SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

~~KAIZENteam~~pytania do nas!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 303513

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1476 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10822
w sumie krete mysle ze odpuszcze bo potem chce znow jakies no+stack , a co do spalacza to miałem już niezły wstęp mzn. scroch venom dyma burn... lecz w kazdym z nich brakowało czegoś ważnego dla mnie... nie wstrzymywały az tak apetytu u mnie.Generalnie wole coś lajtowego na redukcje bo jak sam wiesz operowanie mądrze węglami starczy sam nie wiem na co sie zdecydowac te termoegeniki mowie az tak dobrze na mnie nie działają dużo aerbów dobra dieta i si ale kwestia wtrwawnia a no i te aminokwasy mysle niezle by podtrzymały choc zastanawialem sie jeszcze nad hmb revolution bodajze arginina tam jest a hmb to niezly antykatabolik tez przeciez.. sam nie wiem na co sie zdecyduje

koko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11507
Piszac kretka mialem na mysli wszystkie mozliwe odzywki ja zawierajace nie tylko mono.
Jak pewnie wiesz wiekszosc No boosterow ja zawiera, z tym ze jest skoniugowana z kwasami cyklu Krebsa, estryfikowana, chelatowana itp.
Piszesz rowniez ze miales do czynienia z niewatpliwie dobrymi spalaczami ale nie spelnialy twoich wymogow. Tj. nie chamowaly laknienia.
W tym akurat dobrze sprawdza sie klasyczny stos ECA.
Jak sie pokombinuje to samemu mozna stworzyc.
Do tego dietka, odpowiednio dobrane wegle i umiejetnosc manipulacji nimi + trening na trenarzerach aerobowych daje wyniki o jakie nam chodzi.
POWODZENIA

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 256 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3519
jacku zaciekawilo mnie o tych rozstepach, sam bede jechac mase a jestem endo i nie chcem miec blizn, jak sie zabezpieczyc??

...:::ZyCiE jEsT kRoTkIe AlE tAlEnT tRwA wIeCzNiE:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11507
No niestety zbyt wielu mozliwosci nie ma.
Nie ma cudownych masci ktore maja zalatwic sprawe np metanabol w masci.
Trzeba sobie odpowiedziec jak powtaja roztepy?
Ano ich pojawienie sie ma scisly zwiazek ze zwieksaniem obwodow.
Wlokna kolagenowe przy bardzo szybkim rocesie nie wytrzymuja i pekaja.
Ekto i mezo buduja prawie tylko czysty miesien, tak wiec ich przyrosty sa wolniejsze ale za to lepiej wygladaja bo nie lapia fatu a co za tym idzie swiatlo zalamuje sie w bardziej korzystny sposob.
U nas endo przy nabieraniu masy miesniowej gromadzimy jednoczesnie szybko fat i wode podskorna. A wypracowane miesnie + dodatkowy fat i woda=wiekszy obwod i mniejsze przystosowanie sie skory.
Wiec pekamy wtedy bardzo szybko.
Aby efekt ten zminimalizowac jak najbardziej a przy tym nie wygladac jak nadmuchany balon po cyklu, proponuje treningi aerobowe.
Dla jednego 2 sesjie wystarcza, gdy ktos inny bedzie musial poswiecic na to 3-4treningi.
Nie nalezy sie trzymac stereotypu, ze jak masa to wtedy zero ruchu poza treningami.
Najlepsi z tego sportu robia aeroby na cyklach masowych, to daje im pewnosc ze to co zdobeda bedzie bardziej trwalsze.
Do tego odpowiednia dieta, ale chyba o tym nie musze pisac.
POza tym wedlug mnie nawet na masie mozna stosowac spalacze fatu dzieki ktorym bedziemy pozbywac sie niechcianej tkanki a efekt jaki uzyskamy dodatkowo to: szybsze nabieranie chudej masy miesniowej i regeneracja.
Poprostu fat bedzie wykorzystywany na potrzeby energetyczne organizmu a nie aminokwasy, jakze dla nas cenne.
Do tego dodajemy suplementy o dzialaniu antyestrogennym i zmniejszajacym gromadzenie wody pod skora np. zincas,6oxo, polifenole i indole zawierajace sie w ginko biloba, zen szen,zielona cherbata, tribulus terestris, ksantyny np teobromina i teofilina, pochodne tyrozyny tyramina i hordenina i inne.
Wskazane beda suplementy o dzialaniu emulgacyjnym(emulsyfikacyjnym)np fosfatydylocholina lub jej skladowe cholina i inozitol.
Ogolnie chodzi o to aby organizm jak najlepoiej radzil sobie z fatem, zamienial go na energie, jak najmniej mogl(badz chcial) go gromadzic i nie gromadzil wody podskornej apamietajmy przecierz ze 20%(srednio)adypocytow to woda.
Do tego sprawdza sie tak jak pisal Rafal stosowanie oliwki, szczegolnie wtedy gdy wychodzimy spod prysznica. I pomimo ze wytrzemy sie skora jest jeszcze troche mokra(wilgotna).Wtedy to jest najodpowiedniejsza pora na nalozenie oliwki. Uelastyczni to troche skore dziki czemu bedzie wytrzymalsza.
Ale i tak nie spodziewaj sie ze nie nabedziesz zadnej blizny zwanej rozstepem gdyz jest to prawie nie mozliwe.
Dzie3ki takim zabiegom zmniejszysz tylko ich ilosc i wielkosc.

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 256 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3519
czyli co bys polecil za suplement czy lek zeby nie lapac wody podskornej

...:::ZyCiE jEsT kRoTkIe AlE tAlEnT tRwA wIeCzNiE:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 438 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 48740
bobek jaja sobie robisz?

"Do tego dodajemy suplementy o dzialaniu antyestrogennym i zmniejszajacym gromadzenie wody pod skora np. zincas,6oxo, polifenole i indole zawierajace sie w ginko biloba, zen szen,zielona cherbata, tribulus terestris, ksantyny np teobromina i teofilina, pochodne tyrozyny tyramina i hordenina i inne"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11507
Jezeli chodzi o te naturalne i dozwolone to mozesz wyprobowac:
-cynk w duzych dawkach najlepiej w wersji ZMA PM
-chryzyne
-tribulusa (polecam Kaizena, naprawde dziala)
-warzywa krzyzowe
Te prosto z farmacji sa bardziej skuteczne ale znajduja sie na liscie zakazanych substancji MKOL.
Tobie tego nie proponuje bo nie wypada ale ja sam pokombinowalbym sobie mieszanke:
-kofeina Kaizena
-kwas acetylosalicylowy(polopiryna lub aspiryna z apteki)
-efka z tusi z apteki
Bralbym to dwa razy dziennie ale nie przed snem.
Oczywiscie wczesniej sprawdzilbym czy nie mam chorob krazenia i prostaty.
Dopelnieniem bylby np suplement Alri;Leviatan
Laczy w sobie yohambine+NO boostery testosteronu+ antyestrogeny.
Do tego lecytyne 3*po 5g.
Zawsze pilbym zielona herbate.
Czym wiecej wody bedziesz pil, tym mniej bedziesz jej zatrzymywal pod skora.
Jest jeszcze wile supli np moczopednych ale nie o to tylko nam chodzi.
Mysle ze to wszystko z tych w miare dostepnych.

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11507
Kamsonik niektorzy robia sobie jaja a inni musza miec czarno na bialym.
Taki swiat , tacy ludzie.

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1476 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10822
słuchaj czy mogę tutaj wkleić dietke abyś ocenił czy jest w miare ok i dawkowanie supli??? TRENING ALRI będę stosował nie wiem czy próbwałes moze byś mi poradził..

koko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
Jacku lewiatan jest z palo Alto Labs- ale to szczegół.

aspirynę można zastąpić white willow bark (kora wierzby bialej). Z tego co do tej pory wyczytałem aspiryna przyjmowana dłużej niż zwykle bardzo źle wlywa na ścianki żołądka...

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

do 8 kg masy

Następny temat

pytanie odnosnie kreatyny

WHEY premium