SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

~~KAIZENteam~~pytania do nas!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 305164

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
przeciez wypisałem co i jak
lipiec koncze redukjce
siuerpien zejscie z redukcji i regeneracja
i zastanawiam się, co z wrzesniem
czy zacząć ostrą masę od razu, kiedy mięśnie są odzwyczajone trochę od treningu
czy wrzesień przeznaczyć na lekkie "wejście" w trening, odrobienie strat z sierpnia i masę zacząć od pazdziernika, zeby jechac juz do przodu, a nie nadrabiac straty
tylko bez odpowiedzi "bez roznicy" proszę
ew. jak Ty bys zrobił
thx

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
twaróg chudy czemu ma być zły
niech zawiera ten 1-2 g. ww
bilnas jest ujemny
więc co moze zrobić?? bez przesady
a kazeina na redukcji jest bardzo ok

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1560 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6223
wylliam ja bym zrobil 2tyg wprowadzającego i pozniej juz coraz solidniej.

niwix jesli bardzo chcesz poznac jak to wyglada od strony teoretycznej to przeszukaj dobrze forum bo na pewno juz nie jeden art o tym byl
Ja nie mam czasu na to zeby pisac co i jak w formie podręcznika.
Staram sie w miare mozliwosci odpowiadac krotko i tresciwie na Wasze pytania.
Nie siedze calymi dniami przy kompie i wybacz ale od teorii to jest juz tutaj wystarczająco duzo "pseudo speców" ktorzy od razu rzucą sie na mnie (obojetnie co bym nie napisal).

Mi wystarczy ze nabiał to tłuszcz i cukier mleczny.
Jesli ktos jest wytrzymały to moze sprobowac zrobic na tym forme.

Pozdrawiam Cię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3246 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14357
Nawiaze troche do Willego

Ciekawy jestem czy robisz tylko mase i wycinke? czy dokladasz tez wytrzymalosc i sile??

misiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
Jak ktos cos znajdzie na temat tego nabialu to prosze o wrzuceniu tutaj linka.Bardzo chetnie dowiem sie czegos na ten temat.Jak ja cos wyszukam to tez wrzuce.pozdr/

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
pyt. do mnie Luki??

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3246 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14357
Do Rafala

misiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11507
Wylliam całkowicie zgadzam sie z Rafałem, po krótkiej przerwie(nie miesięcznej) roztrenowałbym sie (okres 2-3tyg) i dalej zapier..... na maksa.
Miętki właśnie zaczełem warczeć....tak sobie żartowałem. Jak bym sie wszystkim przejmował to bym zwariował, ostatnio jakiś kolo opowiadal w mieście że wagon koksu wciągnołem itp. A ja przecież nie pracuje przy rozładunku koksu.
Spoko King Odin, tak naprawde to też lubie kolesi od poezji śpiewanej, na przykład dzisiaj jednemu fajnemu gościowi który pisze doktorat z historii pomagałem w ułożeniu diety.
RudeboyJanek, nie wiem jak Rafał ale ja przed aerobami biore bcaa+glutamine+tyrozyne lub jakieś inne termogeniki+l-karnityne. Po aero (pod koniec) zapodaje podobnie a później zjadam posiłek złożony z ryżu i serwatki+witaminy.

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1067 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 60807
dlaczego bcaa a nie proste?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11507
Pytacie o ser twarogowy chudy, laktoza 3,5g na 100g. Fat niewiele 0,5g. Ale jeżeli ktoś redukuje fat to czy może sobie pozwolić na zjadanie np 7g laktozy na raz(200g twarogu). Suma sumaróm, tu odpuścimy i tam , i zbierze sie niezła ilość zbędnych kalorii. A przecież mamy dostarczać tylko takich (lub w większości ) aby organizm wysilał sie z trawieniem ich.
To co teraz napisze może burzyć poprzednią teorie ale również białka są kiepskiej jakości(głównie kazeiniany wapnia). Widze to tak, że raczej jezeli chodzi o białka to powinniśmy na redukcji stosować raczej te z górnej półki, dzięki temu mięśnie będą szybko regenerowane i przemiana materii będzie szybsza(przyspieszone spalanie fatu). Węgle to poli i oligosacharydy. Obniżoną ilość węgli ma rekompensować organizmowi dobre jakościowo i ilościowo białko.
Ale i tak najważniejszy jest empiryzm, z tego wynika że często to co napisane jest na opakowaniach mija sie z tym co jest zawarte w opakowaniu pochodzenia mleczarskiego.

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

do 8 kg masy

Następny temat

pytanie odnosnie kreatyny

WHEY premium