SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

~~KAIZENteam~~pytania do nas!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 303511

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2718 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42679
Rafal a co sadzisz o batonach proteinowych jako alternatywy dla posilku w chwilach niemoznosci zrobienia posilku??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pytanie do Panów z kaizen team, czy warto suplementować się hmb w dawkach około 3g na dobe? czytałem artykuł Grasik w dziale odżywki i suplementy, po hmb oczekiwałbym ograniczenia katabolizmu a co za tym idzie liczyłbym na lepsze przyrostyy masy mięsniowej, bo chcę zarzucić hmb na masówce, czy jest to suplement zbędny?
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11507
Hmb to suplement dosyć kontrowersyjny, jest tyle samo za, jak i przeciw.
Ja patrze na osiągnięcia badań naukowych i wlasne odczucia.
A więc raczej skłaniałbym sie za zaniechaniem suplementacji HMB. Zamiast tego dodaj BCAA i Glutamine.
Niektórzy są zdania że nie warto, "bo odpowiednie ilości bialka itp" dostarczają tychże.
Ale w niektórych porach liczy sie czas dostarczenia i forma.
Jeżeli sklonny jeteś brać dosyć drogie HMB, to lepiej zamień to np. na BCAA firmy MRM i dodaj do tego L-Glutamine Kaizena.
To naprawde mocny zestaw anaboliczny i antykataboliczny.
Do tego ZMA+Vit C(duże dawki)+Tribulus(oczywiście troche więcej niż podaje producent).
Taki zestawik poczujesz już na następnym dniu treningowym.
Lepsza pompa i jakbyś był(oczywiście bez przesady) na ....
Szybka, wręcz ekspresowa regeneracja.

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1669 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52363
dlaczego akurat mrm
jakośc cena
jak tam odczucia po vitargo bo pewnie juz testowaliscie


Zmieniony przez - junior26 w dniu 2006-08-20 14:19:10

"to jest ten co za kilka puszek bialka wytatuował sobie znak firmowy na plecach?" leże i kwicze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11507
Uwazam że cena i jakość jest ok. Nie płacisz za kaps. i za wygode ale czujesz dobrze.Tak że polecam, oczywiście każdy moze wypróbować inne BCAA ale MRM jest godny uwagi.
Niestety są tylko dwie wersje 180 i 1000g, pierwsza kosztuje 77zł a druga 260zł.
Ale w połączeniu z L-Glutamina Kaizena działa rewelacyjnie-sprawdzałem na ostrych treningach.

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1560 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6223
koks127:
1.wogole to jakies 8lat, mialem 16lat.
2.chyba jako zawodnik bo zawodowcow w Polsce nie ma.Od 2-3lat.
3.nigdy nie stosowalem Ostrowii i raczej nie bede.Kiedys pilem serwatke z mleczarni po 5zl/kg.Sam cukier, spaslem sie jak swinia.

jonny braw:
jako zamiennik pewnie ze tak. Czasami gdy mam ochote na cos slodkiego to wlasnie korzystam z takich dobrodziejstw.

Seba:
mialem napisac swoje zdanie ale widze ze Jacek ma takie samo.
Sam nigdy nie czulem HMB, ale jako sprzedawca wiem ze ludzie są zadowoleni, nawet przy 3g/dzien.
Zalezy pewnie od organizmu, ja zawsze zalecam dluzsze ok.3mies.stosowanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dziekuję za wypowidzi, co do suplementów to skorzystam z vitalmaxowskich, stosunkowo niskie ceny a jakosc chyba nienajgorsza, tylko teraz nie wiem czy pokusic sie na hmb czy na kombinacje bcaa+l glutamine, może najpierw sprawdze hmb a pozniej te połączenie, najwyzej pare złotych w plecy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1560 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6223
to daj znac czy efekty dają sie porownac z oczekiwaniami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 606 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18352
Rafał odpisz tutaj na temat bcaa + glutamina co sie wtedy pytałem ok?

a Ostrowia to nie białko rolmleczne tylko zwyczajne białko, dosyc dobre jak na swoja cene :P
Pozdr

Zmieniony przez - losvato w dniu 2006-08-20 18:02:06

Taedium vitae

I Can Sleep When I'Dead

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11507
Losvato, nie chce podburzać ludzi, ani wprowadzać jakiejś tam reklamy albo pseudoreklamy.
Ale moge tylko opowiedzieć o odczuciach moich kolegów ktorzy stosowali w.w suplement i po praktycznym zetknięciu nie cieszy sie już takim uznaniem jak na początku.
Nieraz warto wydać troche więcej albo brać troche mniej i dzięki temu uzyskiwać naprawde dobre efekty.
Ale niech każdy rozwarzy ten dylemat sam i rzycze powodzenia w budowaniu dobrej masy mięśniowej.

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

do 8 kg masy

Następny temat

pytanie odnosnie kreatyny

WHEY premium