SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2864761

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100293
Mega nabity jesteś mięsem!
1

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2435 Napisanych postów 3137 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173179
20.04 Marian nie marudzi , zapisane
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Dejwikkk
20.04 Marian nie marudzi , zapisane



Zapomnial po prostu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30007 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609935
truska45
Marian na zdj wyglądasz tak zmutowanie, a co dopiero musi być na żywo, no mega nabity, wielki, w dobrej jakości!

Podobno na zywo jest lepiej ale nie mnie to oceniać, ale dzis wyjątkowo super trening wszedł i jakos wyjątkowo to wyglądało :D

Paweł żeby udało się to w przyszłości jeszcze na scene dowieść i pokazać(w sesnie zeby progres był widoczny na scenie w startówce, aale jak na masie widac to i na scenie musi byc widac ;d ) było by super, bo w koncu po to pracujemy cały czas nad sylwetką żeby za każdym startem byc lepszą wersją siebie i walczyć o najwyższe lokaty A mutnacja mam nadzieje ze jeszcze potrwa

Dejwikkk
20.04 Marian nie marudzi , zapisane


stwierdziłem że czasem nie warto za wiele pisac bo i tak to negatwynie było spostrzegane a jak zawsze pisalem to tylko byly moje odczucia


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2019-04-20 19:21:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21594 Napisanych postów 30815 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870804
Marian jest na pewno w czołówce osób, które widząc na żywo po wcześniejszych zdjęciach, robi mega wow. Foto w ogóle nie oddają tej jakości mięśnia, trojwymiarowosci jego sylwetki. Niby prawie każdy zawsze wygląda lepiej na żywo, ale tu jest po prostu kilka leveli wyższy poziom po prostu. Ale i zdarzają się osoby, które na żywo niestety bardzo zawodzą (Dawid u know who i mean )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30007 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609935
prz1993
Marian jest na pewno w czołówce osób, które widząc na żywo po wcześniejszych zdjęciach, robi mega wow. Foto w ogóle nie oddają tej jakości mięśnia, trojwymiarowosci jego sylwetki. Niby prawie każdy zawsze wygląda lepiej na żywo, ale tu jest po prostu kilka leveli wyższy poziom po prostu. Ale i zdarzają się osoby, które na żywo niestety bardzo zawodzą (Dawid u know who i mean )


Dziękuję Przemo, miło słyszeć, ale fakt Ty jesteś w sumie jeden z niewielu z forum który mnie widzi na zdj ale i tez kilka razy widział na zywo wiec moze racjonalnie ocenić

(Dawid u know who i mean ) kogo masz na myśli ?;>




Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2019-04-22 09:12:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100293
Fotki działają w dwie strony ile razy zawiodłem się widząc jakiegoś czołowego zawodnika na targach... Ale tak jak Przemo pisze częściej jest "ale doje%%ny"
1

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
robertjudi
Fotki działają w dwie strony ile razy zawiodłem się widząc jakiegoś czołowego zawodnika na targach... Ale tak jak Przemo pisze częściej jest "ale doje%%ny"

Właśnie częściej jest, że na zdjęciach jest doyebany lub bikiniara piękna, zgrabna... A na żywo czar pryska. Marian jest tego zaprzeczeniem, bo na żywo wygląd duzo lepiej. A tak to ipnohe, s9 i mejty robia swoje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5421 Napisanych postów 15444 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388589
u bikiniar to 99% czar pryska na zywo, tego co sie naoglada na insta, ogolem to taka kategoria, wszystko sztuczne i na pokaz

ale zazwyczaj jest w bb tak samo jak z aktorami ze srebrnego ekranu - zawod albo czasem i mega zawod.
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2435 Napisanych postów 3137 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173179
a z niektorymi bikiniarami mega wzwod!
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium