SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

''CIĘŻAR MUSI BYĆ CIĘŻKI '--czyli walka o sylwetke

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1054585

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6613 Napisanych postów 9438 Wiek 66 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 350730
ŚRODA tydzień 8 dzień 2 w/g Ajazy

WL z gumą pod ławką ,Arek zarządził 3-rzy chwyty wąski -średni -startowy - 3 x 3 łącznie 9 serii co 45sek

WĄSKO
3 x 3 x 105kg ---1wsza seria ostatnie powt z delikatną pomocą ,2-ga i 3-cia seria ostatnie zabiły wykończyły fizycznie za długa walka z ciężarem ,za długie trzymanie i to wszystko bardzo mocno wyczerpało

Uchwyt średni
3 x 3 x 105kg--tu już łatwiej ,lecz też bardzo ciężko ,asekurant 3-cie chyba delikatnie pomagał

Uchwyt startowy
3 x 3 x 105kg--tutaj wszystko w miarę lecz bardzo ciężko

Bardzo zmęczyły i wyczerpały mnie te boje ,powinienem wąsko rozpocząć od 95kg --średni zrobić na 100kg a startowo 105kg

Dalsza część treningu już na mniejszych ciężarach niż ostatnio
WL maszyna szeroko
4 x 8 x 40kg na stronę ,na maszynie ciężar na stronę jest dużo większy ,ramię które się wyciska i wiesza ciężary sporo waży

Podciągania nie robiłem ,zrobiłem kilka trzymań wysokich

Podwójny triceps
4 x 20 x 15kg----tutaj fajnie

Unoszenie na tylne w pochyleniu + unoszenie bok
3 x 20 x 10kg + 3 x 20 x 12,5kg
3
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13804 Napisanych postów 23344 Wiek 56 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 636487
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6613 Napisanych postów 9438 Wiek 66 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 350730
Paatik
Co to są trzymania wysokie??? Takie izometryczne trzymanie sztangi na plecy i łapki- czy cuś zupełnie inszego?


Paatik ,podciąganie na drażku ,trzymanie jak najdłużej--jak najwyżej
2
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5486 Napisanych postów 8300 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43662
Dobre ćwiczenie kiedyś tego dużo robiłem bardzo dobre żeby przyczepy łokci wzmocnić
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6613 Napisanych postów 9438 Wiek 66 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 350730
goldberg1982
Dobre ćwiczenie kiedyś tego dużo robiłem bardzo dobre żeby przyczepy łokci wzmocnić


I do podciągania dobre
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6613 Napisanych postów 9438 Wiek 66 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 350730
o 17-stej rozpoczęte trenażerowanie

Dales--71,7km
WEJDŹ NA 206,1 m. ŚREDNIE NACHYLENIE 2,19% ODLEGŁOŚĆ WSPINACZKOWA 9,4 km. MAKSYMALNE NACHYLENIE 9,29%
dużo zjazdu z akcentami większymi lub mniejszymi podjazdu
29.09.2021 2:19:52 71,7 km

Na trasie kręcił gościu który przez całą trasę miał od 4,5 do 5,5w/kg ,trasę przekręcił szybciej niż ja o 47minut --dobrze że zjazdy były
Taką podjazdową trasę np 8km i średnim podjeżdzie 7% to chyba 3-krotnie szybciej robi a może i lepiej
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5486 Napisanych postów 8300 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43662
Podziwiam twa miłość to kolarstwa chyba większą jest od wyciskania hihi
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5486 Napisanych postów 8300 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43662
Liczysz ile w ciągu roku robisz km?
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6613 Napisanych postów 9438 Wiek 66 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 350730
Goldi wyciskanie wyszło po wypadku w 1998r z musu sytuacji ,nie mogłem biegać ,skakać ,kopać rzucać piłki to zostały ciężary i brydż sportowy
Zapewniam Ciebie że gdyby nie wypadek to ciężary byłby ostatnim sportem za który bym się wziął
Obecnie na trenażerze kręcę około 4tys km rocznie a w plenerze 2tyś -- chciałoby się więcej
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5486 Napisanych postów 8300 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43662
I wszystko jasne
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Push&Pull DO OCENY :)

Następny temat

Problemy z kręgosłupem

electro
Polecane artykuły