SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stronger Athlete - Niecodziennik Treningowy

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1204781

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6525 Napisanych postów 62329 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777958
Ja pod tym kątem mam spoko

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24273 Napisanych postów 25224 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020316
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6525 Napisanych postów 62329 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777958
A powiem Ci szczerze, że jak miałem lat naście to marzyła mi się praca w garniaku

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607888
9 par butów z czego z 3 nie korzystał przez ostatnie kilka miesięcy a i tak jeszcze mi brakuje, np. kolców
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24273 Napisanych postów 25224 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020316
Viki
9 par butów z czego z 3 nie korzystał przez ostatnie kilka miesięcy a i tak jeszcze mi brakuje, np. kolców


Po co Ci kolce? Nie startujesz na krótkim dystansie na bieżni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24273 Napisanych postów 25224 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020316
rion10
A powiem Ci szczerze, że jak miałem lat naście to marzyła mi się praca w garniaku


Lubię chodzić w garniaku, ale ja nie jestem "typowej" budowy na których robi się garniaki, dlatego ostatnio zacząłem robić na miarę (2 mam z wieszaka). Dlatego gdyby była możliwość chodzenia codziennie w garniaku, tak by nie musiał się bać, że coś się rozerwie jak będę po coś sięgał, czy schylał, to spoko. Dodatkowo też dla mnie jest dużym zachodem ogarnianie ciuchów do pracy jak jeżdżę rowerem do pracy (bo komunikacja miejska ode mnie to dramat).
Także wolę coś bardziej "wygodnego".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6525 Napisanych postów 62329 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777958
Ja mam podobnie, żebym dobrze wyglądał w garniaku to muszę mieć dobrze taliowany bo inaczej wygląda jak na wieszaku

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24273 Napisanych postów 25224 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020316
rion10
Ja mam podobnie, żebym dobrze wyglądał w garniaku to muszę mieć dobrze taliowany bo inaczej wygląda jak na wieszaku


U mnie problemem są plecy, stosunek talii do barków i talii do ud.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607888
FighterX
Viki
9 par butów z czego z 3 nie korzystał przez ostatnie kilka miesięcy a i tak jeszcze mi brakuje, np. kolców


Po co Ci kolce? Nie startujesz na krótkim dystansie na bieżni.


Chodziło mi raczej o zimowe kolce na zawody i treningi w Lasku, bo bywa czasem ślisko i niebezpiecznie. I ogólnie na zimowe treningi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24273 Napisanych postów 25224 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020316
Viki
FighterX
Viki
9 par butów z czego z 3 nie korzystał przez ostatnie kilka miesięcy a i tak jeszcze mi brakuje, np. kolców


Po co Ci kolce? Nie startujesz na krótkim dystansie na bieżni.


Chodziło mi raczej o zimowe kolce na zawody i treningi w Lasku, bo bywa czasem ślisko i niebezpiecznie. I ogólnie na zimowe treningi.


A nie możesz sobie raczków dokupić?

https://8a.pl/nakladki-i-kolce-na-buty 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementacja w treningu crossfit

Następny temat

Samodoskonalenie się Crossfit + Siła

WHEY premium