SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

''CIĘŻAR MUSI BYĆ CIĘŻKI '--czyli walka o sylwetke

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 887143

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
Ha ha Mareczku miałem napisać 0,7 l ale pisałem już po
A" zawody" w wąskim gronie ja i iti
Wynik WW słaby ale się poprawi właśnie zaczynamy z iti przygotowania do sezonu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5940 Napisanych postów 9101 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 346023
Poniedziałek barki

wyjście do siłowni o 10 tej --w gabinecie rehabilitacji kolejka --to nawet nie wchodziłem się zapytać czy mają azot

rower stacjonarny 10min ,rozgrzewka ''kubany'' i inne ćwiczenia na rozgrzanie stawów

1.Podciąganie wzdłuż tułowia wąsko + szeroko
2.Hantle naprzemiennie przed siebie podchwytem + boczne
3.Stojąc wyciskanie sztangi z przodu
4.siedząc suwnica smitha wyciskanie za głowy
5.wyciskanie maszyna

wszystko spokojnie na 60 % po 12-10 powtórzeń ,pozwoliłem sobie tylko na większy ciężar w ćwiczeniu nr 4 suwnica zabezpiecza ładnie

Nie wiem co z Wrocławiem ,Mariusz Oliwa miał udzielić mi konsultacji w WL ( pisałem o tym wcześniej ) --jak do tej pory nie mam informacji i troszkę się niecierpliwię -sądzę że poważny gość raczej nie rzuca słów na wiatr --więc czekam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12150 Napisanych postów 30567 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131198
To prawda - poważny gość nie rzuca słów na wiatr.
Czasami w natłoku zdarzeń może zapomnieć o przyrzeczeniach.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5940 Napisanych postów 9101 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 346023
wtorek Plecy--dzisiaj było kilka spraw do załatwienia i trening w domu --przypomniałem sobie jak ćwiczy się na swoim sprzęcie

rozgrzewka +
1.Podciąganie wąsko 4 serie
2.wiosłowanie pochylenie 90 stopni łokcie wąsko do mostka 5serii
3.wiosło podchwytem do brzucha 5 serii
4.siedząc dolny wyciąg przyciąganie do brzucha --5 serii
5.górny wyciąg wąsko do mostka 5 serii
6.prostowanie tułowia z sztangą w dłoniach ( z ustawki ) --4 serie
7.kaptury tyłem 4 serie
8 kaptury przodem 4 serie

poćwiczone i muszę pochwalić się --jednak fajny mam sprzęt w domu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
A jak tam Twoja kontuzja ?


Zmieniony przez - jsdolan5 w dniu 2016-12-14 13:56:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5940 Napisanych postów 9101 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 346023
jsdolan5
A jak tam Twoja kontuzja ?


Kontuzja to za dużo powiedziane ,przy kontuzji się nie poćwiczy ,u mnie ograniczenia przy wyciskaniu i ćwiczeń na triceps ,wczoraj plecy było w miarę ok ,dzisiaj dzień bez ciężarów nawet WW nie próbuję daję odpocząć '' urazowi '' --,jakoś drogi nie zaprowadziły mnie do gabinetu rehabilitacji ,może jutro tam trafię przed siłownią, chcę się skusić na te 'mrożone łokcie '' ale jak mogę ćwiczyć, nie zawsze z ciężarami jakimi chcę to nie jest żle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5940 Napisanych postów 9101 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 346023
Fan napisał :Później urlopowanie z przerwą na trening z Jaworem

Fan którego przewidujesz trening ?? tolerancja 3-dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
21-22 jeden z tych dni może być?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5940 Napisanych postów 9101 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 346023
fanslaska
21-22 jeden z tych dni może być?


Pasuje , ,i najlepiej przed południem ,lepszy dostęp do sprzętu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5940 Napisanych postów 9101 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 346023
czwartek-- okolice łokcia zostały potraktowane ultradzwiękami ,przeciwko zapaleniom ,zobaczymy jaki efekt będzie po kilku wizytach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Push&Pull DO OCENY :)

Następny temat

Problemy z kręgosłupem

WHEY premium