SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2861953

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Jak cos będzie grane to napewno będzie info.;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
bede z Przemem i Tb to priorytet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Zjadłem śniadanie i zaraz na trening z Wojtkiem, co dzis zrobie to jeszcze nie wiem. Ale dzis 8 dzień bez węgli wiec pewno z awiele nie zdziałam po sniadnaiu skłądajacym sie z 2 jajek, 200g bialek jaj i 100g twarogu


~~~~~~~

Porobilem tez zdj na czczo żeby porownac z tym co było miesiąc temu poczatkiem chorob i kontuzji, no i jednak widać spory spadek nabicia itp, o czym pisze ostatnio i wydaje sie sporo mniejszy...co Przemek tez przyznał.
Bf% sie zgadza nawet wiec jak juz wejde na wyższe kalorie może w miare szybko to wróci....
bo poki co to troche sie wkvrwiłem i ogolnie lipa

Ale staram sie zacisnc zeby i robic tyle ile mogę, czekam aza w koncu sie skonczy te hvjowy okres i wroci motywacja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Ja dziś cierpię bo mam tylko 250 g węgli :D a ty 8 dzień bez węgli :D

Nabicie wróci :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Ja sam sobie z własnej woli teraz robie tydzien na 50g wegli zeby odpoczac, slabiaki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Ja mam teraz 3 pod rząd po 60g i w ostatni dzień zaczyna robić się średnio hehe.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
A ja robię to po to żeby potem było yebniecie %) i mam taką. A dzieje ze tak będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Dziś potrenowane z Wojtkiem i dziwo poszło spoko. 3 miarki extremalla chyba teoche pomogły:d


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2016-11-27 14:03:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Wczoraj zrobiłem nogi dziś poszla cała góra. A miałem odpoczywać xD ale jutro bankowo DNT, we wtorek zrobie chyba nogi i potem dopiero trening jak juz ruszę z nowym planem i michą

Jak większośc pewno juz wie trening z Wojtkiem.

I dobrze ze razem bo przynajmniej motywacja byla większa, nie wiem w sumie ja dałem radę bo juz nparawde na tych kaloriach brakuje energii ale juz nie długo i kvrwa będzie ogień jak motywacja wroci

Dzięki Wojtek za trening.
widzieliśmy się chyba jakośc 3tyg temu i wtedy czułem się normalnie, a teraz przy Wojtku jak dziecko:d dobrze go nabiło przez ten czas.

Przed treningiem 3 miarki extremmalla i nawet przez 3/4 treningu czułem ze zyłem

FBW

1. Podciąganie nachwytemna drążku 4xMAX
2. Wiosłowanie na hammerze z dołu 4x12-15
3. Wiosłowanie na T-bar 4x10-12
4. Wyciskanie na linkach 5x15-30
5. Rozpiętki na linkach stojąc 3x25-30
6. Wyciskanie hantli na ławce skośnej 4x15
7. unoszenie bokiem +przedem+face pull5x15
8. a) Uginanie z hantlami łąwka skośna 5x15
b) Kick back z hantlami 5x15
9. Brzuch 5x12-15


beZ caedio bo nie było siły i za bardzo czasu


micha raczej bez zmian

wczoraj nie ukrwyam ze pewno troche tłuszcze przekorczyłem bo byłem na 3o-stace siostry wiec miesa zjadłem a cięzko to wliczyć

Jak wspomniałem rano ze zrobiłem zdj porównawcze na czczo.

wiec wrzuce cos bo wpiski ostatnio suche, ale niebawem się to zmeni.

Po lewno z dziś, po prawo 6 listopad 2016 więc jakies 20dni roznicy, widac ze to nabicie uciekło, nogi przez kontuzje też chyba troche na minus...
jak szukac plusów na siłe to że jednak jakby jakosciowo lepiej...

Wojtek mówił ze na żywo lepsza jakość.

też chyba tym razem stanałem dalej i pewno to tez troche wpłyneło na minus jesli chodzi o gabaryt







i po treningu w dobrym świetle:D






Jakby tak dalej na siłę plusów szukać to przy wadze 95kg nigdy nie miałem takiego bf%, wiec jakis tam progres jest

Ale jednak za hvj nie mogę przeboleć tego straconego miesiąca;/ bo czesto to wraca, ale moze jak znowu zaczne progresować to już zapomnę o tym:D

a mam nadzieje że na wiosne uda sie wystartować i oby z ładnym progresem żebym sobie nie pluł w brodę

Przemo jak zwykle dzięki za wszytsko.


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2016-11-27 20:56:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Woda zleciala, nabicie mniejsze - normalne.
Kostki dalej jak implanty wielkosci cegły
Optycznie noga mniejsza ale to tez sie tyczy nabicia + tak jak mowisz stanales dalej

Wystartujesz na nowo i sie okaze ze ta przerwa to bylo jednak cos dobrego
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium