SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

''CIĘŻAR MUSI BYĆ CIĘŻKI '--czyli walka o sylwetke

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 880403

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I ja składam wyrazy szczerego współczucia.
Trzymaj się dzielnie Byczku jeszcze los uszczęśliwi Ciebie wnukami czego Tobie życzę.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Nie wiem co Ci napisać więc może lepiej nic nie napiszę.
Syna masz młodego, od wnuków się nie opędzisz.

W kwestii tych chłopaków i 180km mogę coś napisać. Gdybym miał jedną nogę niepełnosprawną, zapewne siedziałbym przed komputerem, grał w jakąś sieciówkę i użalał się nad sobą. Szacun że Ci się chce.

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 146 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4907
Trzymaj się dzielnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345941
sobota
napisałem wczoraj ''jutro muszę się wymęczyć i chyba już wiem gdzie to będzie ..............''
godz 9:45 wyjazd na USTAWKĘ JELENIA GÓRA zorganizowaną przez Masti ,było super ,obsada międzynarodowa,potężne chłopy z Czech trenowali z nami .Ja wiadomo ,klata ,to załapałem się do grupy ćwiczącej z trenerem z Jeleniej Góry Patrykiem ,a resztę opisze póżniej





Zmieniony przez - Jawor50 w dniu 2017-08-12 15:24:57
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130959
Ten Patryk jest rzeczywiście wielki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345941
ojan
Ten Patryk jest rzeczywiście wielki!


Panie Janku na USTAWCE same kolosy oprócz mnie ,zobaczy Pan na materiale Masti-ego .
Lecz czego się nie robi dla takiej koszulki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345941
mój dzisiejszy trening z Patrykiem --jest to kulturysta z sukcesami w klasyku +182cm ,teraz przechodzi do kulturystyki do 100kg
po rozgrzewce pierwsze ćwiczenie jakie zadysponował do wykonania to
1.Wyciskanie hantli skos plus zakres powtórzeń 10--16 ciężary większe z serii na serię
2.Hamer --wyciskanie siedząc progresja ciężaru ostatnia seria dropset
3.moja propozycja to rozpietki + wyciskanie wąsko --skos plus 4 serie przy tym ćwiczeniu Patryk ''siadł''chyba nie robił takiego połączenia
4.rozpiętki w bramie uchwyty na wysokości barków 4 serie
5.biceps w serii łaczonej uginanie ramion siedząc na ławie skos + uginanie ramion stojąc 4 serie po 12+12 powt
Mieliśmy jeszcze w planie dołożyć ,lecz inne grupy zakończyły swoje ćwiczenia i zaczeły się rozmowy :)
Ludzie z ogromną wiedzą i pasją bardzo przyjażni i skromni
Dobrze zrobiłem że wybrałem się na USTAWKĘ ,jutro wejście na ŚWIERADOWIEC chciałbym tam być lecz to nie dla mnie,za bardzo odstawałbym od grupy podczas wejścia,
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345941
Masti obdzielił





Zmieniony przez - Jawor50 w dniu 2017-08-12 20:19:08
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345941
..





Zmieniony przez - Jawor50 w dniu 2017-08-13 19:21:33
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345941
niedziela
wieczorny spacring-rowerowy bardzo udany :) przejechałem 25km --trasę ustaliłem sobie wcześniej chciałem zobaczyć od którego km'mnie puszcza'' zauważyłem żę pierwsze kilometry jedzie mi się bardzo ciężko nawet nie mając jakiś większych podjazdów ,zrobiłęm 3 okrązenia po 7,7km reszta to dojazd i powrót ,moje nogi,żyły tętnice potrzebują około 10km abym mógł moją jazdę nazwać jazdą ,gdy jechałem 1-wszy raz taki sobie podjazd to maxymalnie 16km na nim uzyskałem na pozostałych 2-uch okrązeniach uzyskałem 22km,oczywiście nie kręcę cały czas bo nogi mi wysiadają i po takim podjeżdzie nawet na płaskim musze odpocząc i kręcę wtedy krótkie odcinki na zmianę z odpoczynkiem .Najważniejsze że jazda była bardzo przyjemna a czas przejazdu 1h 12min47sek ,myślę że gdybym czas na 25km mierzył już po ''rozkręceniu'' się to chyba jakieś 23h by napewno wyszło na godz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Push&Pull DO OCENY :)

Następny temat

Problemy z kręgosłupem

WHEY premium