SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

~~KAIZENteam~~pytania do nas!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 304958

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1560 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6223
tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1826 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12345
Do Rafała:

Oceanotechnika na Polibudzie to taka "poczekalnia", cięzko tam coś zawalić.
Jesli ciezko to co musiało zrobic 200 osob ktorych nie bylo do 3cigo roku studiow a zaczynali razem ze mną?
Hard a Ty po jakich studiach jestes?


Mój niegdyś bestfriend tam studiował, wiec parę lat temu tak własnie było.
Ja jestem też po szczecińskich studiach, więc siłą rzeczy także lipnych.

Logistyka na WIET-ce podobnie i niewielu po tym pracę znajduje.
Tez tu byles? Pracy nie znajduje wiekszosc absolwentow po wiekszosci uczelni wiec wydaje mi sie to nietrafionym kryterium oceniania poziomu uczelni.


Pracuję jako logistyk, w pracy mam gościa po tych studiach (robote dostał po znajomości, w przeciwieństwie do mnie), widzę ile umie. Moja dziewczyna zaś pracuje w Akademii Morskiej, gdzie studiowałeś, stąd wiedza o poziomie poszczególnych wydziałów.

Tym samym zapewne idzie to jakoś z treningiem pogodzić...
Pewnie ze tak, i Ty o tym wiesz najlepiej
Wiesz Hard... nawet w 50% nie zdajesz sobie sprawy czym jest kulturystyka chlopie.


Czym jest kulturystyka na poziomie, jaki prezentujesz nie wiem. Czym? Wiem natomiast co nieco o zarządzaniu czasem. W Twoim wieku studiowałem, pracowałem, uczyłem się języków obcych i ćwiczyłem jednocześnie, więc rozumiem ile kosztuje dopięcie wszystkich obowiązków i rezygnacja z przyjemności.


Sorry Raf, jeśli Ciebie uraziłem, nie to było moja intencją. Napisałem o naszych szczecińskich realiach. Ciężko jest osiągnąć w tym mieście porządny wynik, a Tobie się udało i bardzo mnie to cieszy. Fajnie pogadac on-live z kimś, kto ma kawał wiedzy i chętnie się z nią dzieli.

MÓJ DZIENNIK TRENINGOWY -> http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=97 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1394 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7910
Dzięki za odp.,ogranicze się do unoszenia hantli,bo przy wiosłowaniu odjedzie mi motyl;p

"Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
a moje pyt??

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 895 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 99532
Rafal, twoim zdaniem podczas redukcji nabial bardziej szkodzi (zalewa? ale czy rzeczywiscie) czy pomaga (wapn)? Jestem ponizej swojego set pointu i zastanawiam sie czy eliminacja nabialu nie pomoze pozbyc sie resztek trudnego tluszczu? (ktorego nigdy nie udalo mi sie jeszcze pozbyc, a wyhodowalem go grubo z 10 lat temu)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1560 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6223
wylliam ale co? chcesz lipiec calkowicie odpuscic czy jak?

Ritual oczywiscie wywal wszelki nabial bo nie osiagniesz takiego poziomu jak z jego udzialem w diecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
Ze jak podczas redukcji lepiej nie jesc nabialu???Czyli twarogi i inne sie nie nadaja???czemu>???

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1560 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6223
zambo wogole dziwne ze o to pytasz.
Zalezy o jakiej redukcji mowa. Jesli chcesz troche schudnąc to mozesz spozywac.
Ja jednak odradzam jezeli zalezy Ci na szybszych i lepszych efektach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
Czemu dziwne.Malo wiem na temat odzywiania narazie.Dlatego chce dzieki tobie sie troszke dowiedziec i poszezyc wlasna wiedze.
Ok dziex

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
Rafał o ile u mnie odstawienie serków wiejskich i wstawienie zamaist jednego z nich twarogu chudego a zamiast drugiego ryby ( na wieczór 2 oprcja twarogu ) przyniosło całkiem niezły efekt

tak nei wiem czemu twaróg chudy miałby być nieodpowiedni też chętnie jakieś konkrety bym usłyszał. ( poparte teoria z dietetyki , nei tylko praktyki )
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

do 8 kg masy

Następny temat

pytanie odnosnie kreatyny

WHEY premium