SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2864893

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2602 Napisanych postów 2957 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39566
I te backpumpsy po takim jedzeniu pozniej, haha

Przygotowania na sezon 2019, zapraszam:
https://www.sfd.pl/Dawid_Cnota__ROAD_TO_2019!-t1181749.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609937
shinare
I te backpumpsy po takim jedzeniu pozniej, haha


Lekko były odczuwalne ale bez tragedii
Aczkolwiek tak naorawde z rok lub dłużej już takich konkretnych BP nie miałem xD nie zachwalając xd

Ale Tetaz napewno estro wyżej to po sutach nie poczuje tylko pewno o BP :)

A waga dziś znów niższa i chyba niższa jak przed czitem i większe ssanie
Ewidentnie czity nie dla mnie ;) xD
A tu dwie kolację wigilijne przedemna ale rok temu też miałem dwie a jakoś zjadłem mniej niż zawsze na jednej jakoś na takie żarcie nie mam parcia zjem pierogi rybkę i w w sumie więcej dla mnie nie musi być no jeszcze grzybki :d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2453 Napisanych postów 24181 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402626
Z jedzeniem w wigilie mam podobnie , tez ryba , jakis filet jak jest i pierogi i nic więcej nie potrzeba no nie licząc serniczka
U Ciebie tym bardziej jeszcze można się domyślać skoro trzymasz swoją miche caly rok to flaki sie odzwyczaja od innego żarcia i raz ze nie ciągnie pewnie a dwa ze moze dyskomfort sprawić i nic fajnego pozniej z tego nie wynika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tak samo zjem rybe, barszcz jakiegoś pieroga i na nic innego nie ma raczej parcia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21594 Napisanych postów 30816 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870811
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 480 Napisanych postów 829 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 53683
prz1993
Ja podobnie, wiadro pierogów, z kilogram ryby, całą sałatkę jaka jest i po pół blachy każdego ciasta, i tyle


A rano -1kg i pręgi na dupie xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609937
Sałatki mi nie leżą i nie leżały nigdy bo potem taki mega pełny się czułem:d ja to ogólnie jestem bardziej mięsny i np mam ochotę na taką kaczkę z piekarnika dobrze zamarynowana i np taka świeża bułkę do tego nawet samemu zrobiona jak kiedyś do burgerów robiliśmy więc może takie coś sobie oj**ie o ile będę miał kaczkę w bardziej kaczora ale u wujka już zamówiona bo ma swojskie ;d co prawda że świtami kaczka nie ma nic wspólnego ale co mi tam xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21594 Napisanych postów 30816 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870811
U nas już dawno nie patrzymy czy coś jest niby świąteczne czy nie. Są podstawy jak pierogi i barszcz, ale najwięcej zawsze jest ryb (nie karpia tylko łosoś np ) i owoców morza, bo po prostu je uwielbiamy. Tak samo z ojcem lubimy dobre mięcho, i też zawsze jest właśnie albo jakiś ptak, albo dziczyzna. I podobne menu jest i na Wielkanoc i na Wigilię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609937
Nie no to u mnie to samo, z ryb zazwyczaj dorsz ;d i karp ale więcej mięsa xD ale mama zazwyczaj robi jakiś schab nadziewany czy np szynka że swiniaka cała w piekarniku :d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
U mnie ryb karp bo tradycja więc coś takiego zawsze go jest, Ojciec lubi. Natomiast zwykle jest jeszcze dorsz i miruna, bo smaczne obie. Dla moich bebechow przeklęta jest nie ilość zarcia ale obecna kapusta. W pierogach, jest też sama z grzybami jako dodatek. I tak zjem bo są pyszne... A potem 3 dni wzdety i lipa... Ale co tam, od cierpie, heh
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium