SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2858257

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 4722 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90871
Kurde Marian od ostatniego razu jak sie na treningu widzielismy to róznica kolosalna, dużo dobrego miecha w siebie wrzuciłeś. Najmocniej w oczy mi sie rzuca noga bokiem i czworoboczny też bardzo gruby teraz. w pozowaniu wg. mnie tylko w pozie bicepsy tyłem lekko prawą ręke w góre i bedzie idealnie, a czasu jeszcze masz i jak zejdzie z dupy i dwójek to bedzie prze konkret!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
kamils31
Kurde Marian od ostatniego razu jak sie na treningu widzielismy to róznica kolosalna, dużo dobrego miecha w siebie wrzuciłeś. Najmocniej w oczy mi sie rzuca noga bokiem i czworoboczny też bardzo gruby teraz. w pozowaniu wg. mnie tylko w pozie bicepsy tyłem lekko prawą ręke w góre i bedzie idealnie, a czasu jeszcze masz i jak zejdzie z dupy i dwójek to bedzie prze konkret!



dzieki Kamil zobaczymy co z tego zostanie co do pozowania to jak pisałem jestem troche krzywy i jak nie kontroluje i nie dociagne jednej strony to jest lipa... dlatego boję się ze jak ne scenie dojdzie stres to o tym zapomnne;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
REDUKCJA DZIEŃ 60




CZWÓRKI CIĘŻKO + DWÓJKI LEKKO

1. SQ klasyk 10/8/6/6/6 + dropset
2a. SQ na hack-maszynie 15/10/8/8/8
2b. dwójki na hack masyznie 15/12/10/10/10
3a. Wyciskanie suwnica stopy nisko 4x10-12
3b. Uginanie stając jednonóż + leżąc obunóż 4x12 + max

4x15 przywodziciel
łydki z 10 serii


35 min aerobówna czczo
25min aero po siłowym


po piątkowym kiepskim samopoczucu myslałem ze bedzie lipa a była rewelacja
przed siłowym jeszcze dwa personalne na treningu ogien i potem dobre zamopoczucie do konca dnia moze dlatego ze wysokie wegle

siady sporo lzej niz ostatnio w gratisie zrobiłem jeszcze jedna ciezka serie

hack i dd super krótkie przerwy i był ogien

gigant mnie zniszczył ;d pompa spora

no i przed treningiem poszlo tussi 2tabs i 400mg coffy


MICHA:



1.5jajek, 100g piersi, 5g koko
2.230g piersi, 80g ryżu
TRENING-bcaa 50g
3,90g ryżu, 250g kiwki, 65g wpc
4.230g piersi, 60g ryżu
5.90g płatki jaglane, 250g białek jaj, 25g wpc,
6. 65g maki ryżowej, 240g fasoli czarnej, 200g białek jaj, 30g wpc, kakao

smak białka z AN czekoladowe masło orzechowe do brownie idealnie pasuje


mega makro fasoli jak na redu ;)




ogólnie dzis najwiekszy przepał podczas tej redu...po nogach myslałem ze tego nie ogarne, w potreningowym posiłkiem z piersia i ryzem dowaliłem minimum 500g kiszonej kapuchy swojskiej

przed ostatnim posiłkiem zjadłem 1l galaretki
w nocy jak sie przebudziłem to wir w załadku;d









SUPLEMENTACJA:

ALLNUTRITION Ultra Whey po treningu i do omleta

BCAA SFD 50g podczas treningu

Complex Vitamin SFD 2kaps rano i wieczorem

ALLNUTRITION Vitamin C 5g na noc

witamina d3+k2 2x2

glutamina 25g rano i wieczorem




p,s wczoraj HC 360g wegli a waga nizsza 90,4kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
ja tez jestem krzywy i do zdjec tez sie musze ustawiac ale na scenie jakoś tego nie było. Przy twoich wczesniejszych startach tez chyba nie było problemu?

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
jak nie skontrolowałem to był zwłszcza plecy czy np to ze sie nie do konca rozciagne w niektórych pozach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
aha, no to faktycznie trzebaby mocno poćwiczyć nad tym i pamiętać na scenie że cos jest nie tak żeby kalecznie nie wyjść

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393384
Tą fasole znalazłeś w Lewiatanie.tak ? Trzeba bedzie jechać kupić bo u mnie czesto fasola leci do omletów

U mnie niestety ten sam problem,jestem lekko skrzywiony ( nabawiłem się tego w pracy) i jak nie kontroluje to też lipa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
tak lewiatan

u mnie skrzywienie to kontuzja i chodzenie pod pół roku o kulach, do tego tez napenwo sie przycyzyniło noszenie plecaka do szkoly n ajendym ramieniu, plus praca 3 lata na wozku widłowym bocnzym gdzie cąły czas siedziało się boekim i akurat strona któr abyła u mnie juz skrzywiona...
no ale trzeba działac dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 462 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12358
Tą fasolę normalnie jako WW złożone liczycie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393384
biggerstrongerbialystok
Tą fasolę normalnie jako WW złożone liczycie ?


Ja akurat WW z fasoli czerwonej/białej liczę. Z innych warzyw nie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium