SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

~~KAIZENteam~~pytania do nas!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 303396

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1560 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6223
to zalezy jak dbasz o diete i ewentualnie jakie masz w niej braki.
Jesli dieta bedzie dopieta przynajmniej w 90% to koszty beda nizsze.

Nie powiem jaka suma bedzie odpowiednia bo zestaw moze byc od 200 do 500 - w zaleznosci od tego jak kompletna suplementacje beddziesz chcial zastosowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 482 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7278
Rafal, Jacku b dziekuje za podanie zamiennika cwiczen. Informuje ze idzie mi calkiem niezle, do tej chwili stracilam 5kg co chyba jest dobrym wynikiem jak na niecale 2 mce, bf spadla o 4% Czuje sie dobrze, wiec w sumie zrezygnowalam z wegli prostych, zostawilam tylko zlozone (rano platki, w ciagu dnia duzo warzyw zielonych, jakis owoc nie slodki), dbam bardzo o bialko i tluszcze. Obecnie mam takie proporcje B 105g T 105g W 40g rozklad i sklad taki jak podal Jacek, trzymam sie tego scisle bo widze efekty tzn jeszcze nigdy mi nie bylo slabo i mam zawsze sile i chec cwiczyc. Acha, 1450 kcal dziennie. Trening domowo-silowy bez zmian, aeroby doszlam juz do godziny dziennie (mam rowerek pozyczony). Brat o mnie tez zadbal i pozyczyl swoje hantelki po 5kg i drag od sztangi. Z suplementow dolaczylam jeszcze CalciumD 500mg (znajomy lekarz powiedzial, ze dobrze sie wchlania), Spiruline, Zen-Szen, odzywka bialkowa, no muliwitamina z mineralami. Mam pytanie, Venom chwilowo odstawilam, bo bolalo mnie troche serce, rano ciezko mi wstac czy moge pic kawe przed aerobami porannymi, a jesli tak to co wczesniej zjesc zeby nie na pusty zoladek???

pozdro serdeczne
pozdro serdeczne

Z pociazowej grubaski do niezlej klasy laski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11507
Cześć, po pierwsze ciesze sie że dobrze Ci idzie i że czynisz postępy w kształtowaniu swojej sylwetki.
Tylko tak dalej.
Venom to bardzo mocny spalacz(względnie środek pobudzający)i ni edla każdego sie nadaje.
Poranne aeroby najlepiej robi sie na czczo.
Kawy wypijać na pusty żołądek nie radze bo może sie to skończyć np rewolucjami w ubikacji. Choć wiem że są tacy ludzie że ich to nie rusza.
Ale po co ryzykować? Ja bym proponował kofeinke. Oczywiście polecam Kaizena. Pakowana po 100kaps. , 200mg każda.
Moge sie zalożyć że jedna postawi Cie na nogi i nabierzesz chęci do treningu.
Tak czy tak, pamiętaj o wypijaniu dużej ilości wody na aerobach. Przy połykaniu kaps. również. Chodzi o to aby płyn wypełnił twój żołądek i kaps. miała mniejsze szanse na przylepienie sie do błony żołądka. Co nie należy do przyjemności.
Pamiętaj aby przy przyjmowaniu jakichkolwiek stymulantów(w tym również kawa, kofeina)dostarczać do organizmu więcej magnezu i potasu.
Te minerały przy przyjmowaniu metyloksantyn(kofeina)są w sposób bardzo szybki wypłókiwane z organizmu. A to one chronią przed negatywnymi skutkami stresu itp nasze serce. Ponadto np magnez wchodzi w ponad 300procesów enzymatycznych.
POZDRAWIAM

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1560 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6223
Nieistotna jaka teraz waga u CIebie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 269 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20211
cytuje kolege buldoggga :

"Temat ten kieruje tylko do osób majacych problemy z retencją podskórnej wody, inni prosze ni eczytac bo nie zrozumieja wagi problemu.Otoz sa wsród nas osoby które cierpia na permanetna retencje wody, która zaburza im definicje i tonus miesni, co ciekwe retencja ta nie jest spowodowana bledami zywieniowymi jak wielu pewnie sadzi, bezposrednia przyczyna dotychczas zostaje nieznana niestety,wiadomo ze wpływ ma tu aldosteron , powodujacy zatzrymywanie wody i sodu pod skora, oraz wydalane potasu mimo jego nawet duzej podazy,wiec mowiac inaczej mozna ograniczyc w diecie sod, pic duzo lub malo wody, jesc duzo lub malo potasu, jesc malo weglowodanow a i tak zatzrymywac podskorn awode, wciaz podreslam podskorna poniewaz tylko ta woda jest niezwiazan ai prowadzi do zaburzen definicja i twrdosc miesni,powoduje nadcisnienie ,obrzeki itp, co ciekawe osoby biorace sterydy ktore wczesniej mialy retencje na cyklu doswiadczaja przemieszczania sie tej wody to plazmy i wnetrza komorek co znaczaco poleszpa wyglad sylwetki, czyniac ja twarda, pelna i szczupla,oto pierwsze najszybsze widoczne efekty zastosowania sterydow, zmiana transoportu wody.Co rowniez ciekawe za retencje ni eodpowiad atez w calosci niski poziom h.tarczycy czy wysoki estrogenow,przyczyn moze byc wiele,nerki, watroba, przewlekly stan zapalny,niestety wspolczesna medycyna nie zdiagnozuje przyczyny, lekarze nierozumieje tego problemu, ni ekazdy poznaja czy m aretencje czy tluszcz, oto inne objawy retencji: uczucie ciepla ,gdy zwoda podskorna ogrzewa cialo podobnie jak duzo tluszczu, zalana twarz ,maskowata, bez wyrazu, czlowiek poprostu nie wyglada zdrowo, rowniez sucha skora jest objawem retencji, gdyz mimo retencji cialo jest odwodnione, gdyz odwodnione sa komorki ciala gdyz aldosteron wypompowal potas i wode z nich, mimo to czlowiek jest spuchniety, miesnei sa zalane i mikkie,cdn prosze sie wpisywac osoby majace takowe problemy."-by buldoggg

otoz mam ten sam problem lecz dopiero od niedawna sobie to uswiadomilem ze nigdy nie osiagne wymarzonej definicji i separacji
mimo stosowanej, diety , aerobow , supli i inych dopalaczy.


czy jest ktos kto sensownie potrafi odpowiedziec na ten problem?
dodam ze nie chodzi o tarczyce?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11507
Myślę że kolega sie myli, ale oczywiście ma prawo do własnego zdania.
Na pewno na to że jest taki a nie inny wyglad ma suma czynnków które zostały wymienione.
My endo z natury mamy dużo gorzej ale możemy osiągnąć szczyt formy.
Z tym że ta wymarzona sylwetka nie utrzyma sie tak długo i nie będzie tak spektakularna jak u mezo.
Ja sam pomimo że z natury jestem "miśkiem" swego czasu wyglądałem jak na mój gust dobrze... Ale to niestety nie może być utrzymywane tak jak u mezo.
POZDRAWIAM

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 459
A no witam serdecznie. Pisze w sprawie kumpla. Heh ostatnio cwiczymy razem ( same buraki na tej silce ). Klient chce koniecznie zrobic cykl na mase. Ma $sianko$ wiec z tym nie ma problemu. Trenuje z tego co miwi od 5 miechow. Czy jestes w stanie z waszej oferty zlozyc mu naprawde heh gigantyczny zestaw na mase ??? On jest napalony i chce jak najwiecej masy dobrej jakosciowo jak najszybciej ? Musi to byc gigant zestaw :) A sadze ze kasa go wali bo kreci 27 000 KOR NOR x 0.44 :P To troche jest na miesiac Kabony :) Pozdrawiam i pytanie czy po zakupieniu suplementacji gwarantujecie rowniez pomoc z dieta , rozpisem treningowym i supli ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11507
Myśle że powinniśmy rozmawiać na priva, wnioskuje że raczej będzie to dłuższa rozmowa.
GG 5899661 wieczorami po 21.00
Myśle że kolega powinien być zadowolony, pełna obsługa.
Pozdrawiam.

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 459
Witam ! 3 raz to pisze bo z sfd jakies jaja sa :P Wyslij maila do admina Lool Nie bede dryndal o 23 :P a teraz do rzeczy :)

Cwicze od niedawna z kumplem na silce razem a ze tu nie idzie supli kupic wiec pomyslalem o was :P Czy jestes w stanie rozpisac MEGA ZESTAW NA MASE. Klient ma $$$ Jak arab piasku na pustyni :) I standardowo MAX czystej masy miesniowej , Kasa sie nie liczy :) Wazne aby bylo szybko. Napewno jakis mega kosmiczny zestaw moze sprostac jego wymaganiom ( heh udowodnijcie ze tak jest nie tylko w erze :P ). Oczywiscie logiczne ze beda to tylko wasze produkty :) Moga byc super extra strong. No tak jak mowie cene ma gdzies bo ciagnie okolo 27 000 KOR NOR x 0.44 = Zlotowki :P Jak nie wiecej.Kosmos. To ja sie musze napocic aby miec 18 kola, a on ciagnie tyle.Prosze bardzo o odpowiedz , wiem ze szanse na uzyskanie odpowiedzi sa wieksze tu niz piszac na maila. A ja lecej dalej ze swoja redukcja lool. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11507
Jak pisałem gg lub mail i jest ok. To standard.

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

do 8 kg masy

Następny temat

pytanie odnosnie kreatyny

WHEY premium