SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2861711

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 251 Wiek 46 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27863
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
No Mariusz to masz jak ja. Kcal trzymane 3 tyg bez treningu i +5 cm w pasie i żeby wrócić do normy 5 tyg potrzebowałem. Ah szkoda gadać. A teraz masz jeszcze dodatkowe problemy to nie zazdroszczę. Alle trzymam kciuki mocno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
NicNieWiem
Trzeba poczekać na wycinki, wtedy się może coś rozjaśni. Żadnych dodatkowych badań nie masz zaleconych przez lekarza takich jak kalprotektyna np ?


nie nie nic nie zalecił....

PhantomLord


ciekawe ale wątpie że ktoś to wypisze ....

dmq tak to juz jest, ja zawsze byłem puszysty wiec organizm gdzies to ma zapisane, no i teraz jak pisałem nie cche to wracac, narazie robie tyle ile mogę. NO ale sporyyyy krok w tył
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24177 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402489
Mariusz teraz to za duzo nie ma co planować i wybiegać w przyszłość , będziesz musiał na bieżąco działać i reagować na to co się dzieje , teraz to chwila i wszystko może się zmienić niestety. możesz nie dbać o siebie a choroba nie będzie się odzywać , możesz robić wszystko jak Trzeba a niespodziewanie potrafi nastąpić zaostrzenie...

kiedy masz mieć wyniki wycinkow ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926






13.02.2019 (hvj nawet nie wiem jak ten okres nazwac) nogi







nogi




Nogi
- Uginanie podudzi leżąc, stopy na szerokość ramion, lekko palce skręcone na zewnątrz 4s 15, 12, 10, 8-10 – 3-0-1-1
- uginanie stojąc palce skręcone lekko do wewnątrz 3s 15p – 3-0-1-0
- Wyprosty tułowia na dwójki 3s 15p – kvrwa zaj**ali maszyne i musiałem kobinowac, ale przywielzi maszyne do wypychania na pośladek wiec zrobiłem
- Przysiad 2-3s wstępne i 3s robocze 12,10,8p
- Wyciskanie nogami na syuwnicy nogi dosyć nisko na platformie, nie szerzej niż szerokość ramion 4s 25, 20, 15, 15
- Hack siad stopy dosyć blisko siebie 4s 12p + wykroki na przemienne po 10 na noge
- prostowanie 4s po ok. 15p

Lydki




Coś staram się działać, ale ciągle to gdzieś w głowie siedzi;/ cieżko się z tym pogodzić e było tak dobrze i wszytsko jakby uszło, na waga w sumie mam wyj**ane ale ona te ztylko 105kg,,,,ale sylwetkowo kupa, myslałem ze to w miarę wróci i zaczniemy minicuta/redu no a tak to sam nie wiem co robic, redukowac z takiej wagi to bez szału, a próbowac masowac dalej zeby waga i sylwetka wóciła wydaje mi sie ze nie możliwe, bo wrażliwosc raczej nie ta i pewno wikeszosc to bedzie wpadał fat, no a na okrojonej suplementacji wiaodmo ze to tez nie to;/
no ale coś tam z Adamem ustalone i zobacyzmy za kilka dni w którą stronę iść.

treningi robie napewno cięższe niż powinienm w tym okres ale co ja na to poradze...nie umiem inaczej
jak widać dużo zabawy z tempem ale to po to zeby tez ciezar nie musiał byc duzy, trening ogólnie wszedł bardzo dobrze zajechał mnie dobrze

minus taki ze jakies wymiany sprzętu na siłce były i k***a ławki rzymskiej nie ma, suwnice zamienili na gorsza, hack maszyne tez-nic tylkoe się wk***iać

Tak poza tym to nic ciekawego, ci

Ogólnie jakbym nie wiedział ze mam te chorobę to stiwerdziłbym ze czuje się już normlanie, no ale jednak w głowie to wszytsko siedzi i cieżko się wyzbyć;/





dieta oparta narazie na kilku produktach i co jakis dzien cos staram się dodać, wczoraj zjadłem kaszkę manną zamaist kelika i dziś jakby coś gorzej
kawy ponad 2tyg nie piłem zadnej coffeiny tez nie brałem to moze ze jakis czas jak bede mógł sie napic kawy poczuje ja dobrze:D

dostałem też rady zeby na jakiś czas wrzucić olej MCT i olej z czarnuszki w sumie nic do ryzyka nie mam, wiec mysle ze na jakis czas dam mniej lninaego itp a dam te dwa oleje
i do suplementacji doszuce gotu gole

1. jajka, kurczak

2.ryz, indyk gotowny mct

3. j/w

4. ryż indyk

5. manna płatki kukurydziane wpi

6. ryz białka jaj wpi masło











Potas rano i wieczorem 1kaps

Magnez 2tabs sfd po treningu 3tabs na noc

Complex witamin rano i wieczorem

Witamina C 3x 1g

D3 8000 rano

Niacyna 3x500mg

Kurkumina 3x500mg

NAC rano 1000mg i wieczorem 1000mg

Cynk 50mg na noc

Omega 3 8kaps ed

Debutir 2-3kpas ed

Sanprobi 2kaps do sniadnaia

Ala i chrom do każdego posiłku z weglami prócz przed i po treningu

B complex rano i wieczorem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
wincol
Mariusz teraz to za duzo nie ma co planować i wybiegać w przyszłość , będziesz musiał na bieżąco działać i reagować na to co się dzieje , teraz to chwila i wszystko może się zmienić niestety. możesz nie dbać o siebie a choroba nie będzie się odzywać , możesz robić wszystko jak Trzeba a niespodziewanie potrafi nastąpić zaostrzenie...

kiedy masz mieć wyniki wycinkow ?


najwcześniej sroda w przyszłym tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24177 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402489
co do samej kofeiny bo wspomniałeś o tym , kofe w tabl mozesz imo spróbować jezeli chodzi Ci o samo pobudzenie , osobiście po tym problemów nie odczuwalem ... co innego właśnie kawa , tu chyba musi chodzić o inna substancja która kawa zawiera poza kofeina..
no chyba że smaka poprostu masz na kawe to faktycznie lepiej poczekać
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
głównie kawe piłem dla smaku 1-2 dziennie, wiec bardziej o to chodzi, ale to to już wstrzymam, byle kvrwa jak najszybciej mógł wrócić na pełne obroty ...

no i tez od wczoraj zaczałem BPC 1MG ED
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Właśnie o tym chciałem Ci pisać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 251 Wiek 46 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27863
Ja bym probiotyk w kapsułkach odstawił, chyba że robiłeś badanie flory jelitowej i probiotyk jest wybrany na tej podstawie. Kaszę mannę zamieniłbym na jaglaną. Ostrożnie z owocami i warzywami bez różnicy czy surowe czy gotowane, np skórka pomidora ma związek który przyczynia się do stanów zapalnych w jelitach.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium