SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

~~KAIZENteam~~pytania do nas!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 303494

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11507
Jasne ze jest, zapeniasz sobie lepsza regeneracje.
Kazda ilosc glutaminy suplementowana przez Ciebie po treningu jest odbierana przez organizm jak zbawienie.
Pewnie wiesz ze na treningu tracimy bardzo duzo tego aminokwasu ktory dla naszego organizmu jest jednym z najbardziej istotnych.

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
tak dokladnie
dlateg tez spytalem o ta pore wylacznie potreningowa
dzieki za potwierdzenie

btw
o trening brzucha jeszcze zapytam
robie we wtorek po plecach (tak jak juz uzgodnilismy) + dorzuce sobie jeszcze w czwartek po ramionach



to cwiczenie na maszynie + unoszenie nog w zwisie na drazku - 3 super serie po max powtorzen / nie bedzie ich tak bardzo duzo bo na maszynie ciezar dam wiekszy wiec mysle ze z 15* a unoszenie w zwisie juz do oporu

po tym 3serie na maxa (z obciazeniem) spiec skosnych na lekkim skosie w dol

bedzie ok ?

Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2007-12-19 13:00:11

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jacku możesz napisać w jaki sposób robisz martwy ciąg, bo każdy pisze co innego.
- czy robić go na prostych nogach czy uginając kolana?
- jeśli na prostych nogach to ciężaru nie opuszczamy do ziemi?
-jeśli na ugiętych to za każdym razem kładziemy sztangę na ziemi?
sorry za głupie pytania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8325
dzieki bardzo za rady JACek:) jeszcze tlyko nie doczytalem sie odpowiedzi na pytanie jak mam jesc w nocy?kiedy mam taka zmiane czy tak jak normalnie jem czym inaczej?

i jeszcze chcialem zapytac czy po okresie kiedy skoncze odblok i zestaw storm i szock moge sobie zrobic powiedzmy 10 dni zupelnego odpovczynku od treningow i potem zaczac wprowadzca treningi na gestosc i zyłki?

PS jedyne bialko jakie mam to prolo biogenixa:) pozdro dzieki wielkie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11507
Pitt Bull te dwa pierwsze sa ok. ale te trzecie opisz je.
Nie bardzo wiem o co chodzi.

Road King na prostych nogach wykonujemy ciagi na miesnie dwuglowe uda.
W kulturystyce raczej nie opuszczamy ciezaru do ziemi, chodzi o stale napiecie miesni.
Inaczej sprawa sie ma przy podnoszeniu ciezarow.
Przy cw ciagow na plecy, nie kladziemy sztangi sztangi na podlodze. Prowadzimy ja jak najblizej piszczeli, kolan i ud.
Plecy oczywiscie zachowuja prawidlowe krzywizny tj pozostaja proste.
Zadne pytania nie sa glupie.

Jazda w nocy na pewno mozesz suplementowac BCAA+Glutamina lub aminokwasy calodzienne. Ewentualnie bialeczko.
A czy powinienes cos sporzywac poza tym? Raczej nie, sam piszesz ze masz tendencje do gromadzenia tkanki tluszczowej.
Po takim okresie treningowym mozesz jak najbardziej zrobic sobie przerwe w treningach ale jezeli jest to koniec cyklu to powinienes cwiczyc naprawde malo intensywnie.
Kazde zwiekszenie intensywnosci spowoduje spadki a trening zwiekszajacy gestosc/jakosc charakteryzuje sie tym ze jest wysokointensywny.

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635
witam,nie jestem w temacie nie wiem za bardzo oco tu chodzi ale z tego co tu sie naczytałem to chyba pomagacie robić rozpiski bo ja mam właśnie jeden problem za paręnaście dni kończę 16 lat a wazę już 90kg przy180cm i mam dylemat czy robić dalej masę czy rzeźbę czy co i jak bym wstawił tu fotki napisał coś osobie itp byście pomogli mi??

pozdro...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786



Jacku o to cwiczenie dokladnie chodzi (tak na szybko wymyslilem mu nazwe wyzej)
tylko skos jednak troche mniejszy bym dal noi obciazenie za glowe i jazda

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11507
Polaco-wrzucaj.

Pitt Bull, nie ma potrzeby wykonywac tego cw.
Jak zrobisz poprzednie dwa naprawde rzetelnie to bedzie ok.

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
ok
w sumie masz racje skoro brzuch i tak bedzie przetrenowany 2* w tygodniu (we wtorek z plecami tak jak pisales i w czwartek po ramionach) wiec powinno byc ok
co do przedramion to poniedzialek i piatek
i akurat mniej wiecej bedzie sie to wszystko wtedy uzupelnialo
jeszcze raz dzieki
Pozdro

Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2007-12-19 20:33:41

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Witam panowie!Jeszcze raz dzięki Rafale za wskazówki dane mi co do treningu nóg na rzezbe i plan który wklejam poniżej.Mam jeszcze co do niego pytanie...
Nogi:
1. Seria łączona: 3x 15+12
- Przysiady na Hack maszynie
- Wyciskanie na maszynie
2. Przysiad ze sztangą 4x 15-12-10-8
3. Seria łączona: 3x 10+10
- Prostowanie
- Wyciskanie na suwnicy jednonóż
4. Uginanie 4x12, 12, 10, 10
5. Martwy na prostych nogach 4x10-12
6. Uginanie jednonóż 3x10
Mianowicie zastanawiam się czy dobrym pomysłem będzie wykonywanie tego planu przez ostatnie 8 tyg.przygotowań,czy raczej powinienem wnieść jakieś zmiany po kilku tygodniach,dla dodatkowego stymulacji mięśni???
Jeśli tak,to co mógłbyś mi polecić??
I drugie pytanie już zupełnie z innej beczki dotyczy diety przed startowej,a konkretnie ostatniego tygodnia.
Do tej pory spotkałem się z dwoma szkołami,które mają nieco odmienne poglądy na ten temat.
Pierwsza z nich,poleca w ostatnich dniach wejść na tzw. <low carbs>,czyli niskie spożycie węglowodanów-co dla mnie jest nieco dziwne.Natomiast druga,którą sam już wypróbowałem,nakazuje po kilku dniach <low carbs> wejść na wyższe spożycie węgli w ostatnich dniach przed konkursem.Ma to na celu wypełnienie mięśni glikogenemi sprawić wrażenie bardziej pełnych.
Napisz prosze,po której stronie Ty się opowiadasz i jak wygląda Twój ostatni tydzień??
Swoją diete dobierałem instynktownie na podstawie reakcji mojego ciała,które zauważyłem w trakcie 12 tygodni przygotowań.Począwszy od 12 tyg. zaczołem powoli odcinać węgle z mojej diety i kiedy widziałem,że waga za szybko spadała-zwalniałem i na odwrót.Tak doszedłem do opytmalnej jak dla mnie ilośći 200gr węglowodanów na dzień,które były dla mnie sumą wyjściową do manipulacji dietą w ostatnim tyg.
U mnie wyglądało to mniej więcej tak:
niedz.-low carbs-50%(100gr.węgli)
pon. -low carbs-25%(50gr.węgli)
wto. -low carbs-0% ( 0 gr.węgli)
śr. -high carbs-50%(100gr.węgli)
czw. -high carbs-100%(200gr.węgli)
piąt. -high carbs-150%(300gr.węgli)
sob.(dzień startu)-high carbs-200%(400gr.węgli)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

do 8 kg masy

Następny temat

pytanie odnosnie kreatyny

WHEY premium