SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stronger Athlete - Niecodziennik Treningowy

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1198972

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
Tak jak napisałem, ludzi boli, że można coś ze sobą zrobić i mieć upór, ale trzeba chcieć i gdy porównują siebie do Ciebie, to im się nie podoba, bo widzą, że można, ale im się nie chce, więc będą Cię próbowali sciągnąć Cię do ich poziomu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
Dampaz
To też kwestia nastawienia.

Miałem podopieczną (chciała schudnąć), która rok temu jak usłyszała trening to się najeżyła grubo. Nie ma czasu, dzieci itd.

Teraz?
Jak w tygodniu nie zrobi x2 to zastanawia się czy warto żyć


Zawsze klientom mówię, pokaż mi swój plan dnia, a znajdę Ci możliwości na trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Nie ma tak że się nie da.
Wszystko się da, pytanie na ile możemy się zaangażować.

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2580 Napisanych postów 5117 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78308
Jak miałem każde popołudnie zawalone remontem w domu, to wstawałem o 4 rano żeby zrobić trening. Wszystko się da, kwestia chęci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607779
Mnie najbardziej bawi jak matki narzekają że nie mają czasu na trening bo dzieci a później pytanie na grupie - "jaki serial na Netflix polecacie, bo już chyba obejrzałam wszystko co było"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12178 Napisanych postów 22020 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627483
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
Mam wielu znajomych dla których dzieci to świetna wymówka do braku aktywności, ale też jest kilkoro co świetną mają formę i też mają dzieciaki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
Dampaz
Nie ma tak że się nie da.
Wszystko się da, pytanie na ile możemy się zaangażować.


Prawda jest taka, jak Ci bardzo zależy to znajdziesz sposób na to by coś zrobić, a jak nie, to znajdziesz wymówkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1799 Napisanych postów 2912 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73495
Nie do końca się zgodzę z tym stwierdzeniem, że jak bardzo chcesz to możesz. Wystarczy , że ktoś coś przełoży i cały misternie ułożony plan się sypie.
Co z tego , że na początku września zrobiłam sobie grafik, w miarę wszystko poukładałam jak ciągle są zmiany. I ciągle coś kosztem czegoś. I momenty, że jedyne o czym marzysz to usiąść na dupie a nie iść na trening.

A ludzie gadają. Choć już teraz mniej bo coraz więcej osób jakiś sport uprawia. Ale mimo wszystko mam ciągle opory , żeby wziąć matę i obok na orliku się rozciągać.
Czasami po treningu jeszcze do sklepu muszę wejść, czerwona, spocona, zimą z odblaskami, kominami. No gapią się no i trudno. Tylko czasami trudno jak nawet rodzina głupio docina a większość swojego czasu spędzają gapiąc się na w tv.
2

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2580 Napisanych postów 5117 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78308
Nadine, tu się z Tobą też zgadzam! Czasami człowiek ma ochotę przyjść i spać. Czasami też trzeba, ale wtedy też jest osobny "protokół lenia" - mniej jedzenia, jakieś rozciąganie i ułożenie sobie w głowie stwierdzenia, że przecież zregenerować się trzeba, a organizm się domaga odpoczynku i daje nam znać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementacja w treningu crossfit

Następny temat

Samodoskonalenie się Crossfit + Siła

WHEY premium