SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

~~KAIZENteam~~pytania do nas!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 303627

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11507
To już sie troche pogubiłem, ale jezeli będziesz sie odwadnial a twój dzień x jest w czwartek to nie powinieneś już trenować od wtrorku. Oczywiście aeroby też odpadają. pozdro

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 539 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 44112
Jacku, w UD 2.0 ćwiczy się w Pon, Wt, Czw i So, stąd moja wypowiedź... pon i wt to treningi opróżniające glikogen, czwartkowy to kulturystyczny, który ma wypalić resztki glikogenu i przygotować do ładowania...

Pozdrawiam

Ułożenie diety nigdy nie było prostsze: http://www.sfd.pl/temat222906/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
No dobra, to ja też mam pytanie.
Chodzi o 10-dniowy spadek formy, spowodowany wakacjami i dietą lodowo-pizzową + konserwy/jedzenie restauracyjne + piwo, co jak można się domyślić poskutkowało podniesieniem się poziomu tłuszczu z ok. 10% na hmmm... więcej.
Czy odrabianiem trzeba się jakoś szczególnie martwić, czy przy powrocie do diety sprzed wyjazdu powinno się po jakimś czasie ustabilizować?

Pytam, bo nie mam tego typu doświadczeń 'na koncie'.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
w czw. woda wejdzie razem z węglami, 30 min. przed treningiem
w śr. aero odpuszczę raczej
postanowione, 5 litrów wypite jak narazie
thx

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11507
Więc Tomo ten system UD 2.0 to nic innego jak manipulacja nadkompensacją starszymi metodami wywodzącymi sie z ładowania węglami w różnych dyscyplinach(nie tylko kultórystyki).
Ja osobiście widziałbym bardziej sprawdzoną metode(chociaż tak naprawde każdy powinien poszukiwać swojego złotego środka).
Ostatni tydzień przed zawodami:
Wtorek, środa, czwartek, trening kataboliczny, bez aerobów, tylko siłka
i nogi na początku(bez przysiadów).
Ostatnie dni, a więc piątek i sobota ketoza, w połączeniu z redukcją wody i sodu+potas.
Ale jeszcze raz wspomne że każdy inaczej reaguje, najlepiej wypróbować powiedzmy "nowe sposoby" lub manipulacje starymi nie przed zawodami(za wiele do stracenia). Chyba że stare ,wypróbowane metody zaczynają sie okazywać zawodne(bo i tak sie zdarza, organizm nieraz strzla focha). Tak że szacunek dla kolegi.

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11507
Do Saib, przypuszczalnie jesteś młody a więc organizm poradzi sobie z takimi zachowaniami(niezbyt kulturystycznymi). Jednak każde odpuszczenie od diety troche cofa Cie do tyłu, albo raczej nie pozwala tak szybko iść do przodu jak gdybyś był maksymalnie zdyscyplinowany.
To poprostu zależy jak poważnie traktujesz ten sport.
Teoretycznie 10 dni to nie aż tak długo, ale pamiętaj że jedzenie jest na pierwszym miejscu. Trening możesz odpuścić (przesunąć) ale nie jedzenie.
Jeżeli następnym, razem będziesz jechał na biwak lub coś podobnego to łatwym w ptrzyżądzeniu posiłków jest np. płatki na wodzie+proteina , ryż+tuńczyk w sosie własnym itp.
Aha sorki za błędy, jestem dyslektykiem.
William, powodzenia.

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
thx Jacek na dziś dość wody

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 539 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 44112
"Więc Tomo ten system UD 2.0 to nic innego jak manipulacja nadkompensacją starszymi metodami wywodzącymi sie z ładowania węglami w różnych dyscyplinach(nie tylko kultórystyki)."

No nie bardzo, to trochę bardziej skomplikowany system
choć nie ukrywam, że ładowanie jest swoistym przełomem w tygodniowym mikrocyklu tej diety
Ogólnie - jeśli znajdziesz czas - polecam lekturę książki Lyle'a McDonald'a Ultimate Diet 2.0, bo nie da się za bardzo tego systemu streścić...

Pozdrawiam

Ułożenie diety nigdy nie było prostsze: http://www.sfd.pl/temat222906/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 895 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 99532
Z dziedziny diety/suplementacji : w zbijaniu poziomu estrogenu (z ktorym mam duzy problem) pomagaja jakies naturalne srodki czy tylko chemiia? (widze, ze zlosliwy hormon nie pomaga mi w redukcji ; ). Brokuly, tribulus?

Jacku, ty tez nie stosujesz tluszczy w redukcji? Kurde, znacznie lepiej byloby jesc ww+b niz ograniczac ww kosztem tluszczy (przy intesnywnym treningu(, ale znasz zawodnikow naturalnych (endomorfikow), ktorzy na takiej diecie tracili bf bez spadkow miecha?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
i właśnie...
czy endomorfik ma w ogóle jakies szanse na poziom pro?? na start??
czy tylko chudzi, nabierający czystej masy??

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

do 8 kg masy

Następny temat

pytanie odnosnie kreatyny

WHEY premium