SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

~~KAIZENteam~~pytania do nas!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 303304

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 301 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3102
Ale długi post Za miesiąc może przeczytam...

Pzdro i powodzenia

ZASADA NR 1 /a co do kobiet/:
Uwierz mi, nie musisz jej kupować jedzenia. Nie traktuj jej jak dziecka z Etiopii.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11507
Moim zdaniem Losvato, spokojnie mozesz jeszcze przez 3-4tyg redukowac fat.
Bo im dluzej to robimy a przy tym zmiany sa mniaj drastyczne(dieta itp) to wychodzi bardziej na korzysc efektu koncowego.
Nie widze rowniez przyczyny dla ktorej mialbys nie stosowac spalaczy, chyba ze cos sie dzieje ze stanem zdrowia. Czy sa jakies niepokojace symptomy?

Andoner nie wiem czy dobrze Cie zrozumialem?
Jestes endo a nie ekto.
Twoje posilki , bo to sa chyba posilki zawieraja za duzo fatu. Przy redukcji powinienes wyeliminowac calkowicie lipidy.
Mozesz dazyc do 3-3,5g bialka /na kg masy i wegli 3-2,5g/kg masy.
Ale musisz sam wnioskowac czy takie postepowanie jest sluszne na drodze doswiadczenia. Poza tym nie wiem jak do tej pory jadles?
Ile jakich makroskladnikow uzywales?
Glutamina i bcaa w dniu treningowym na czczo po 5g, przed i po treningu po 5g. W dniu kiedy nie trenujesz na czczo 5g jednego i drugiego suple.
L karnityna 3-4*dziennie po 300-400mg, na czczo na 3-4h przed treningiem , po treningu i przed snem.
Trening zalecam aerobowy na czczo i po treningu oporowym. Troche za krotko go robisz. Przy takim czasie dopiero rozpalasz piec spalajacy tkanke tluszczowa.
Z tego co wiem to Rafal tez robi aeroby.

Nstec a wiec najpierw rozgrzewka na rowerku lub biezni. Pozniej ogolna rozgrzewka gimnastyczna. I rozgrzewka wlasciwa.

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1560 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6223
robie aero, robie
a o co chodzi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11507
A jeden kolega cos tam o interwalach na czczo pisze.
Pewnie poczytal o HIT itp. ze niby metabolizm podkreci ble, ble,ble...
A tu stare metody najlepsze...

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1560 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6223
Jacek tez jestem za oldschool ale od tyg testuje nową metodę.
Zmienilem o 100% podejscie do aero no i zobaczymy co z tego bedzie.

Jesli przytyje a nie zmieni sie BF to sie przekonam do tego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1828
No nie wiem, kiedys bylem chudy, mam dlugie kosci i mialem problemy z nabraniem masy wiec chyba nie jestem endo (a chyba moim zdaniem chyba nie da sie zmienic typu budowy z ekto na endo itd :D choc moge sie myslic), wczesniej robilem mase na 4500 kcal, ale od miesiaca robilem trening obwodowy i obcinalem kalorie wiec nie ma teraz takiej sytuacji, ze nagle zmniejszam ilosc kalorii o nie wiadomo ile:D jesli chodzi o makroskladniki to B:3g na kg, W:5 g na kg, T:1 g na kg. Czyli mam usunac caly tluszcz, nawet ten co specjalnie, dobrowolnie pije? :D od jakiej ilosci aerobow zaczac zeby bylo sensownie? pozdro 600 :D

And One

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 752 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5227
Hmm a tak z ciekawosci Rafał jak te twoje areoby wygladaja poniewaz mi po 5 minuach koncza sie pomysły i klapa

Cytat: słuchaj młody, bez soku w tym sporcie nic nie zrobisz.... nauczyć Cie bić w dupe ..czy sam sprobujesz w domu ? <<--- From Animal.pl



Moj Test: http://www.sfd.pl/Atak_na_Mase_Xp+KA_by_Chamillion-t336616.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 606 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18352
dzieki Jacek za odpowiedz

Wiec ze stanem zdrowia jest naprawde Ok.
Czyli po skonczeniu thyrothermu (dla przypomnienia posiada efke) odrau moge przejsc na Tight'a czy tam Venom'a? nie wymagana jest jakas przerwa ?
Pozdr

Taedium vitae

I Can Sleep When I'Dead

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1560 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6223
chamilion za bardzo nie wiem o czym mowisz...
po 5min pomysly? hmmm...
ale czego one mają dotyczyc?
o co chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Aeroby to ni HITT ludzie.Aeroby to wysilek (rower/steper/bierznia itp) ze stalym obciazeniem i pulsem.HIIT to trening interwalowy i ten wykonujesz w dni nie treningowe najlepiej jakis czas po dobry posilku bogatym w weglowodany.Interwal to np 20sekund sprintu i 60sekund wolnej jazdy.Aeroby wykonuje sie najczesciej od 30 min do 60 min po treningu lub rano na czczo.
pozdrawiam
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

do 8 kg masy

Następny temat

pytanie odnosnie kreatyny

WHEY premium