SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2866160

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10661 Napisanych postów 30010 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609953

BB OPEN ELITE PRO NORDIC FINLANDIA 2019


KIlka słów o ubiegłym weekendzie i debiucie w BB OPEN Elite Pro Nordic w Finlandii.

Wylot w czwartek z rana z Krakowa do Helsinek, potem z Helsinek musieliśmy się dostać do Lahti ponad 100km.
Ale na szczęście Maciek KIełtyka miał tam na miejscu znajomego który nam pomogł i przyjechał po nad. JUri wielkie dzięki ;) chociaż nie wiem czy to czytasz :D
Ale mimo to cały dzień w podróży, potem jeszcze zakupy, wieczorem już na miejscu trening i na apartamencie
byłem dopiero jakoś koło 22.

Kolejnego dnia po 2 posiłku na trening z Maćkiem, potem wieczorem weryfikacje i meeting.
Był to piątek a start w sobotę.

Ładowanie już zacząłem w czwartek ponad 600g węgli, w piątek ponad 800g plus na kolacje nie koniecznie czysto :p sekretu nie poznacie :D
W sobotę rano wstałęm brzuch płaski wiec idealnie, mniej nabity jak dnia poprzedniego ale bardziej suchy wiec standard czyli jajka, boczek, ser tosty, potem płatki ryżowe z dżemem, 4h przed startem wizyta w big macku ;)
Wstępnie miałem ustalone z Adamem co mam zjeść, ale czułem że to nabicie ucieka, do zawodów było jeszcze sporo czasu,
na flaku było super lekko wiec zjadłem to co było w planie apotem samo od siebie dodałem jakiegoś burgera z Kinga i małego loda.
Może i to było ryzyko ale poporstu oceniałem na biezaco i jak widac sprawdziło się to idelanie, wiec czasami warto lekko zaryyzkowac.
PO tym posiłku tak po 1,5h dosłownie z chwili na chwile czułem lepsze nabicie i przed startem już się nie bawiłem w żadne węgle proste itp
zjadłem batona sol woda i na scene.
To tak w skrócie :P
Wyciągając wnioski myślę że ładowanie w piątek mogło byc ciut większe zakłądajac własnie ze na flakach było by znowu tak dobrze jak teraz
i syf w bruger kingu mysle ze około 1h mógłby wejsc wczesniej, bo na finał forma już znowu była lepsza jak na półfianł ;P

Co do samego startu, nie ukrywam ze obawiałem się iż jak wyjdę z nimi tam na scenę to poprostu zniknę-będę za mały.
Tym bardziej widząć jak na backstage się pompowali.
Więc to pierwsze wyjście mogłem mieć pewniejsze-ale to też wniosek na przyszłośc; )
Po połfnale się połozyłem i leże romawiając z Maćkiem i móie poczekmay na wyniki i pewno uciekmay. Za chwile podchodzi MAgda i mówi ze by mnie uściskała ale zebym lezał i odpoczywał.
a ja móie doobra to potem. a ona MArio wstawaj masz finał, skoczyłem w góre ze nawet nie wiem kiedy byłę przy wywiesoznej liście.Wteyd nie wiem co czułem, ale pokazał mi tez zdj które mi zorbiła z pierwszego wyjscia i no kurd epozytwnie sie zaskoczyłem ze tak pozywtnie to wyglądało.
Nabrałem mega pewnosci siebie, móie teraz t tam wjezdzam na pełneej ;) top5 z takmi zaowdnikami to dla mnie było coś czego bym sie nigdy nie spodziewał.
Finał? to było to coś czułęm to wszytsko, bawiłem się tym, byłęem pewny siebie, wiedziałem z eteraz to juz nie mam nic do stracenia atlyko do zyskania.
Ludzie tam dopingowali jak szaleni i mimo ze open na koncu to czekali do konca, wiec ze własnie to co publicnzosc chce oglądac to tych cieżkich koni.
Stając tam na scenie wrażenie to robiło mega ogormne, nie da sie tego słowmai opisac, naprawde zycze tego kazdemu zeby to poczuł.
Dodtakowo ta siwaodmosc z jakimi zaowdnikami sie na scenie stoi, gdzie szczerze jeszcze w grecji te 4tyg temu bym o tym nie pomyslał.
Tam wtedy jak widziłem tych ciekzich to moja rekacj abyła o k***a ale konie. 4tyg pożniej staje z nimi na scenie ...i Włoch któy w grecji był drugi tutaj był za mna poza top5.
4 miejsce ale czułem się jak wygrany ;)
NIe wiem ale to chyba był mój najlpeszy start, któego nie zapomnę napewno, sam start w sobie ta otocza i przezycia, rekacja ludzi, doping-no kvrwa. ;)

Mnóstwo wiaodmości po zawodach, nawet od zowdników za granicy czego też bym się nie spodziewał.
Na następny dzien na zawodach też kilka fajnych sytuacji bo juz kojarzyli z dnia poprzedniego.

Po zejsciu ze sceny pierwszy raz chyba kmpletnie nic nie zjadłem w sensie ze zawsze cos tam zjadłem a teraz spakowałe się i ruszylismy do apartemtu,
wypiłęm z 2l wody i w domu zjadłem...kurczaka z ryzem i pomidorem :D
dopiero potem jakoś pomyslełm w ogole o tym ze moze bym cos zjadł :D tak to ttolanie nawet nie pomsyalłem o jedzneiu haha takie emocje

Podsumowywując start dla mnie bardzo udany mimo ze na początku się go "bałem" ale tez sie cieszyłem ze w koncu wyjde w BB OPEN.
I poczułem co to jest BB, nabicie samopoczucie bez porównania jak przy zbijaniu wagi.
cała kncówka z Adamem nam wyszła tak ze chyba lepiej nie można było. W koncu tak jak chcielśmy ze nabicie/pękatośc utrzymnae i zachowanie suchosci .
Wiaodmo cos tam do poprawy moze byc i wiem co bo wnisoki już wyciągam zwłąszcza dwie pozy do poprawy ;)
Cieszy mnie też fakt ze z każdego startu własnie potarafie jakiś wniosek wyciągnać i zazywczaj udaje sie to poprawaić-wiec oby tak dalej .

To na tyle moje wywodu ;) Dziękuję wsztskim i każademu z osobna, za te wszytskie wiaodmości i trzymane kciku, to naparwde wiele daje, DZIĘKUJĘ.

no a już za 9 dni widzimi się w Madrycie ;)

przed wyjsciem na hale:














tu już z zawodów:

































































Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2019-10-10 18:33:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
Sztos jednym słowem ! Teraz czekamy na jak najwyższe lokaty w Madrycie :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10661 Napisanych postów 30010 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609953
prosiłem żeby poczekać az napisze ze koniec :P



































Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2019-10-10 18:36:55

Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2019-10-10 18:38:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10661 Napisanych postów 30010 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609953
top 5 finał

















































FINAŁ:
























DZIĘKUJĘ ZA UWAGĘ :d MOŻE KTOŚ PRZECZYTA DO KOŃCA MOŻE NIE :d ALE GŁÓWNIE TO DAJE DLA SIEBIE ZEBYM MÓGŁ WRÓCIĆ DO TEGO KIEDY BĘDĘ CHCIAŁ, NA 1 STRONIE DZIENNIKA MAM CAŁY SPIS TREŚCI ZAWODÓW I PODSUMOWANIA :p




Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2019-10-10 18:48:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Elegancko .
Dobrze się czytało ta relacje , dużo w niej satysfakcji , dumy , chęci ja dalsze starty .
Życzę dalszego zapału i kolejnych sukcesów .
P.S widać , ze zadowolony na zawodach jak pisałeś . Ze dobrze się czułeś sam ze sobą . Zdrówko !!
1

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10661 Napisanych postów 30010 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609953
tutaj na zdj mozna zobaczyć ile ludzi było ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24273 Napisanych postów 25224 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020316
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2455 Napisanych postów 24186 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402705
niezła frekwencja
pewnie od razu inaczej się czułaś przy takiej publice co ? W pozytywnym tego słowa znaczeniu oczywiście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 329 Napisanych postów 535 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 28963
Fajnie, że taka publika, bo oglądając zdjęcia z różnych zawodów rzadko się to zdarza.
Gratki i powodzenia w dalszych startach, zdrowia!)

wincol
pewnie od razu inaczej się czułaś

Pewnie tak


Zmieniony przez - 19Cayenne91 w dniu 2019-10-10 20:19:35
1

sztoby ch#j stajał i diengi byli.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2455 Napisanych postów 24186 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402705
nie czepiac się , taki słownik w telefonie
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium