SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2858266

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388246
osmiornica bardzo slona, ja lubilem podjesc na plazy mix ryb w sumie niedrogo bylo i dawali zamiast frytek cos ala podsmazane sardynki chyba, takie chrupiace bylo i mega smaczne

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Taki to pożyje.. Ale należy Ci się za taką charówke

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
alexus
Mario u Was tak zimno że Basia w sweterku popyla? :)


Wiesz co pod wieczór/wieczorem jak idziemy na miasto to jets ciepło ale wietrzenie bo knajpy od razu przy morzu taki deotak i zaciąga.
My mieszkamy na takiej górze gdzie powiem Ci ze jest wiatrek czasami chłodny ale zejdzsz kawałek w dół to juz skwar jak nie wiem xD
No wiaru nie ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
lordknaga
osmiornica bardzo slona, ja lubilem podjesc na plazy mix ryb w sumie niedrogo bylo i dawali zamiast frytek cos ala podsmazane sardynki chyba, takie chrupiace bylo i mega smaczne


Jeszcze żeby wiedzieć jak taki zestaw po hiszpańsku się nazywa :d

Juz z autem chyba się trochę wj**alismy bo babka na miejscu ang znała mniej niż ja umowa w jezyku hiszpańskim.. I dopłaciłem kaucję karta 300 eruo ale dukala coś pod nosem że to jest zwrotne.
Ale jak wróciliśmy poszukałem i po tłumaczyłem umowę to h**a bo tam jkaies dodatkowe ubezpieczenia których my w ogóle nie chcieliśmy przy rezerwacji a na miejscu umowa po hispznaksu i nawet bym nie przypuszczal że coś takiego będzie.
No nic zobaczymy ile zwrócą ale Wczorsj mega wk***iony chodziłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
robertjudi
Taki to pożyje.. Ale należy Ci się za taką charówke


Ale tu nie ma nic nadzwyczajnego wakacje jak wakacje ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Zazwyczaj kaucji nie biorą, przynajmniej mi się nigdy nie zdarzyło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
cvfdbkz
Zazwyczaj kaucji nie biorą, przynajmniej mi się nigdy nie zdarzyło


W sensie przy wypożyczeniu?
Ja tam to 300 euro mam rozpisane i między innymi pisze ale po hiszpańsku więc dopiero tłumaczyłem potem ze 74e to kaucja 120e to jakieś zj**ane ubezpieczenie 15e paliw 12e usługa tankowania i coś tam jeszcze jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Zawsze brałem z wypożyczalni za gotówkę i unikałem płatności karta właśnie dlatego. Zobaczymy ile zwrócą, oby całosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870237
Ale zazdro Ci tych wakacji... Mam nadzieję, że do września odbije się na tyle z kasą po tej operacji, żeby też gdzieś polecieć chociaż na tydzień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
CV we Włoszech robiliśmy tak jak tu i było ok.
No ale tu jakieś jaja z tym dodatkowym ubezpieczeniem ;( ehh no poczekamy i zobaczymy ale jestem pewnym że części nie zwrócą

Przemo mam nadzieję ze ci się uda bo takie coś ci się przyda a tydzień to naprawdę styka. Ja bym więcej nie dał rady :d
Szkoda że wtedy mnie nie zrozumiałeś bo serii mówiłem że możecie jechać bo jedna sypialnia wolna ;d
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium