SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

DT kabo - get big but not like a pig (spis treści str 1)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 909919

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 14531 Napisanych postów 21789 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 619907
Kabo ja już nie muszę Nawet na memach w internecie podpisują nazwą tej szczepionki co dostałam takich fajnych, umięśnionych panów, ciekawe czy mi też tak masa skoczy
Ale jeszcze kilka osób z rodziny czy znajomych szuka możliwości, także śledzimy temat na bieżąco.

Mnie bardzo bolała ręką po szczepieniu, nie mogłam nawet jej do góry podnieść a w nocy nie mogłam się obrócić z boku na bok. Do tego pierwszy dzień po szczepieniu jakieś osłabienie i senność. Obrzęku żadnego nie było. Na drugi dzień już wszystko ok.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4917 Napisanych postów 15291 Wiek 50 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1180542
Update formy przed weekendem - waga 81,3kg .Pewnie na foto nie widać już drastycznych zmian, ale ja coś tam w lustrze zauważam lub może chcę zauważyć .
Jeszcze tylko zostało mi trochę minut cardio, a następny trening w poniedziałek.


...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13809 Napisanych postów 23347 Wiek 56 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 636505
To ja jestem ciekawa tych po ładowaniu w weekend. Moze się okazać, ze fajniej bedzie.

No nie da się ukryć, ze bardzo estetycznie wyglądasz. Mało efektu WOW - bo właściwie wiemy czego się spodziewać - przez okrągły rok ładnie trzymasz fason:)
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6618 Napisanych postów 9439 Wiek 66 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 350747
Viki
Jawor50
Punkty szczepień w gminach dużych wioskach szczepią w try miga,kilka kilometrów od miast tylko ze miastowi haha na wiochę jechać się szczepić lub z myśleniem ze tak można ciężko


A kilka postów wyżej wyraziłeś zdziwnie, że ktoś jeździ w inny region żeby się zaszczepić a czasem nie ma wyjścia, trzeba jechać kawał drogi, bo w dużych miastach nie tak łatwo. No i im ktoś starszy tym łatwiej, młodszych roczników nie chcą szczepić, nawet w przypadkach awaryjnych. Wiem jak to wygląda, znajoma osoba pracuje w punkcie szczepień


Viki zrozumienie mojego postu to 5km max 10od miasta ,często w dużym mieście jest dalej niż z tego miasta 5km go wiochy pojechać
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6618 Napisanych postów 9439 Wiek 66 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 350747
Paatik
Ja jestem wpisana na listę do badań eksperymentalnych z JJ - mają być 2 grupy - jedna z 1 dawką, druga z dwoma. Wcześniej się cieszyłam - teraz lekko mniej. Tez nie wiedziałabym do której grupy trafię - dobrze, ze nie ma placebo.
Z drugiej strony 6 zakrzepów na 7 mln zaszczepionych? chyba nie ma co schizować...


Antykoncepcja u kobiet powoduje kilka krotnie większe ryzyko i jakoś im to nie przeszkadza
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4917 Napisanych postów 15291 Wiek 50 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1180542
Póki co zarówno szczepienie na covid, jak i antykoncepcja to to jest dobrowolny wybór każdego człowieka i niech tak pozostanie.
Mareczku nie prowokuj proszę tematów politycznych, bo wszyscy wiemy jakie kto ma poglądy i jak to się skończy jak zaczniemy brnąć w ślepą uliczkę
Jeżeli uważasz, że ja prowokuję moimi relacjami z siłowni to też to spokojnie powiedz - postaram się ograniczyć w moich relacjach wrażenia pozasportowe .
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1912 Napisanych postów 2984 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 74502
Ojciec , lat 75, rejestrowany w styczniu albo w lutym. Nikt nic nie wie. Mama , lat 70 , rejestrowana dwa tygodnie później i też cisza...

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6618 Napisanych postów 9439 Wiek 66 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 350747
Marcin czy na pewno ja zaczynam prowokacje ???
NA PEWNO NIE
Wypisuje się i powtarza o zagrożeniu zakrzepami a to co napisałem to tylko przykład jak z igły można zrobić widły ,skoro zagrożenie przy antykoncepcji jest dużo wyższe i na alarm nikt nie bije -- i to tylko porównanie a nie polityczna przepychanka.
Już zauważyłem że nie pasuję do wzajemnej adoracji --
Lecz gdy sam nie robię nic aby było lepiej, to nie jątrzę jak to jest ciągle zle
a odnośnie covida to moim zdaniem samorządy się nie sprawdzają ,czekają tylko na wytyczne i aby się nie wychylić
a każda miejscowość jest inna i można wszystko ułożyć tylko potrzeba za to brać odpowiedzialność, czyli ponieść koszty leczenia siebie i innych gdy ich zarażę
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13809 Napisanych postów 23347 Wiek 56 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 636505
Szczepionka J&J o której pisałam została właśnie w USA zawieszona z uwagi na te rzadkie, ale śmiertelne zakrzepy. Nie sądziłam,ze to zdanie będzie powodem do jakiejś dalszej dyskusji.. Oczywiście, ze jakbym miała mozliwość to bym się dała nią zaszczepić.
W przeciwieństwie do Jawora nie znam danych o skutkach ubocznych tabletek antykoncepcyjnych - bo pewnie o taką antykoncepcję chodzi - a nie o bezpieczne "metody zapobiegania ciązy" w postaci kalendarzyka etc. :)
Więc na tym ten wątek mógłby się właściwie juz zakończyć. Oczywiście jeśli ktoś faktycznie wie ile jest śmiertelnych zakrzepów spowodowanych tabletkami hormonalnymi to chetnie poszerzę swoją wiedzę,
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6618 Napisanych postów 9439 Wiek 66 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 350747
Wczoraj na polsacie właśnie nie pamiętam tego profesora chyba z Gdańska wypowiadał się na temat J ,i dał takie porównanie przytaczając liczby
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poprawa dynamiki

Następny temat

[BLOG]luki77-16 tyg.TRANSFORMACJA

electro
Polecane artykuły