SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

~~KAIZENteam~~pytania do nas!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 304687

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11507
Nie Piechniak, standardowa miarka to wlasnie ta mala a ze Lonti jest sliczna mala dziewczyna to polowa jej wystarczy.
Ja wiem ze te wiory nie sa smaczne ale dzialaja dobrze (mowa o jedzeniu)ale mozna troche pokombinowac i wychodzi dzieki nieduzym naklada czasowym i finansowym calkiem nizle zarelko.
Duzo, odpowiednio podobieranych przypraw i warzyw, odpowiednia obrobka termiczna.
Wcale nie musi byc gotowane, mozna smazyc na teflonie , grilowac,piec itp.

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 128 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1648
Wiesz Piechniak, płatki owsiane to akurat lubię, ale RYBA???? Wolałabym zjadać korę z drzew niż dotknąć ryby :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1425
Lonti chodzilo mi raczej o to,ze mialabys jesc ta rybe razem w posilku z platkami a Jacek napisalem w tym sensie,ze skoro zdazylo jej sie zjesc duza miarke to nic jej nie bedzie, bo niektorzy potrafia cos takiego bardzo przezywac:]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 128 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1648
Absolutnie nic mi nie jest po tej dużej miarce, twarda jestem
. I wcale się tym nie przejmuję. Co do płatków, to mogę je jeść z czymkolwiek, nawet suche, ale nigdy nie tknęłabym ryby pod żadną postacią i z żadnym dodatkiem, poprostu niecierpię ryb,brrr...

Zmieniony przez - lonti w dniu 2007-09-13 23:44:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1425
to pozostaje Ci kurczaczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 128 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1648
Kuraki akurat bardzo lubie, bo zresztą z mięs tylko to jem.
Ok, śmigam spać, bo jutro czekam mnie długa podróż do Włocławka, jak ja będę wciskac sprzęgło z tymi bolącymi mieśniami nóg :(
Dobranoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11507
Jak nie lubisz rybek to jak wyzej miesko chude, nie konieczne tylko kurak.
Mozesz troche cieleciny, chudej wolowiny.
Jak zwykle bialka jaj i proteiny.
Pozdr.

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 128 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1648
Czy to ma znaczenie z jaką ilością wody mieszam No Xtreme? Wg wytycznych na opakowaniu winno to być 150 ml,można dodać więcej wody? Czy wpłynie to na jego działanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11507
Mozesz 200-250ml smialo dodac.

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 482 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7278
oj, to ladne tu romanse odchodza hmm czy Jacek nie ma zony i dziecka? czy tez rafal jest do wziecia?

to taka mala dygresyjka, sorki ale z jednym sie zgadzam - Jacek ma b fajne i serdeczne spojrzonko, przyznaje.

u mnie ok, choc wejsc w ketoze bylo mi ciezko, rzuca mna smakami na owoce typu soczyste jablka itp, ale nic, wytrzymam. cwicze jak mi przykazano, jednym slowem staram sie ze wszystkich sil. jestem posluszna

pozdr.

Z pociazowej grubaski do niezlej klasy laski

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

do 8 kg masy

Następny temat

pytanie odnosnie kreatyny

WHEY premium