SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2863570

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 460 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 61865
Moim problemem natomiast jest bronzer... Zawsze wychodzi chu*o*o, a o solarium na wspomnę. Raz poszedłem na 6 min i skóra 3tyg schodziła... :o
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Robi wrazenie nie powiem Jestem Ciekaw jak juz bedziesz naladowany i w kolorku sie prezentowal Ja tez po goleniu lekko podchodze woda ale golilem sie ostatnie tygodnie dosc regularnie i robilem pilling. Dorwalem Pilling z sola z moza martwego, papier scierny 40tka przy tym to gladki jest ale robi robote Dzisiaj juz zylko ostra kapiel i lecimy z bronzerem. Wieczorem zona rozmasuje wszystko porzadnie i jutro sie okaze co tam wyplodzilismy z @Dominikiem. Wczoraj moja forme ocenil zawodnik z okolicy, co dodalo otuchy. Ponoc jest wszystko super, zwlaszcza talia bo mam 80cm w obwodzie Duzo z nim pogadałem i on startuje od roku tylko za granica zeby karte pro targnac. Przeszdl do Classic Physique takze super bo bede mial info z 1 reki. Tez planuje przejscie za 2 - 3 lata jak bedzie wszystko zgodnie z planem. Mialbym wtedy 96kg limit wiec mysle ze w 2 - 3 lata spokojnie do zrobienia. Powodzenia Marian, obserwuje tu i na insta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30006 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609930
Kamil bo solka to minimum tydzień przed zawodmai;)

Rok temu po brazerze bylo tak ze jak nalozylem to moment woda pod skórna podchodziła i forma wyglądała n gorsza jak przed malowaniem mimo ze byl kolor. To mgła psula efekt. Boje sie tego samego.

Gugcio tez jestem ciekawy jak to bedzie ale juz nie długo;) ja też mam w pasie na wysokości pępka 80-81cm,) dzis mierzylem z ciekowci bo mialem wrażenie ze w ostatnue dni mocno zaciaglo ten pas. Ale wiaodmo na wieczor juz tak fajnie nie jest;d

Tam w NPC masz wyższe limity bodajze ja tez bym mial 96kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 460 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 61865
Wien Marian, dlatego poszedłem miesiąc wcześniej i tak skora5tak długo schodziła :o
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 460 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 61865
Ps, u mnie pas 71cm ale ja sie do was nie porównuję nawet...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
KamGru ale to też kwestia jak często na tą solarkę chodzisz, jak pójdziesz raz na pól roku to nawet te 6min potrafi być zabójcze, z kolei z każdym kolejnym razem jest już lepiej, mnie z początku też solidnie przypiekło mimo, że poszedłem właśnie na 6min to skóra dobre 3tyg schodziła, ale później już było lajtowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
To zależy głównie od lamp. Na mojej solarce są lampy, które w 6 min szału nie zrobią i są nowe, które w 3 min robią z Ciebie skwarka.
1

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30006 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609930
Dokładnie i erwi i Kondzio dobrze mowia;) na lapmach tez kiedys sie przejechałem w jednych 12min nic a w innym 8min i spalony...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 460 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 61865
Podczas ładowania, dodajecie do ryzu, wafli jakies sosy zero czy całkiem odstawiacie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Idźcie na lampy z normami europejskimi. Tak można leżeć po 15-20 min bez problemu.

KamGru, ja nie dawałem nigdy. Nie wiesz nigdy do końca co tam tak naprawdę jest i nie warto ryzykować.
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium