SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

~~KAIZENteam~~pytania do nas!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 303604

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2500 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57055
Rafał, kilka postów wcześniej koledze na redukcji odradzałeś jedzenie białego makaronu. Czy robiąc mase można go jeść? Czy makaron z pszenicy durum (jest biały) należałoby jednak wywalić z diety? Bo w dziale odżywianie pisali, że spokojnie można jeść.

Zmieniony przez - Gronevelt w dniu 2007-04-08 18:13:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1560 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6223
bobek bialka mam od 30 do 220zl wiec pytanie po ile one są chyba jest malo konkretne

durum moze byc - pisząc biały nie mialem na mysli koloru a skład
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1234 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13825
Siemka Rafał :) jak umiejscawiasz w skali od 1 do 5 aero w postaci skakanki ????

wogole wesołych :)

Zmieniony przez - 369258 w dniu 2007-04-08 18:36:45

za Ruch za HKS pojdziemy az po życia kRes :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Rafal jak wyglada Twoja dieta dzisiaj ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 438 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 48740
Jacku holizm lepiej zastosowac na poziomie jednego ćwiczenia(np na klatke wycisk sztangi na płaskiej i tu wszystkie fazy holizmu)
czy
na poziomie jednej grupy mięśniowej(np wycisk na płaskiej sztangi to FAZA I, wycisk hantli FAZA II, rozpietki to FAZA III, przenoszenie FAZA IV ) ?

Dziekuje i pozdrawiam.

Zmieniony przez - kamsonik11 w dniu 2007-04-08 19:26:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 256 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3519
no moze tak. Myslalem zarazem nie drogie ale wydajne, wydaje mi sie zeby jak najwieksze pudlo bo moim zdaniem nie ma sensu brac to 1 tydzien, wole przynajmniej miesiac, zamierzam na redukcje przejsc i sie zaopatrzyc w bialko, firma nie gra roli, wazne zeby sie dobrze rozpuszczalo bo mam niezbyt dobre skojarzenia z piana:/

...:::ZyCiE jEsT kRoTkIe AlE tAlEnT tRwA wIeCzNiE:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 390 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15203
Mam jeszcze pytanie Tym razem nie o ceny i dostępność

A więc trenuję piłkę nożną. Treningi codziennie + mecz najczęściej w sobotę + czasem gram jeszcze w niedzielę. Siłka 3x tydzień zwykle po treningu tak około godziny 18 może 19. Mam 20 lat. Suple mają poprawić regenerację i chcę żeby masa mi trochę skoczyła do góry, bo z nią kiepsko.

Pytałem się co mi polecają. Jedni piszą HMB + Carbo + napoje izotoniczne, a inni stała suplementacja jabłczanem ( tutaj biorę pod uwagę TCM Olimpu albo CellPumpa ) + Carbo + Białko. I właśnie nie wiem co wybrać. Odliczając Carbo, które już wybrałem i witaminki zostaje mi jakieś 140zł. Co wy o tym sądzicie? Chcę, żeby to była stała suplementacja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4143
Joł bORYs Mam pytanko odnośnie rozpiętek , a mianowicie jak podnosisz hantla do góry to na jaką wysokość ?? Masz je nad głową czy nad klatką ??

P.S - Wesołych i Powodzenia na MP , choć będzie ciężko , ale kibicuje Ci bo Cie lubie bardzo

PZDR

P.S - Hehehehe Jak tam zamykałeś się w pokoju żeby nie patrzeć na świąteczne żarcie

" I Nie Pytaj Mnie Jaki Jest Mój Cel Ważne Że Ja Wiem "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1560 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6223
Chyba Wam sie nudzi w swieta ze tak zasypujecie pytaniami

369...
0,5

BPL-G
jem ryz, piersi, platki i dopijam bialkiem

BoBeK
tzn ze chcesz bialko dobrej jakosci - musisz liczyc ok.140-160zl

snowee
jesli chcesz przytyc do do tego co masz kup sobie: gainera, bialko, cyklicznie jablczan

Rma
tak dokladnie to pomiedzy, czyli w okolicach szyi. Przy rozpietkach zwroc uwage na faze negatywną ruchu i skup sie na niej.

wczoraj tj w niedziele "wygonilem" wszystkich i sam zostalem w domu.
dzisiaj zamykam sie w pokoju bo goscie sie zjezdzają a oni sie nie oszczedzają przy stole
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Rafal kiedy najblizsze zawody

MP?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

do 8 kg masy

Następny temat

pytanie odnosnie kreatyny

WHEY premium