SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

''CIĘŻAR MUSI BYĆ CIĘŻKI '--czyli walka o sylwetke

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 880335

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak Szajba sprzęgła nie zrobi to sam na rowerze będzie cisnął do Gdyni, przez morze przepłynie a na miejsce dobiegnie. Potem już tylko zmiana tytułu dziennika


Zmieniony przez - fanslaska w dniu 2016-07-10 22:01:35
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345941
fanslaska
Jak Szajba sprzęgła nie zrobi to sam na rowerze będzie cisnął do Gdyni, przez morze przepłynie a na miejsce dobiegnie. Potem już tylko zmiana tytułu dziennika


Tak Szajba jest do tego zdolny ,to taki czarny koń +35 ,poczyta poduma ,popatrzy ,poogląda i już jest na właściwym torze z dalszą redukcją i wtedy może być TRI ultra ,,a jego na to stać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Jawor50
fanslaska
Jak Szajba sprzęgła nie zrobi to sam na rowerze będzie cisnął do Gdyni, przez morze przepłynie a na miejsce dobiegnie. Potem już tylko zmiana tytułu dziennika


Tak Szajba jest do tego zdolny ,to taki czarny koń +35 ,poczyta poduma ,popatrzy ,poogląda i już jest na właściwym torze z dalszą redukcją i wtedy może być TRI ultra ,,a jego na to stać


Spójrz jeszcze raz na moją fotkę Po kolorze owłosienia na głowie wnioskując, prędzej będę czarną owcą lub nie daj boże czarnym baranem
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345941
_Szajba_
Jawor50
fanslaska
Jak Szajba sprzęgła nie zrobi to sam na rowerze będzie cisnął do Gdyni, przez morze przepłynie a na miejsce dobiegnie. Potem już tylko zmiana tytułu dziennika


Tak Szajba jest do tego zdolny ,to taki czarny koń +35 ,poczyta poduma ,popatrzy ,poogląda i już jest na właściwym torze z dalszą redukcją i wtedy może być TRI ultra ,,a jego na to stać


Spójrz jeszcze raz na moją fotkę Po kolorze owłosienia na głowie wnioskując, prędzej będę czarną owcą lub nie daj boże czarnym baranem


Młodzieńcze jak starszy napisał to nie po to aby pomylić się z oceną
Takie samo owłosienie swego czasu miałem i ja i pan Janek i Mistrz Giaurnemo ,więc wiemy co w trawie piszczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jawor50

Takie samo owłosienie swego czasu miałem i ja i pan Janek i Mistrz Giaurnemo ,więc wiemy co w trawie piszczy


Samo sedno Byczku, samo sedno
Powtórzę:
"Już szron na głowie
już nie to zdrowie
ale w sercu ciągle maj"
Cieszmy się, naszą aktywnością fizyczną, naszymi osiągnięciami, które jeszcze nie dawno wydawały się nam nie do zdobycia.
Jak to się mówi (mówiło)
Ze sportowym pozdrowieniem
Ale bardziej trendi
Niech moc będzie z nami
Giaurnemo
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345941
Giaurnemo

Cieszmy się, naszą aktywnością fizyczną,


Co właśnie czynię --i aktywny fizycznie i zadowolony z treningu

poniedziałek --klatka -triceps

1.Pompki w/g Reda klasyczne--3x20
2.Wyciskanie skos plus--2x20x56/2x10x76/3x8x86
3.Wyciskanie hantle ławka płaska --4x10x37,5
4.Rozpiętki ławka płaska --5x12x24
5.Wypychanie stacji w bramie siedząc ---12x65/70/75/80/80

1.prostowanie ramienia hantla jednorącz --4x12x12
2.Wyciskanie wąsko --4x12x56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345941
aby mieć więcej radości z aktywności fizycznej -dołożyłem dzisiaj do porannych ćwiczeń siłowych --popołudniowo -wieczorną jazdę rowerem
przejechałem 36km---pierwsza część trasy w trudnuch warunkach temperatura 32 stopnie i dosyć mocny wiatr w oczy ,czas gorszy od najlepszego w 1-wszej połowie o 7 min ,powrót to już był super czas przejazdu rekordowy ---a łączny czas gorszy od najlepszego o 3 minuty :
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jawor50
aby mieć więcej radości z aktywności fizycznej -dołożyłem dzisiaj do porannych ćwiczeń siłowych --popołudniowo -wieczorną jazdę rowerem
przejechałem 36km---pierwsza część trasy w trudnuch warunkach temperatura 32 stopnie i dosyć mocny wiatr w oczy ,czas gorszy od najlepszego w 1-wszej połowie o 7 min ,powrót to już był super czas przejazdu rekordowy ---a łączny czas gorszy od najlepszego o 3 minuty :


Byczku, jeszcze trochę a dołożysz nocne kryterium
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345941
wtorek --miały być tradycyjnie plecy-biceps--wyszło inaczej --rano dostałem wiadomość o terminie badania w klinice w Bydgoszczy ---z żoną ułożyliśmy co po i wyszło że 21bm do Bydgoszczy a 23bm z rana wyjazd do Rewala --to już dla żony -ja osobiście kocham Bieszczady--jakoś muszę tą plaże wytrzymać
Godz leciały i było niepotrenowane --ale sądzę że nadszedł rzeczywiście czas na odpoczynek od ciężarów, to teraz przez tydzień roztrenowanie--a w Rewalu się zobaczy czy tylko pompki i kółko czy siłownia --dzisiaj zrobiłem tylko brzuch

1.Rocky --2x10
2.Kółko z kolan --2x15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345941
środa --plecy-spokojnie

1.a.Podciąganie na drążku szeroko do brody-z lekką pomocą+
.b.wiosłowanie hantlami w leżeniu -ławka skos plus--4x10/+4x10x37,5
2.a.Ściąganie- drążek górny wyciąg do karku+
.b.wiosłowanie nachwyt gryf w prowadnicy w bramie---10x50/55/60/60/+4x10x76
3.Przyciąganie wąsko dolny wyciąg --siedząc do brzucha--12x75/12x80/2x10x85
4.Przyciąganie stacji w bramie ---4x12x75 na strone
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Push&Pull DO OCENY :)

Następny temat

Problemy z kręgosłupem

WHEY premium