SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2867377

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 671 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 85330
Przerwa od treningów ile czasu trwała u Ciebie na urlopie ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
czarny2151
Przerwa od treningów ile czasu trwała u Ciebie na urlopie ?

Przecież on jest teraz na tym urlopie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237849
Fajnie się ogląda Wasze zdjęcia z wyjazdu :D Ale z tymi upałami to masakra, u nas pod 30 stopni a ja już się "topię" a co dopiero by było przy 40-50 xD
Pozdro i wypoczywaj tam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10662 Napisanych postów 30010 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609953
BzykuDG
To weź mi przywieź


Nie wiem czym uszedlbym z nimi 100m i pewno roztopione
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10662 Napisanych postów 30010 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609953
czarny2151
Przerwa od treningów ile czasu trwała u Ciebie na urlopie ?



Wracamy dopiero w piątek nad ranem bo wylot mamy jutro o 23.

Typowej przerwy nie bylo w ogóle. Wyjeżdżalem w czwartek to doj**alem ostro nogi i w piątek jak wrócę bedzie powtórka. A tutaj krece sobie cardio dzis 5 raz i dzis w planie 3 trening ale to taka pompka gory tylko.spacerow tez jest trochę. Uklad nerwowy Napewno cos odpocznie. A jak zorbie to cardio czy trening to od razu lepsze samopoczucie za h** bym nie dsl rady tydzień leżeć i nic nie robic xD

Winter 45 stopni to tak przy dobrym układzie. Tutaj mega wcześnie jest gorąco a tak o 18 jak wczoraj spacerowalimsy po plazy to juz bardzo przyjemnie;)











Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2018-07-25 09:13:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217564
Wracajcie szczęśliwie, można się niebawem ugadać na jaki trening w wolnej chwili Ocenisz też coś formę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10662 Napisanych postów 30010 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609953
Póki co czekamy na bagaże w Kato które kvrwa Beda z minimum 30min opóźnieniem xD ;(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Ciesz się, że dolecieliście bez większych ekscesów
Witamy w kraju!


Zmieniony przez - BzykuDG w dniu 2018-07-27 03:34:07
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10662 Napisanych postów 30010 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609953
Wykorzystując to ze czekam na te j**ane bagaże to dwa slowa skrobne o wakacjach. Jakies mega relacji nie bede dawal bo nie jestem w tym dobry jak Tomek. A co nie co bylo wrzucane na instastory.;)

Tunezja i to miejsce jak najbardziej godne polecenia;) nie to co Egpit gdzie weldug mnie jest duzoooo większe zacofanie. No i ludzie w Tunezji bardziej mili i nie tacy nachalni.

Miasto normalnie zyje sklep na skelpie, pleno restauracji rzut beretem od hotelu. Hotel całkiem spoko ;) sporo różnych atrakcji i bardzo spoko animatorzy to akurat mnie nie interesowało ale pisze jak bylo.

Plaza w miarę czysta woda ciepła.

Jedzenie...hmmm dla zwykłego zjadacza chleba pewno spoko. Ogólnie smaczne. Ale mega mega tłuste wszytsko ociekalo fatem nawet ryż xD plue taki ze sporo miesa i ryb zwłaszcza na kolację a nie tak jak w Egipcie bylo z tym średnio.

No i pogoda przj**anie dobra az za dobra mysle ze Tunezja na październik a nie lipiec sierpień;) ale lepiej ze tak cieplo a wrecz upał niz jakby padalo. Najgorsze pierwsze dwa dni potem sie w miarę przyzwyczaiłem. Ale jak w sobotę doj**alo 55 stopni to zyc sie nie dalo xD ja caly wyjazdy nie ważne czy stalem czy siedziałem to cały mokry a po posiłku to juz w ogóle

Ale ogólnie super;)

Chociaż juz powoli zaczyna mi brakować taniego codziennego dnia i mojego jedzenia.
Mysle ze w koncu sie sraczka skonczy xD no od pon trzyma tzn w pon przj**ane a od wtorku już lepiej ale 4x ed zazwyczaj;d

Na dupie tez totalnie nie siedziałem bo bylo Cardio i 3x trening pompka gory ale po treningu samopoczucie od razu lepsze pomijając fakt ze jeszcze na silke nie zszedlem a bylem cały mokry;d

Reklama sfd na plazy byla ;d







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10662 Napisanych postów 30010 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609953
BzykuDG
Ciesz się, że dolecieliście bez większych ekscesów
Witamy w kraju!

Dokładnie;) ale tylko chyba w PL takie cos jeszcze nasze bagaze wymieszli z bagażmj z Badrum xD

A ty bezsenność?,)

Banan jak zajrzysz to znowu proszę o odwrócenie zdj ;)



Zmieniony przez - BzykuDG w dniu 2018-07-27 03:34:07
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium