SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2858354

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Kurde ja te kasze tak naprawdę od 2-3tyg pierwszy raz spróbowałem bo byłem w lidlu i sie w oczy rzuciły, ale u mnie własnie mega wchodza, do tej bułgar czesto jeszcze sporo kisoznej kapuchy leci ale bez rewolucji no czasem moze cos się wlącza ale to tylko powietrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Jaglana na słodko wchodzi super. Spróbuję w wersji ze startym jabłkiem.

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Trzeć mi się nie chce wiec tylko kroję do tego cynamonem poypuję i pudding pieczone jabłko=KOSA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
MARIAN 17
Kurde ja te kasze tak naprawdę od 2-3tyg pierwszy raz spróbowałem bo byłem w lidlu i sie w oczy rzuciły, ale u mnie własnie mega wchodza, do tej bułgar czesto jeszcze sporo kisoznej kapuchy leci ale bez rewolucji no czasem moze cos się wlącza ale to tylko powietrze


Za takie powietrze juz w Oslo by Cie do miasta nie wpuscili
Ile to ma błonnnika?
Walory smakowe Cie przyciagneły czy jako nowosc sie skusiłeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Kasza bulgur jest rewelacyjna. W smaku kozak i w 100g tylko 60g węgli, więc bardzo syci.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Jaca spróbowałem z ciekawości bo chłopaki tutaj na forum zachwalali;) i zostawiłem ja bo zasmakowala. Błonnika chyba 8g jak dobrze pamiętam na 100g. I jak Bzyku dobre ma makro w sensie wwgle;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
No ryże dużo mniej mają;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
dziś DNT ale co by nie było nudno to cos napiszę

35dni redu za mną.

Waga stabilnie od jakiegoś czasu jak wspomniałem 95kg, forma raczej cały czas na plus, wydaję mi sie że ucięćie fatu było dobrym manewrem.

Dziś kontrolna wizyta u laryngologa i niby leczenie zakończone ale dostałem kolejne psikanie do nosa, bo strasznie sucho i dl;atego też chyba dawniej czesto sie krew puszczała, teraz mam maśc i ten psikacz wiec, wiec powinno być lepiej.
Ogólnie od południa jakis dyskomfort na brzuchu czuje i wydety, małem sie żeby jakis wirus sie nie przyplątał. Gazprom jest dobry wiec moze przejdzie :D ehh moze ten błonnik:d

Dzis drugie podejście do klusek leniwych Bzyka . Dzis na słono i wyszło świetne, do tego warzywa na patelnie i klasa





A co do potreningowych posiłkow to zazwyczaj leci taki mix



I forma która jest uzależniona od światła:d Tutaj te nogi może jakieś małe strasznie nie są, ale inne światło i już jest inaczej...zobaczymy jaki efekt finalny zostanie
Lecimy z tym dalej, bo wior musi być



i check z pracy z rana:d




jutro klata+plecy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Aż sam bym te kluchy wciągnął

Na zdjęciu z domu oczywiście nie widać nic , ale z pracy widać, że idzie rewelka!

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium