SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

~~KAIZENteam~~pytania do nas!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 305064

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
Nie ma tu niestety opcji ktora pozwala przy pisaniu odp.na przegladanie pytań, bo jak wcisne "wyslij odp."


Rafal jest taka opcja kilknij prawym na 'wyslij odp." i bedziesz mial 'otworz w nowym oknie' kilkasz na to i na jedenj stronie masz caly post a na drugiej do pisania odpowiedzi

Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2006-07-24 13:13:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1560 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6223
ok. dzieki od teraz bede tak robił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
mam pytanie dotyczące nadwyżki białka szukałem tu na forum iznalazłem odpowiedź ale nie wiem czy kompletną. Od mniej więcej połowy sierpnia chcę spożywać ok. 3 g białka ma kilogram masy 7 g ww ma kilogram masy czy nie sopwoduje to poważnych skutków zdrowotnych bo na forum znalazłem że strasznie goni po nadwyżkach. wiek 18 lat masa 75 kg ekto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
spoko , jak mozesz to odpowiedz na moje dwa wczesniej zadane pytania chyba ze masz identyczne zdanie jak Jacek


Mam dwa pytania:

1. Jak wyglada wasz ostatni posilek w ciagu dnia zapewne jest czysto bialkowy , chodzi mi dokladnie o to co wybieracie pozywienie/odzywke jakie/jaka?
2. Podczas odwodniania przed zawodami zapewne spada tez waga , chodzi mi o to o ile ok ona spada przez samo odwodnianie?


Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2006-07-24 13:25:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1560 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6223
chuck jesli do tej pory przyjmowales duzo mniejsze dawki to zrob okres przejsciowy, zwiekszając odpowienio ilosci co tydzień i obserwuj co sie dzieje. Jesli bedzie trzeba to rob zwyzki co dwa tyg.
Jesli bedziesz spozywal taki ilosci bialka to pij duzo wody, wiekszych skutkow jak te co piszesz raczej nie bedzie. Moim zdaniem nie powinno ich byc wogole.

BPL moj ostatni posilek na masie to odzywka bialkowa, ktora sie do tego nadaje. Firmy nie podam bo po co mam robic reklame - Kaizen nie ma w asortymencie takich bialek wiec siegam po te innych marek.
W ost.tyg moze zejsc nawet 5-8kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
dzieki za odpowiedz , piszesz ze odzywka bialkowa na masie wczesniej pisales ze w okresie robienia formy na ok. miesiac przed zawodami w ogole rezygnujesz z odzywek nawet tych najdrozszych i najlepszych co wtedy jest Twoim ostatni9m posilkiem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1560 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6223
jajecznica z białek a im blizej startu - piersi z kurczaka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
THX
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
W czym piersi są lepsze od jajek?

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1560 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6223
saib dla wiekszosci z tego forum to co napisze bedzie banałem lub jakims zboczeniem (sory ale takie sobie wyrobilem tutaj zdanie - dzieki wiekszosci rakcji na moje wypowiedzi)

piersi ciągną mniej wody od jaj
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

do 8 kg masy

Następny temat

pytanie odnosnie kreatyny

WHEY premium