SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2858292

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Te wolne związane z badaniami to pewnie takie jakby go nie było bo ciągle zabiegany pewnie ;p
Sam wiem po sobie jak robię off z jakiegoś tam powodu to dzień przeważnie jest jeszcze bardziej nerwowy i zabiegany niż w przypadku dnia treningowego :)

No ale wiadomo, mamy wszystko z kim konsultować :) Adam zawsze dobrze podpowie i nie będzie owijał tylko powie jak jest i jak sądzi :)

Mam nadzieję że na badaniach wyjdzie wszystko ok :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
NO daj spokój
dziś byłem na badanich bo pod kolonoskopie morfologia, grupa krwi i parametry krzepniecia krwi sa potrzebne to i przy okazji zorbiłem wszytsko inne ponad 300zł no ale trzeba sie badac :D
ogólnie grupie krwi znam ale nie mam tej kartki z pieczątkami itp no i nie przeszło musiałem na nowo robić, dodatkowo nikt tez mie nie poinformował ze na grupe krwi trzeba dwa razy oddac krew, po 30min drugi raz i ze wynik do 4 dni :D czyli idelanie w dzien kolono powinno byc ale babka mówi ze zazwyczaj jest wczesniej
jeszcze jak nigdy ludzi sporo plus dziecko które nie dało sobie pobrac krwi i walczyli tam z Nią dobre 30min :D
wiec oddałem krew pojechałem na siłkę zakreciic cardio i wróciłem spowrotem złożyć podpis bo za pierwszym razem mi pobarała krew dwa razy wiec drugie pobranie to tylko podpisanie papieru :D
i tym sposobem sniadanie o 11.30 jadłem

a o 19 dentysta, styczeń jest pod znakiem lekarzy badań itp :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Zdrowie mamy tylko jedno, więc dobrze że coraz więcej osób się bada.
1

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Dlatego ja nienawidzę ani pobrań ani lekarzy... No ale jak mus to mus :)
Podziwiam za cierpliwość :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 3699 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 151014
Jaki fake bo nie trzeba wcale oddawać 2x w celu poznania własnej grupy krwi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
BroStyle
Jaki fake bo nie trzeba wcale oddawać 2x w celu poznania własnej grupy krwi


Ja tam się nie znam więc nie wnikałem :D teraz już po fakcie, może się jej zyły spodobały %)


edit: w sumie nie jeden hvj bo za grupe krwi 2x35zł policzone wiec 35zł w dupe jesli tylko raz by wystarczyło


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2020-01-16 13:11:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Zaległa wpiska z wczoraj

Klata tricepsy lekko bok barków

kalata+tricepsy

1. Wyc. hammer skos dodatni 15 12 10 4 robocze 8 10 z czasem zmienię na sztangę bo hantle małe
2. Wyc. Hammer ruch jak wyc głową w dół 12 12 robocze 10 10+drop
3.Wyc hammer 12 12 12 12
4.rozpietki silowe lekki skos w górę 3-4s po 10-12 pow
5. Rozpietki w bramie lub Butterfly 3x25 20 15

-4s na bok barku większy zakres pow

Triceps
1.sciaganie drązka wyciąg 2s wstepne 4s robocze
2. sciaganie podchwytem 4s

Trening trochę pokombinowany, większośc na hammerach, czuje je dobrze, atak jak pisałem te 2-3tyg to bedzie chyba lekki freestyle jeśli chodzi o trening.
Łokieć lekko bolał ale bez tragedii, moze dlatego ze odpusciłem wszelskiego rodzaju francuzy i inne a postawiłem na linki

micha bez zmian

Cały dzień był lekki dyskomfort na flaku, wieczorem po ostatnim posiłku mnie wzdęło strasznie ze zasnać nie mogłem do rana niby sie ustabilizowało, bo bałem się że już coś mnie rozłoży,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
MARIAN 17
NO daj spokój
dziś byłem na badanich bo pod kolonoskopie morfologia, grupa krwi i parametry krzepniecia krwi sa potrzebne to i przy okazji zorbiłem wszytsko inne ponad 300zł no ale trzeba sie badac :D
ogólnie grupie krwi znam ale nie mam tej kartki z pieczątkami itp no i nie przeszło musiałem na nowo robić, dodatkowo nikt tez mie nie poinformował ze na grupe krwi trzeba dwa razy oddac krew, po 30min drugi raz i ze wynik do 4 dni :D czyli idelanie w dzien kolono powinno byc ale babka mówi ze zazwyczaj jest wczesniej
jeszcze jak nigdy ludzi sporo plus dziecko które nie dało sobie pobrac krwi i walczyli tam z Nią dobre 30min :D
wiec oddałem krew pojechałem na siłkę zakreciic cardio i wróciłem spowrotem złożyć podpis bo za pierwszym razem mi pobarała krew dwa razy wiec drugie pobranie to tylko podpisanie papieru :D
i tym sposobem sniadanie o 11.30 jadłem

a o 19 dentysta, styczeń jest pod znakiem lekarzy badań itp :D

Jak robiłem kolono to wystarczyło mi skierowanie i żadnych innych badań nie chcieli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
ja robie w znieczuleniu i prywatnie w klinice ;) będę grzecznie spał
p******e te doznania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
A widzisz. Ja ostatnio miałem bez, ale chyba ostatni raz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium