SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

~~KAIZENteam~~pytania do nas!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 303558

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11507
-na czczo 1kaps leviatana+1-2caps venoma lub cos co zawiera efke(idealne placzenie)
-tak samo na 1h przed treningiem

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 482 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7278
Jacek, dzieki za rozpiske trningowa, przyznaje ciekawa, tylko nie wiem co znaczy np 3*25-15 rozumiem ze 3 razy 25 i potem 15? sorki alem mietka
a z dietka to faktycznie mi podpadalo bo jedzac tak bylam najedzona na maxa, choc moze dobrze ze ze dwa tygi tak sie odzywialam, bo podkrecilam troche metabolizm po stresowej glodowce. Czyli rozumiem ze znowu bede w ketozie? 50g ww to troche malo tak na stale ale na schudniecie to mi pasuje.

Z pociazowej grubaski do niezlej klasy laski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 482 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7278
i jeszcze jedno, nie moge znalezc proponowanego Leviatanu, moze macie jakiegos linka pod reka zebym zobaczyla co to.
czy jest sens kupowania thermala pro evolution po venomie? czy juz dosc?

Z pociazowej grubaski do niezlej klasy laski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11507
Czesc
Powinnas dobrac tak ciezar aby nie zrobic wiecej powt. jak 25 i nie mniej jak 15, w 3 seriach.
Tzn ze kazda seria ma tak wygladac.
Tak, bedziesz w ketozie.
Jadlas za duzo wegli.
Bedzie skutecznie, pozniej mozesz troszke odpuscic, w zaleznosci jak bedzie reagowal organizm.
Kupowanie efki itp jest uzaleznione od tego jak dlugo juz podobne specyfiki urzywasz.

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11507
Inne info na gg 5899661

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 128 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1648
... przebrnęłam tylko przez kilkanaście pierwszych i kilka ostatnich stron posta,więcej nie dam rady. Jacek,zgodnie z Twoją dyspozycją piszę tutaj. Pewnie mnie nie kojarzysz,ale kiedyś tam dopytywałam się co zrobic żeby "przytyć u góry" i "schudnąć na dole"-przepraszam za kolokwializm. Kupiłam kreatynę MP 2 Creatin firmy Phytochem.Nie jest to czysta kreatyna,tylko z domieszka białka,glukozy i wegli.Chcę z tego zrezygnować i kupić czystą kreatynę, tylko pytanie do Ciebie - JAKĄ??? Nie odsyłaj mnie proszę do jakiś zestawień,bo i tak z tego nie skorzystam,chociaz czytalam bardzo duzo.Nie znam Cię,ale jakos Ci ufam (mam nadzieję,że źle na tym nie wyjdę )ufam-oczywiście w kwestii doradztwa :) Ok,zeby nie zanudzac,napisze krociotko jak cwicze.Tak na marginesie dopiero 2 tyg.temu pojawil sie na silowni ktos sensowny,kto potrafi odpowiednio ukierunkowac trening.A wiec: pn, śr, pt - aeroby
1.orbiterek-20 min.,
2.ściąganie kolan w siadzie ok.250 powt.,tak samo
3.na zewnatrz -male obciązenie,bo chce spalic tluszcz i co nieco miesni, 4.pośladki-odwodzenie nogi w tył na maszynie z obciążeniem 20,
5.spięcia brzucha na maszynie-90 powt.
6.bieżnia-daje rade biec ok.15min.pozostale 5 min.poprostu maszeruje-wczesniej duzo pomykalam na stepperze, czego zaluje
POTEM
wtorek:(grzbiet, naramienne-tylne,biceps)
1.rozgrzewka - orbiterek 10 min.
2.ściąganie drążka z wyciągu górnego za plecy
3.przyciąganie linki wyciągu dolnego w siadzie płaskim
4.j.w. tylko, ze na maszynie
5.odwrotne rozpiętki
6.modlitewnik
7.spięcia brzucha
8.bieżnia
PIĄTEK: (klatka, naramienne przednie i środkowe,triceps)
1.rozgrzewka
2.wyciskanie sztangi (tak naprawdę to gryfu - narazie) w leżeniu na ławce poziomej
3.wyciskanie sztangielek na ławce skośnej
4.rozpiętki w siadzie na maszynie
5.prostowanie ramion na wyciągu stojąc
6.unoszenie sztangielek bokiem w górę stojąc
7.brzuszki
8.bieznia-jak zdaze
To chyba wszystko...
Z supli,ktore posiadam to dyma burn (2na czczo-nie wiem,czy dobrze i 2 przed siłownią) oraz ten nieszczesny MP 2 Creatin-juz nie korzystam i BCAA-tez nie zażywam,bo poprostu nie wiem jak i z czym.Proszę o wyrozumiałość w interpretowaniu tego,co napisalam,gdyż nie jestem "fachowcem" w tej dziedzinie i mam nadzieje,ze sie obędzie bez zbędnych komentarzy na temat mojego amatorstwa, a miło mi będzie zasiegnąć porady fachowych doradców
No to miłej nocki...
Hmmm... ja to wszystko napisałam?

acha, do piątku zapomniałam dodac - wyciskanie sztangi sprzed głowy - na maszynie - naramienne


Zmieniony przez - lonti w dniu 2007-09-11 00:48:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 40 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 182
Rafał dzięki za szybką odpowiedź Pozdrawiam

Zmieniony przez - gosia_wawa w dniu 2007-09-11 10:17:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 872 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33000
Witam,
Rafał, Jacek moje pytanie jest nastepujące
Jaki rodzaj treningu na mase proponowalibyście dla osób łatwo otłuszczjących się, chodzi mi o to żeby żyłki wychodziły na wierzch mieśień budował sie gęsty
wiem że kluczem jest tu dieta ale przecierz inaczej trenuje ektomorfik a inaczej endo czy mezo
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 482 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7278
to wiem juz wszystko, ogromne dzieki, zaczynam stosowac.
efki nigdy nie bralam, jedyne doswiadczenie to Venom, rozwazalam jej kupno na starcie kuracji, ale wlasnie gosc ze sklepu kulturystycznego zaproponowal mi Venom zamiast niej z racji braku ciezkich i wyczerpujacych treningow, stwierdzil, ze jesli TYLKO biegam przy dzieciach i tak MALO cwicze to lepszy Venom, nie wiem ile mial racji, moze chcial b sprzedac mi ten Venom, ale lyknelam

dzieki do milego relacje na biezaco
pozdr

Z pociazowej grubaski do niezlej klasy laski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11507
Czesc Lonti, pamietam Cie.
Zaczne od tego ze ciesze sie ze mi ufasz, zazwycaj ludzie mi ufaja.
Byc moze wynika to z tego ze ja lubie pomagac i ciesze sie jak komus cos wyjdzie dzieki mojej skromnej podpowiedzi.
Mam kilka sugestii.
A wiec:
-ten trening ktory robiusz we wtorek przed silowym 20min. orbitreku itp rob dopiero po treningu silowym plecow, tylnych barkow i bicepsa.
-nastepna sugestia to to ze zalerzy Ci na rekach a robisz tylko jedno cw na bicepsy, zrob jeszcze uginanie ramion ze sztanga.
-do naramiennych dodaj jeszcze wyciskanie sztangielek siedzac
a do tricepsa francuskie wyciskanie lezac,nie musiszuzywac duzego gryfu
-acha i barki zrob przed tricepsem
-nie jestem juz pewien, przygladam sie temu treningowi przed plecami orbitrek itp to sa te aeroby w pon, sr,pon?
-bcaa bierz na 0,5h przed treningiem i bezposrednio po nim 2-3g, mozesz dodac do tego glutamine
W dni kiedy nie trenujesz na czcz i przed snem
Jezeli chcesz dobra kretke , dodatkowo ma byc to stack(czyli dobre polaczenie roznych supli) to polecam "Xtreme Stack" Kaizena. Na dzien dzisiejszy no.1 na rynku wedlug mnie. Kiedys byl Horse Power i X Pand. Dzisiaj jest Xtreme Stack.
A ta kretke ktora posiadasz mozesz brac ale tylko tuz po treningu, wtedy nie wejdzie Ci w tkanke tluszczowa.
Milej nocy.

.

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

do 8 kg masy

Następny temat

pytanie odnosnie kreatyny

WHEY premium