kółko rozwaliło mi brzuch coś naciągnięte i boli a odbyło to się przy 3-cim powtórzeniu
,przerwałem ćwiczenie nie ma co się wygłupiać --i na trasę rowerową też przez to nie wyjechałem
--i jak tu żyć panie =??no jak???
,przerwałem ćwiczenie nie ma co się wygłupiać --i na trasę rowerową też przez to nie wyjechałem
--i jak tu żyć panie =??no jak???

,wytrzymałości też
,jako że mówią że jestem pogodnym człowiekiem więc samopoczucie należyte



