SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2858229

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
wynika chyba z tego ze njabardziej na samym koncu, a dalej w jelicie czyli to co pierwszy opis napisano ze jednoznacznie nie zdiagnozowano
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
A tak fajnie sie czytalo ze powoli wracasz i silowo calkiem niezle sobie juz radzisz a tu jednak wnyiki zepsuly to wszystko. Mimo to dalej Ci kibicuje Mariusz, nawet mocniej jak kiedykolwiek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
zwyczajnie 3mam kciuki,oby się to jakos ułożyło najlepiej jak tylko się da z tą przypadłością.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
No ale jakoś postaram sie pokazać ze i z tym sie da ukrecic formę mimo ze wiem ze nie będzie łatwo. Tetaz spoor czasu poszło sie j**ac bo od lutego wegetacja. Tetaz pewno mnie czeka redu a nie krótki minicut no i potem mam nadzieję jak sie nic nje zj**ie zacznę nadrabiać. Więc pewno minimum 2 miesiące w dupe wiec nie wiem cxy nawet jak będzie bez komplikacji czy będzie na jesień zadowalający porgres aby wyjść na AC



Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2019-02-19 07:54:27

Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2019-02-19 07:55:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Trzymamy wszyscy kciuki za Ciebie!

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
W to, że wykrecisz maxa jaki zdrowie pozwoli to chyba tutaj nie wątpi nikt, a bynajmniej nie ja. A jaki to będzie max to stety/niestety nie ma wpływu przy tego typu przypadlosciach ale zwyczajnie i szczerze 3mam kciuki.
A jak sklep i interes, kręci się? Zadowolony?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
nie ma co narzekać, gdyby nie obecny okres pewno bym sie jakoś bardziej z tego cieszył ;P no ale teraz choroba wyszła na pierwszy plan.

no i właśnie to jest to ciekawe na ile będzie mi dane wykrecić tego maxa bo pewnych rzeczy chciaż bym chciał nie przeskocze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 272 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14143
pytanie kontrowersyjne może się wydawać ale warte uwagi ze względu na okoliczności: co z hgh i innymi czynnikami wzrostu w przypadku wzjg? ta przydałość niestety zwiększa ryzyko nowotworów jelita grubego.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
myśle ze w dawce 5iu nie az tak bardzo, a i niby nie ma tam zadnych komórek rakowych...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 272 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14143
całe szczęście, że nie ma!!! napisałem w formie pytania bo mój kolega choruje na wzjg i sam kilka razy wspominał, że ta przypadłośc to zwiększone ryzyko nowotworu jelita grubego w przyszłości, podobnie jak wrzody żołądka: zapalenie błony śluzowej->nadżerki->wrzody->nowotwór nie jest to reguła ale zwiększa się ryzyko stąd ważne żeby zapobiegać kolejnym etapom.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium