SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2858079

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
tyle co z 180g twarogu, 100g białek jaj, 70g maki orkiszowej, łyzki jogurtu, 15g wiórek koksowych

kakao nie licze i 4 malin tez nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
MASA TYDZIEŃ 6 3.09.2016 PLECY CIĘŻKO+KAPTUR+BRZUCH

Zaczynam 6 i osttani tydzien masy. To w sumie pierwszy etap. Od kolejnego tygodnia bedzie tydzien owbowdówek albo treningu z wieksz ailościa pow dropów itp. a potem kolejny tydzien totalny rest, Po powrocie z wakacji czyli 24 wrzesnia lecimy dalej, mam nadzieje że od razu z masa a nie redukcją:D

1. MC r10
2. wiosło sztangą nachwyt 15/12/10/10 +drop
3.Wiosłowanie na maszynie jednorącz podchwyt 4x12+drop
4. ściąganie zgóry na maszynie 4x20-12+podwojny drop

4 serie na kaptury

23min interwoło-aerobów

Jak wiadomo i już pewno większośc przeczytała w innych dziennikach wczoraj była ustawka SFD w Bytomiu oraz urodziny klubu organizowane miedzy innymi przez Adama Sukera. Ekipa była konkretna

Ja razem z Mikołajem forumowym arnoldem pocisnąłem plecki, poszło bardzo fajnie. Zawsze pierwsze treningi na nowej siłowni mam takie że nie moge sie odnaleśc, więc i tym razem tez tak było:D

Dwa podstawowae cwiczenia zrobione według planu a potem juz to czego u siebie nie mam.
Sciąganie z góry na maszynie weszło mega zaj**iście.

Przy chłopakach czułem się jak pączek w maśle :D No ale w sumie jak na mase i na mnie to i chyba tak tragedii nie ma biorąc pod uwage fakt ze jem najwięcej w życiu
Od jutra znowu lekka podbita wegla na ostatni tydzień więc w dni HC bedzie już tych wegli jakies 500g...

Zdj już w sumie nie bede dawal bo są w temacie z ustawki oraz w innych dziennikach a innych nie posiadam, jedynie z Wyktorem to wrzucę jakieś, ale wyszedłem przy Wiciu jak dużo młodszy brat :D Prawei 30kg różnicy w mięchu robi ogromna rożnice. Wiktor za rok jeśli nic się nie poyebbie bo różnie w tym sporcie jest to według mnie jeden z faworytów na MPJ 2017.





MICHA:

HC

1.5 jajek, 50g piersi, 15g lnianego
2.130g ryżu, 200g piersi, 10g kokosowego
TRENING-na treningu 40g bcaa+50g carbo
3.bezpośrednio po: 70g ryżu, 330g jabłko, 30g żelki, 50g pudinggu AN
4.70g ryżu, 200g piersi

czit:

-2 YAMBANY, miały byc dla Bzyka, ale oczywiście ja i on zapomnaił więc nie mogły dłużej lezec
-dwie grzanki z serem
-połowe burgera z frytkami
-2,5szt ppity czy jak to się nazywało każda inna(mięsna, z kurczakiem i serowa ta serowa to tak mega serowa że myslałem ze się zalepie, a dodatkowo z ciasta drożdżowego więc troche zapchało)
-lód włoski
-3 małe lody na patyku
-kawałek ciasta raffello(kolezanka w piątek do pracy przyniosła a że wypadl mi wtedy dzien vlcd to wziałem kawalek do domu i wczoraj wpadło ze smakiem
-2 kawałki sernika koksowego

więcej niz ostatnio wpadło, ale znowu bez żadnego dyskomfortu itp









SUPLEMENTACJA:

ALLNUTRITION Ultra Whey po treningu i do omleta

BCAA SFD 40g podczas treningu

Complex Vitamin SFD 2kaps rano i wieczorem

ALLNUTRITION Vitamin C 5g na noc

witamina d3+k2 2x2

ZMA 4 kaps








...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Moje Yambamy!!
Weź już skończ z tym pączkiem w maśle, bo sam widzisz na fotach, że jesteś pocięty jak każdy!

A cheat mi się podoba! Aż mi wstyd, że mój taki malutki

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
co do czitów to chyba do nich dojrzałem bo zawsze było j** w jedno miejsc ei pod korek:d teraz wole mniejsze porcje ale więcej sprobowac


chciałem tym lodem to waszych grycanow do rownać ale jednak mi nie wyszło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Ja to zawsze wolałem mniej, ale bardziej różnorodnie hehe. A to nie były Grycany, tylko Lodomania. Całkiem spoko, ale bakaliowego Grycka bym opierdzielił
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
No mowie Ci Marian... My już koneserzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393384
No szama konkret U mnie dzisiaj też cheat,pierwszy od chyba 5-6 miesiecy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Imo najlepiej jest różnorodnie i dużo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium