SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2861234

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
nie, nie jeszcze nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1402 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18065
MARIAN 17
poczes
Jak robisz te ciasta że tak srogo wyrastają?


proszek do pieczenia i pod przykryciem na małym ogniu



gateway93
sledze z ukrycia od dawna! jak szybko wrociles po anginie do treningow? mecze sie dluzszy czas, jakies domowe sposoby/suple do antybiotyku? powodzenia!



ja w niedziele już coś tam lekko machłem w piwnicy, ale to nie to....
chory jestem od tamtej środy, znaczy sie byłem, zaczeło mnie zbierac we wtorek wieczorem, wiec w sumie szybka reakcja
dostałem antybiotyk ale jakis hvjowy i potem załatwiłem sobie inny 3-dniowy, od razu po pierwszej tabletce było lepiej, po 3 czułem sie normalnie
ale znowu nie wychodziłem z domu większosc czasu leżałem spałem itp więc mysle że to też poniekąd był plus
wczoraj w sumie pierwszy raz na dłużej wyszedłem z domu na groby itp

od dziś już mam zamiar zacząc trenowac na pełnych obrotach, ale na ile te pełne obroty beda to nie wiem bo wydaje mi się ze po tej anginie/antybiotyku dużo szybciej się męcze i mogłbym spac i spać i spać, więc pewno te pierwszy trening beda lipne..bo siłowo i kondycyjnie szłąy nie bedzie, cardio tez nie robione przez tydzień

zobaczymy oby jak najszybciej wrócić do siebie


a u ciebie co jest nie tak i jak długo?



ze spsobów domowych raczej nic, spoor wiecej witamin w tym czasie, osłonka do antybiotyku ktora dal lekarz pociągłem pare dni za antybiotyk i dodałem vivomiax


To podłużne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
To jest ciasto na omleta ale.zrobione w formece małej w piekarniku:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
DObra poszedł trening ale bez szału. Dobrze ze Wojtek wpadł bo chcoiaz większą motywacja była do treningu.

Siła zdecydowanie spadła :( ale mam.nadzieję że szybko wroci.
Kondycja też z dupy, ale od jutra wracają aeroby/interwaly bo dziś już nie zdążyłem więc może się poprawi.

Sylwetka też teoche ucierpiała ale bf% już nie ten żeby jakieś mega zmiany były widoczne.
Plus taki ze jako takie nabicie czułem i czucie ok;)
Podsumowywujac jednak choroba się odbiła nie co...

A i organizm bankowo osłabiony bo lekko farba z nosa się puscila.

Wojtek pociachany dalej konkretnie. Nogi doyebane masakrycznie;)
Kable na kablu...



a ja teraz jeszcze do 23 w.pracy i jutro na 7:d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
Nie wiem na ile Marian ocenia dzisiejszą swoja dyspozycje ale fajna pekatosc u niego jak na ten okres i gołym okiem widać że rozmiarowo jest większy (względem MPJ)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Wojtek jak wspomniałem wyżej silowo i kondycyjnie sporo gorzej niż tydzień temu...naprawdę sporo gorzej. Sylwetka też nie tak wyrazista jak była tydzień temu zwłaszcza brzuch ale myślę że kilka treningów i się unormuje. Nabicie było całkiem przyzwoite.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Nie powodzeń Ciąg dalszy, miałem nie dawac wpisek, bo wkvrwienie sięgło zenitu...ale mam zaległe z wczoraj i dzis więc dam

~~~~~~~~~

push 2

PUSH 2

1. Wyciskanie sztangi skos R8
2. Wyciskanie hantli poziomo 5x12/10/8/8/8
3. Wyciskanie hammer skos 4x10
4. wyciskanie na barki hammer 5x12/10/8/8/8
5. sciaganie drazka wyciągu górnego podchwytem 5x12

brzuch

nie ma co pisać

Trening po anginie i antybiotyku, TOTALNY BARK MOCY I KONDYCJI

nabicie chociaż jakieś tam było, ale trening z dupy, dobrze że Wojtek wpadl to chociaż jakos poszło

ogolnie lipa, progres który dobrze się zapowiadal tydzien temu..tylko się zapowiadał

tygodnie przestałem liczyc bo wpadala nieplanowana przerwa wiec niby 5 ale treningowy 4...

MICHA:

MC

1.5 jajek, 15g wpc, 25g kokosowego
2.100g ryżu, 200g piersi, 10g omega
3.100g ryżu, 200g piersi, 10g kokosowego
TRENING podczas 40g bcaa
4.50g ryżu, 40g rodzynek , 50g puddingu AN
5.100g ryzu, 200g miesa z ud kurczaka
6.100g płatkow jaglanych, 60g jablka, białko jaj 200g, 20g puddingu, 10g kokosowego



SUPLEMENTACJA:

ALLNUTRITION Ultra Whey po treningu i do omleta

BCAA SFD 40g podczas treningu

Complex Vitamin SFD 2kaps rano i wieczorem

ALLNUTRITION Vitamin C 5g na noc

witamina d3+k2 2x2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Ale tą chorobą tak się przejmujesz czy coś jeszcze się stało? Ziomuś trzeba wyluzować, przez tydzień świat się nie zawali :*
3

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
legs 2

LEGS 2

1. Wykroki ze sztangą R8
2. SQ na hack-maszynie 5x15
3. Suwnica 5x15
4. Dzień dobry na hack-maszynie 5x12/10/8/8/8
5. Uginanie siedząc5x10
6. na dobcie łaczone prostowanie na zewtnąrz i do wewnątrz


20min cardio

Zapowiadało sie wszystko zaj**iście, solidna rogrzewka jak nigdy (piszę to po to żeby potem uniknąc komenatzry ze może sie nie rozgrzałem itp) , w myslach no w koncu dowale sobie te patyki....ale nie długo...
żeby tez nie było pisania ze zaczałem za mocno po chorobie bo i tak w ostatniej serii chyba miałem mniej o 10kg wwykroach niz na ostatni takim treningu przed anginą

wszystko fajnie zaj**iście wchodziło, ostatnia seria wykroków 6 powtórzenie i j** poczułem tylko taki przeszywający ból w przywodzicielu i to było na tyle z wykrokami..

siadałem i posiedziałem z 10min z myslami że juz po robocie...wszystko spoko ale że akurat nogi, najgorsza moja partia, ale tak to chyba juz jest zawsze

w koncu sie zebrałem z myslami że może jutrzejsze plecy zrobie no ale tam ciągi więc tez odpadło, postanowiłem że sprobuje dokonczyć te nogi

przeszedłem na hack siady i zrobiłem małym ciężarem na wiecej pow, jak poszło, bol było czuc tylko przy 2-3 pierwszyhc powtórzeniach

potem siady z podwojnym dnem nie było mowy ze zrobie, bo normalnego siadu nie bylem w stanie zrobić, wiec wskoczylem na swunic ei tez mały ciezar po 15 pow podobnie jak przy hack siadach bol przy 2-3 pierwszych pow

o dziwo DD na hack maszynie bez zadnego dyskomfortu, ale już z blokada psychiczną co mnie ograiczało z głebokością
uginanie siedząc tez bez problemu
na dobicie zrobiłem prostowanie stopy do wewnątrz i na zewnątrz, żeby chociaż te giry dobrze przepompowac jak ciezaru nie dało sie uzyc

na koniec cardio na orbitreku, chcialem to porozciągac ale sie nie dało bo tak nap*****ylało;/
jedynie troche zrolowałem

teraz w domu juz poszedl naproxen i smaruje maściami, poki co siwego nic sie nie pokazuje ale jest mocna opuchlizna i taka twarda buła
jutro w planie MC, ale to tylko moge pomarzyc bo nie ma opcji żebym kucnał a co dopiero ciągi robił, pleców raczej nie odpuszcze i chiciażbym je miał na maszynach i wyciagach przepompowac to przepompuje bo nie widze robić kolejnej przerwy gdzie ledwno ruszyłem po jednej...

lipa w HVJ ale co zrobić...możecie sobie tylko wyobrazić jak sie czuję, wk***ienie to mało powiedziane, lekka załamka, tydzień czasu a potrafiło sie wszystko spierdyolić, takiej motywacji jak przed anginą i progresu z którego byłem zadolowny nie miałem chyba nigdy, a teraz zotały tylko po tym resztki
nogi ktore miały byc teraz najbardziej dopizgane pojda pewno w odstawke...

licze na cudowne ozdrowienie, ale wydaje mi się ze to bankowo jakieś naderwanie, coś poodbnie jak przed MPJ rok temu tylko teraz bardziej boli





na filmiku juz totalnie zrezygnowany

MICHA:

od dzis podbita o 15g fatu


1.5 jajek, 15g wpc, 25g kokoswego
2.120g ryżu, 200g piersi, 10g omega
3.120g ryżu, 200g piersi, 10g kokosowego
TRENING podczas 40g bcaa
4.90g ryżu, 30g rodzynek, , 50g puddingu AN
5.110g mąki ryżowej, 250g białek jaj, 20g wpc, 100g balin, 15g wiórek
6. 60g jaglanych, 50g owsianych, 250g bialek jaj, 20g wpc, 30g masła orzechowego



SUPLEMENTACJA:

ALLNUTRITION Ultra Whey po treningu i do omleta

BCAA SFD 40g podczas treningu

Complex Vitamin SFD 2kaps rano i wieczorem

ALLNUTRITION Vitamin C 5g na noc

witamina d3+k2 2x2


dziekuje dobranoc, w moim wypadku nie szczescia chodzą parami, oby to był koniec, no chyba że jest mi nie dane wystartowanie na wiosnę, aczkolwiek teraz większosc wszystkiego podporządkowywałem pod to i tak miało byc dalej.
Czesto słyszę że tych nóg chyba w ogóle nie robię i ze ich w ogole nie mam, chciałem troche zaskoczyc no to zaskoczyłem sam siebe, a pewno niektórych i po niekąd ucieszyłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
BzykuDG
Ale tą chorobą tak się przejmujesz czy coś jeszcze się stało? Ziomuś trzeba wyluzować, przez tydzień świat się nie zawali :*


angina to pryszcz przy tym :d
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium