SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

~~KAIZENteam~~pytania do nas!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 305154

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam jeszcze taka
mysl i temat do przedyskutowania

Mysle ze ( jak nazwalismy wczesniej) chłopaczki z silowni srednio powinni sie wzorowac na mistrzach w sensie rodzaju treningu, suplementacji oraz samej diety

Inny poziom genetyki
Zupełnie inne zabezpieczenia antykataboliczne, inny poziom regeneracji, suplementacja itd

Fajnie gdyby opracowac przyklady i reningu i suplementacji dla "niezawodnikow" własnie z tych ogolnie ujetych przyczyn

a kto bedzie chcial skorzysta z wzorcow swych idoli

bedzie to pomoc bardziej kompleksowa
dla kazdeo cos dobrego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1560 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6223
bul ale cos takiego wisi juz na niejednym forum.
ludzie z krotkim lub srednim stazem chcą sie dowiedziec jak to wygląda gdy sie podejdzie do tematu b.powaznie.
WIadomo ze wiekszosci z nich nie stac na takie zestawy supli, diete a tymbardziej nie mozliwe jest aby wykonywali tak ciezkie treningi.

Mysle ze to co tutaj piszemy ma jedynie naprowadzic i wytlumaczyc ludziom co i dlaczego tak robimy oraz eventually okreslic jakie efekty po czym mielismy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobra ide se
bo sie nie dogadamy
bo nie mozemy niestety
zreszta glupi bul na co liczył
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 966 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17470
a to ja mam pytanie z innej bajki ( moze bylo , nieczytalem wszystkiego)
od czego zaczynales ?? wymiary waga itp

nie oglądaj sie za siebie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1560 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6223
wazylem ponizej 70kg i nie moglem wycisnąc 60kg - tyle pamietam, co bylo wczesniej niestety nie bo cwiczylem na felgach i nawet nie wiem ile one mogly wazyc.

A do bula ost.pytanie w tej wymianie zdań:
moze napisz na co liczyles i co bys chcial aby w takim temacie sie znalazło - zawsze mozna zalozyc kolejny, inny temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1394 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7910
No to i ja dołoże swoje pytanie do tej puli.Na bank zjadłes nie jednego stacka kreatynowego(i to pewnie jeszcze zanim sie pojawił w szerokiej sprzedaży;p).Jaki twoim zdaniem jest najlepszy na siłe?Albo uogólniając,najlepszy z całokształtu?





Zmieniony przez - Litwin25 w dniu 2006-07-04 16:50:42

"Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1560 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6223
najlepszy jak do tej pory byl XPand - ten zwykly, bez dodatków.
Czaje sie teraz na HyperShocka bo opinie klientów są zachęcające.

Jesli zalezy Ci na dobrym przyroscie siły przede wszystkim, to spróbuj Creapure Kaizen'a - nic wiecej nie pytaj i nie zwracaj uwagi na to co teraz bedą pisac (bo pewnie poleci tekst ze to reklama i takie tam), poprostu wypróbuj to.
Koszt ok.50zl - duzo nie ryzykujesz.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1394 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7910
Mam raczej dziwne wspomnienia po mono,bo ono idzie mi głównie w wytrzymałosc.Próbowałem już wielu,a skoki siły odczułem dopiero dzięki stackom(cell pump i storm).Przez długi okres czasu myslałem że naleze do tej garstki ludzi,która nie jest podatna na dzialanie kreatyny:/Wiem że to głupie ale tak mam.Może to nastepstwa tego że jak się przygotywowałem na AWF to na lepszą kondyche wziełem właśnie mono?;p.Prosze bez smiechu,nie znam się na reakcjach zachodzących w organiźmie.Myslałem tez o horse power,ale skoro go nie wymieniłeś to znaczy że albo zawiódł ciebie albo nie podziałał należycie;p

"Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1560 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6223
Jesli chodzi o Horsa to zwieksza wytrzymalosc. Moglem dluzej cwiczyc i odczuwalem mniejsze zmniejszenie niz bez.
Pierwsze 2tyg to duzy skok siły. Pompa tak sobie.
O wadze nie pisze bo bylem na diecie wiec nie moglem przytyc zbytnio.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1394 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7910
A jakie cykle bys polecał?Długie 8 tygodniowe czy krótkie i konkretne,takie np.5 tygodniowe?Ja na ogół ćwicze na siłe,więc wiadomo że nie da się nawet na wspomagaczu za długo podnosic prawie max.ciężarów;p

"Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

do 8 kg masy

Następny temat

pytanie odnosnie kreatyny

WHEY premium