic wspolnego z ifbb

Co masz na myśli pisząc: możesz mieć problem z trafieniem z formą, jak zdecydujesz się na klasyka ? mowa o śląsku czy o Robercie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21557 Napisanych postów 30788 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870528
O Śląsku. Bo jednak dalej mam wrażenie, że na Śląsku 100% formy nie będzie. A jak będziesz mocno się głodził, to żebyś potem dobrze naładował.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2435 Napisanych postów 3137 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173179
Przemek ja mam 96kg u Roberta limit
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
prz1993
O Śląsku. Bo jednak dalej mam wrażenie, że na Śląsku 100% formy nie będzie. A jak będziesz mocno się głodził, to żebyś potem dobrze naładował.


dlatego to tez wyjdzie z czasem ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926



24.03.2018 REDU tydzień 10 nogi



Nogi

- Uginanie podudzi leżąc, stopy na szerokość ramion, lekko palce skręcone na zewnątrz 4s 15, 12, 10, 8-10 – 3-0-1-1
- uginanie stojąc palce skręcone lekko do wewnątrz 3s 15p – 3-0-1-0
- Wyprosty tułowia na dwójki 3s 15p –
- Przysiad 2-3s wstępne i 3s robocze 12,10,8p
- Wyciskanie nogami na syuwnicy nogi dosyć nisko na platformie, nie szerzej niż szerokość ramion 4s 25, 20, 15, 15
- Hack siad stopy dosyć blisko siebie 4s 12p + wykroki na przemienne po 10 na noge
- sissy squat 4s po ok. 15p

przywodzieciele , odwodziciele łydki

dziś jedyny dzien bez cardio w tym tygodniu

Zaczynamy 10 tydzień redu. W nocy kiepsko spałem rano juz tez nie mogłem spac mimo ze moglem spac ale sie nie dało zasnac:D

Dziś zmienne humorki w h**:D mocny głod i czulem zmęczenie, ale nie było mowy o odpuszczeniu treningu i poszło o dziwo bardzo super,
nawet gdzie nie gdzie dodałem kg :D wiec jednak głowa najwazniejsza




dziś w planie jeszcze kino i film pitbull







1. jajecznica
2.ryz, kura
3 płatki jaglane, jabłko, wpc
4. maka ryżowa, bialka jaj, wpc, masło migdałowe
5. indyk. lniany
6. j/w





rano: potas. cmoplex witamin, d3k2, witamina c, sanprobi,szejk:glutamina, wit c, ocet jablkowy 20min przed sniadaniem
na treningu: carbo, bcaa, tauryna, kreatyna
po treningu magnez

ala 4x300mg
enzymy z NOW 2x1tab
chrom 2x 200mcg


Jak widac czasami gdzie inadziej jak na siłowni tez jestem:D
Dziennika nie śledzi to chyba nie zobaczy



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4406 Napisanych postów 2549 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 35139
Zdecydowanie przyda Ci się taki relaks, wyjść i nie myśleć choć trochę o formie, starcie... choć gorzej z tym głodem :D Czwóreczka już pięknie wychodzi ;)
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium