SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2861588

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24177 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402482
Świetna pamiątka takie foty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Jeszcze sobie wrzuciłem na YT finał





















...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Mario pasujesz tutaj idealnie ale co chłopy widzę mieli formy to nie mam pytań... Poziom w ujjj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
No poziom nie byle jaki ;) więc tym bardziej się cieszę :d ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
W końcu oblecialem wszystkie fotki i te filmiki, rewelacja Mariusz. Kolor w końcu był zayebiste, mięśnie pełne i odzywione. Przodem już tu ścisła topka byla. Nieco jeszcze masy i grubości ba plecach wjedzie i będzie kapitalnie.
Nie przechylasz się za bardzo w klatce bokiem, w sensie że ta ręka z przodu idzie za mocno w dół, a ta z tyłu wraz z barkiem idzie zbyt mocno do góry w stronę ucha jakby? Nie korzystniej będzie mniej więcej w linii oba barki trzymać i mocniej dokrecic tak jak krzyczała właśnie ta Panii?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 603 Napisanych postów 1847 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 208483
Ten blog mnie motywuje jak żaden inny. Już wcześniej myślałem, że classic nie był dla Ciebie i Twoja sylwetka pasuje typowo do ciężkiej, a teraz wyniki to potwierdzają. Oceniając po zdjęciach - stoisz wśród tych koni bez żadnych kompleksów, a Ty gabarytowo jeszcze będziesz zyskiwał. Oby tak dalej Mariusz!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Dzięki Pawnowie, miło słyszec takie opinie ;) nie pozostaje nic innego jak dalej czerpać z tego frajdę i próbować się rozwijać ;)

Żeby nie było zyje trenuje krece cardio trzymma miche, startuje za 9 dni :D
ale zawsze po takim weekendzie 2-3 dni mam spory zapierdyol zeby ponadrabac zaległości wiec dopiero dziś wyhcodzę na prostą :D

W niedziele po zawodach zrobiłem lekką pompkę w Lahti,
W poniedziałek popołudniu mocne nogi wjechały, dawno nie robiłem siadów na suwnicy shmita i tak sobie co serie dokłądałem az wkoncu było 180kg na 8 pow zrobiłem na tym dwie serie, poszło by wiecej ale jednak wolałem zahcowac rozsądek
wtorek to trening push
sroda pull
dziś dnt, w koncu pospałem 2h dłużej i od razu lepiej
cardio niby 45min mam robic ale krece 55min :D moze trener nie czyta xD

waga wczoraj ponad 104kg dziś 103kg wiec już myśle stabilizacja bedzie, ale mam nie mało jedzenia wiecej tescia:D nabicie spore :D

wczoraj klamka zapadła i lece jeszcze na ten Madryt, boje się ze nie wykrece takiej formy jak na LAhtni ale moze tylko nie potrzebnie :D

dziś może jutro postaram sie jeszcze coś wiecej napisac o zawodach itp wrzucić jakieś zdj, tak jka po kazdych zeby Banan mi podwiesił link i bede mógł zawsze do tego wrócić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
jak mi się uda to wrzucę kilka słow i zdj :D wiec nie pisac :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium