SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stronger Athlete - Niecodziennik Treningowy

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1202030

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24270 Napisanych postów 25221 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020297
19/2/2019

Warm Up

5' flow

Basen

5 rund
50m kraul w wiosełkach
150m kraul luźno


Komentarz:

Dzisiaj tylko 1km, bo czwartek nie pływałem i trochę technika leżała. Poza tym fajnir się pływa jak już jest jasno za oknem.

Pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607839
Nie tylko pływa się fajnie jak jest jasno, biegać też już można po 6 rano

U mnie ostatnio mało się dzieje, bo z chorobskiem walczę i nie mogę na 100% trenować. Do tego Suunto mnie oszukuje utrudniając realizację treningów więc temat zegarków powrócił jak bumerang. To tak w skrócie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
To fakt, że dzień się wydłuża miło jest wyjść z domu jak jest jasno i wrócić jak jest jasno
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Viki
Nie tylko pływa się fajnie jak jest jasno, biegać też już można po 6 rano

no oszalałaś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24270 Napisanych postów 25221 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020297
Viki
Nie tylko pływa się fajnie jak jest jasno, biegać też już można po 6 rano

U mnie ostatnio mało się dzieje, bo z chorobskiem walczę i nie mogę na 100% trenować. Do tego Suunto mnie oszukuje utrudniając realizację treningów więc temat zegarków powrócił jak bumerang. To tak w skrócie


Osobiście nie mam problemów z moim Suunto, mam Spartan Sporta i jest ok. A jaki masz model?

Biega się super, ale nie w 10krotnie przekroczonej normie smogu


Zmieniony przez - FighterX w dniu 2019-02-19 11:39:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24270 Napisanych postów 25221 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020297
rion10
To fakt, że dzień się wydłuża miło jest wyjść z domu jak jest jasno i wrócić jak jest jasno


Zdecydowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607839
Fakt, smog psuje radość z biegania, ale już niedługo

Mam Spartan Trainer i pas piersiowy Suunto. Problem się pojawił przy treningach opartych o tętno i tempo (biegi w drugim zakresie). Potrafi mi nagle tętno skoczyć z 160 na ponad 180 i tak pokazuje cały kilometr a po zgraniu na kompa na wykresie jest 140-150. Jeden i drugi odczyt błędny. Do tego czasem świruje pokazując średnie tempo biegu i nie może się zdecydować więc co chwile zmienia a rozbieżność potrafi być od 5:05 do 5:40 i tak co chwilę inna wartość. To się nawet nie zmienia liniowo tylko skokowo jakby gubił sygnał gps.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24270 Napisanych postów 25221 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020297
Viki
Fakt, smog psuje radość z biegania, ale już niedługo

Mam Spartan Trainer i pas piersiowy Suunto. Problem się pojawił przy treningach opartych o tętno i tempo (biegi w drugim zakresie). Potrafi mi nagle tętno skoczyć z 160 na ponad 180 i tak pokazuje cały kilometr a po zgraniu na kompa na wykresie jest 140-150. Jeden i drugi odczyt błędny. Do tego czasem świruje pokazując średnie tempo biegu i nie może się zdecydować więc co chwile zmienia a rozbieżność potrafi być od 5:05 do 5:40 i tak co chwilę inna wartość. To się nawet nie zmienia liniowo tylko skokowo jakby gubił sygnał gps.


To ciekawe. Nie mam takich problemów, jedynie jak za lekko założę, to nie ściągnie mi tętna poprawnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607839
Mi z nadgarstka pokazywał głupoty i strasznie zawyżal tętno (porownywalam z Polarem). Kupiłam pas piersiowy ale te pasy Suunto mają kiepską opinię i często pokazują głupoty. A poza tym serwis Polar Flow podoba mi się bardziej niż Movescount Także pewnie wrócę do Polara


Edit: robiłam też badania wydolnościowe więc wiem jakie mam zakresy tętna i tempo więc mogę ocenić kiedy pas i zegarek swiruje


Zmieniony przez - Viki w dniu 2019-02-19 13:24:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24270 Napisanych postów 25221 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020297
To fajnie, że jesteś w stanie to ocenić używaj zegarek, który Ci pomaga osiągnąć lepszy wynik, bo po to w końcu jest
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementacja w treningu crossfit

Następny temat

Samodoskonalenie się Crossfit + Siła

WHEY premium