SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT kabo - get big but not like a pig (spis treści str 1)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 818560

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
ojan
Szajba - ruszy! (Gdy masz taki zapas 1-2p)
Jednak za długie DOMS-y temu przeczą.
Zanim DOMS się rozwinie trzeba go rozruszać - na drugi dzień kilka lekkich przysiadów (wyskoków) załatwi sprawę.


Jak ruszy do dobrze, bo trochę wiocha gdy sę chodzi po plaży jak bocian
Zwykle domsy dopadają mnie już w pracy kolejnego dnia, więc je trochę rozruszam. A to kucnę, a to rozciągnę się trochę. Jak to w pracy, kucnąć trzeba i schylić się trzeba. Najgorzej jest, gdy po pracy położę się na chwilę, czy przysiądę. Wstać później i się rozruszać to masakra. Kolejnego i następnego dnia podobnie, ale z tendencją spadkową, by dopiero w dzień treningu ustąpiło.

kabo9
j.w. jak lecisz z minimalnym zapasem to powinno ruszyć
rozciągasz coś się? może to by pomogło na DOMSy

mnie o dziwo rzadko bardzo DOMSy w nogach dopadały, ale też zakres ruchu w większości ćwiczeń nie był taki jak byś powinien


Po każdym treningu, czyli co drugi dzień rozciągam przez 20 minut całe ciało. Po rozciągnięciu jest zdecydowanie lepiej, przez chwilę
Przy ćwiczeniach zakres ruchu właściwie maksymalny dla każdego ćwiczena, ale bez przesady, przysiady ATG, ale nie wbijam się na siłę w miednicę, a przy wykrokach nie robię szpagatu.

Chyba trzeba z tym żyć. W sumie u mnie jako osoby trenującej intuicyjnie, bez planu, jest to jakiś yznacznik, czy trening trafił tam gdzie trzeba czy nie

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
No to kolejne dni rehabilitacji za mną. Progres cały czas jest co cieszy, ale końca nie widać niestety. Dodatkowo wczoraj byłem w przychodni NFZ, wypisano mi skierowanie na CITO . Ale jak to bywa skierowanie swoją drogą a realia swoją. Pierwszy strzał to termin 2017, no to szukałem dalej. Dzwoniąc w kolejne miejsca ostatecznie udało mi się zejść przez koniec września do 31.08 - sukces .

Dzisiaj zdjęto mi również szwy i będę mógł wreszcie wziąć prysznic jak normalny człowiek, a nie "ochlapywać" się uważając zewsząd żeby przypadkiem nie zamoczyć rany .

Kolejny miły akcent to wczoraj odwiedził mnie kurier i przyniósł paczkę od naszego sponsora Hi Tec. Dziękuję sponsorowi a także ciału moderatorskiemu w osobach mastiego i ojana za przyznanie nagrody .

Wybrałem taki zestaw:


Zawsze byłem sceptyczny w stosunku do glukozaminy, ale postanowiłem że spróbuję. Może szału nie będzie ale ziarnko do ziarnka i regeneracja będzie jakoś lepiej postępowała .

pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
teraz bedzie porada z serii, wujek a moze ciotka cos slyszala a moze czytala
Nie wiem czy w Twoim wypadku rehabilitacja ma sie cos do rehabilitacji po zlamaniu, jezeli tak to tabletki, ktore polecil mi Heinz spowodowaly takie cuda, ze lekarz po kontrolnym rentgenie mial zawias jak szybko mi sie odbudowalo.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
ma bardzo dużo, bo wstawiony sztuczny staw musi się oblać naturalnym towarem kostnym i zespolić z kością, bo jest na wcisk
podaj nazwę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wroce do domu to sprawdze pudelko jak jeszcze mam, albo pivnij do Heinza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
już mam , dzięki za hint, teraz lecę reckę kołować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Tested_

A jeśli ktoś potrzebuje czita, dla głowy, a nie z powodu nazwijmy to sytuacji sylwetkowej, to może warto się zastanowić nad tym, że jak ktoś się męczy "na diecie" i nie potrafi wytrzymać tych głupich 2-3msc przed zawodami bez czita, to moze to nie sport dla niego. Genealnie smieje sie jak zawodnik narzeka na diete, nie na głód czy osłabienie bo to normalne, ale na sam fakt trzymania sztywnej diety. To troche tak jakby piłkarz narzekał że musi biegać, wiec mysle ze takie osoby nieco mineły się z powołaniem


Pozwoliłem sobie zacytować Adama, może trochę wyrwane z kontekstu, ale jak to przeczytałem to naszła mnie pewna refleksja.
Chyba jestem stworzony do tego sportu, bo wpyerdalać mogę dzień w dzień to samo, zasuwam na treningach, nie mam problemu z cardio. Tylko trochę gena do masy potrzebuję i będzie git .

A schodząc na ziemię to jutro wracam wirtualnie do pracy. Nie ma opyerdalania się, szybciej czas będzie leciał .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12143 Napisanych postów 30553 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131096
kabo9 - nie wiem dlaczego wstawiłeś cytat tego gościa ( nie znam go) ale uważam, że głowa jest najważniejsza!
Ważne jest to co się myśli!
Masz cela więc znajdziesz drogę która Cię do niego doprowadzi!
Inaczej mówiąc - będziesz dążyć do tego aby Twoje marzenia się zrealizowały!
Pamiętaj o rehabilitacji!
Czas to pieniądz - śpieszyć należy się tylko przy łapaniu pcheł (To nie moje).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 10132 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68495
Zielona łapka za ten cytat. Jak ktoś ma problem z korytkiem to do psychologa, a nie na trening. Dorośli mężczyźni nie miewają zachcianek i nie płaczą w cukierni. Zawsze można wzruszyć ramionami i zjeść kawałek kiełbasy. Ja tam nawet lubię monotonię. A za naleśniczki, placuszki i inne omleciki policzkowałbym. Zdrowiej Kabo i wracaj na swoje miejsce pod gryfem.

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
MaGor
Zielona łapka za ten cytat. Jak ktoś ma problem z korytkiem to do psychologa, a nie na trening. Dorośli mężczyźni nie miewają zachcianek i nie płaczą w cukierni. Zawsze można wzruszyć ramionami i zjeść kawałek kiełbasy. Ja tam nawet lubię monotonię. A za naleśniczki, placuszki i inne omleciki policzkowałbym. Zdrowiej Kabo i wracaj na swoje miejsce pod gryfem.


oj to żeś pojechał na pełnym gazie i bez trzymanki
masz bardzo wąską definicje bycia mężczyzną Maciek
mam tutaj zaraz wstawić 10 przykładów ze sceny pro bb albo cf ludzi którzy wpierdzielają węgle w postaci muffinów, placków, pizz, lodów, hamburgerów itp i wyglądaj tak jak nikt z tego działu nigdy nie będzie oraz podnoszą na rozgrzewkę tyle ile będzie maks w tym dziale w dowolnej konkurencji?
chciałbym zobaczyć jak policzkujesz tego pana za to że codziennie wpierdziela zestaw pączków:


1

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poprawa dynamiki

Następny temat

[BLOG]luki77-16 tyg.TRANSFORMACJA

WHEY premium