SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2861567

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
MArian , ale chyba nie dodało się zdjęcie "apetycznego indyka z rosołu "
w każdym razie ja nie mogę się go doszukać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Buli u mnie widac 2 zdj dwa talerze bigos i gotowany indyk:d ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
Buli915
MArian , ale chyba nie dodało się zdjęcie "apetycznego indyka z rosołu "
w każdym razie ja nie mogę się go doszukać



moze miałes go nie widzieć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
nie no jaja sobie robiłem przez to słowo "apetyczny"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
dziś kolejny DNT

samopoczucie raczej bez zmian, jutro zobacz emoze cos machnae dzis myslalem o cardio ale nie wiem czy jest sens

waga dzis 91,7kg mimo ze kalorie nisko wiec jak myslałem odbicie jest :p sylwetka zamglona ale powinno sie to unormowac, jakbym byl zdrowy pewno by tez mniejsze skutki negatywne dla sylwetki byly no ale coż, lepiej teraz niz tydzien wczenisje albo za 2tyg jakbym juz mase zaczał

pogoda w koncu super ale kvrwa akurat teraz dla mnie dramat bo nie moge oddchac przez pozatykany nos i gardło a pogoda taka jak dzis jeszcze to mega utrudnia;/




Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2017-05-30 18:00:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Nic się nie martw, tak jak rozmawialiśmy
Organizm też się swoje namordował, to przywlekło się g****
Jak nie uda się jutro wpaść, to w najbliższym czasie na pewno.
Ogólnie szykuje mi się 3tyg urlop- mogę wpadać częściej w ten okres- da się u Was wykupić czasowy karnet, lub coś na parę wejść?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Czawaj
Nic się nie martw, tak jak rozmawialiśmy
Organizm też się swoje namordował, to przywlekło się g****
Jak nie uda się jutro wpaść, to w najbliższym czasie na pewno.
Ogólnie szykuje mi się 3tyg urlop- mogę wpadać częściej w ten okres- da się u Was wykupić czasowy karnet, lub coś na parę wejść?


Tomek jak dasz mi znac t ja sie postaram cos ogarnac bo na kilka wejsc ine ma, ale czasem sa nagrody np 2tyg czy cos

ja wiem ze ty na moto smigasz wpadnij do osw w sobote bo to co ci mowiłem ze ide do pracy to własnie jest ten evet moto serce i my tam bierzemy udział

ja ci dam jutro znac jak to bedzie jutro, bo chetnie bym pocwiczył

~~~~~~~~~~~~~~

Przeglądałem telefon bo małe porzadki robilem i nawet nie wiedziałem a Dawid Gwizdol albo jego dziewczyna nagrali mi filmik z UMP moim fonem z wreczania nagród, w takich okresach jak teraz fajnie powpsominac bo mega kopa daje :D





jakośc srednia ale to nawet nie o ot chodzi ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Dziś troche lepsze samopoczucie, przynajmniej idzie oddcyhac jako tako

Jak myslałem odbicie mnie dopadło ale mam nadzieje ze dzis był punkt kulminacyjny bo waga pokazała 92,7kg.

Poszla obwodowka i 10min iterwałów 25min cardio.

Micha oczywiscie trzymana a waga w góre jak zyc:d

1.5jajek, 50g piersi, warzywa-zapiekanka
2.50g ryżu, 200g piersi 10g lninaego
3.j/w
TRENING
4.100g ryżu, 50g puddingu
5.50g maki ryzowej, 200g bialek jaj 25g wpc, 100g malin
6.60g płatkow jaglanych, 200g białek jaj, 2 zółtka, 25g wpc, rabarbar


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Fajny filmik, czuć klimat
Jeszcze motyw z incepcji podbija emocje.

O widzisz, zaraz przejdzie całkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Wczoraj poszel obwod i 45min cardio w tym 10min interwalów. Woda chyba poowli ucieka 89,7kg dziś pokazało.

Micha cały czas na poziomie 2700, dzis raczej DNT bo na cąły dzien do pracy wyjątkowow i chyba nie bedzie kiedy a dodatkowow na polu wiec przy takim skawarze jak ma byc pewno wieczorem bede trup:D

Jutro juz napenwo pójdzie trening i zobacze czy obwody jeszcze lekkie czy juz zaczne powoli plan pod mase jaki ma iśc, ale to bede jeszcze opisywał co i jak bedzie wygladac dieta trening suple itp bo troche mysle że bedzie nowości

najpóźniej rusze z tematem wtorek/sroda ale po tych dwóch tyg juz naprawde włącza sie głód treningu wiec chyba ta przerwa dobrze wpłyneła


i takie małe porównanie roznica około roku koniec offu początek maja 2016 i z obecnego okresu kwiecien/maj 2017
dlatego poki co offa nie robie






Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium