SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stronger Athlete - Niecodziennik Treningowy

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1201943

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
Anielskie pompki dość wymagające ćwiczenie

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24270 Napisanych postów 25221 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020297
Wszyscy się zdziwiliśmy ale polecam dla stabilizacji braków. Niestety miałem kiepską pozycję tułowia. Muszę nad nią popracować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
Powiem Ci panie, że moje barki by chyba tego nie zcierpiały

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347429
FighterX
ronie220
Ale chyba jakichś zasad trzeba się trzymać morsując? Czy po prostu wchodzicie na "chama" do lodowatej wody ?


Zasada jest taka, że musisz się rozgrzać, ale tak by się nie spocić. Z reguły jest to kilka przysiadów, pompek, burpeesów, pajacyków i pakujesz się do wody.


Głowy zanurzyć nie można ? Pewnie najciężej to znoszą jaja.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24270 Napisanych postów 25221 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020297
ronie220
FighterX
ronie220
Ale chyba jakichś zasad trzeba się trzymać morsując? Czy po prostu wchodzicie na "chama" do lodowatej wody ?


Zasada jest taka, że musisz się rozgrzać, ale tak by się nie spocić. Z reguły jest to kilka przysiadów, pompek, burpeesów, pajacyków i pakujesz się do wody.


Głowy zanurzyć nie można ? Pewnie najciężej to znoszą jaja.


Można zanurzyć głowę, jak najbardziej jest to zalecane, ale ja tego nie robię. Za to penis chowa się wszystkim w biodra i długi czas po nie chce wyjść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
No niestety musi być chroniony

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24270 Napisanych postów 25221 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020297
1/3/2018

Warm up:
3min Air Bike
10 x streight leg worm +push up
3 serie
20/20 Monster walk
10 sumo swing 24kg + fioletowa guma

A.4 serie:
A1. 5x SUMO DL@140kg
A2. 10 x In front rack 2x24kg WALKING LUNGES
A3. 5 x Pull up

B.4 serie
B1. 7x BENCH PRESS @70kg z pauzą 2sek
B2. 8 x PENDLAY ROW @60kg
B3. 10 x SEE-SAW PRESS 2x20kg 

C.5 serii
60kg SLED przyciąganie na linie i powrót pchając na dolnym uchwycie
Rest 60sek


Komentarz:

Nowy czwartek, nowego cyklu, bardzo mi się podobał. Parę poprawek mus iałem wprowadzić, bo niestety kontuzja sprzed 15lat się odezwała, więc używałem pasków do ciągów, żeby nie skupiać się na chwycie. Kontuzja odzywa się od kiedy zmieniłem pracę, bo czekam na stojące biurko. Jak długo siedzę, to czuję ten naderwany przyczep półbłoniastego i półscięgnistego. Na następnym treningu wykorzystam dwie 24ki do seesaw press, bo było za lekko, ale robiłem asekuracyjnie. Sanki mialy być na 10 serii, ale nie wyrobiłem się czasowo. Chyba muszę wczesniej przychodzić

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
Możesz sobie wybrać czy chcesz stać czy siedzieć przy biurku?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24270 Napisanych postów 25221 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020297
Mam zalecenie od lekarza medycyny pracy, że potrzebuję takiego biurka. W poprzedniej pracy każdy miał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
Czyli przez 8 godzin cały czas stoisz? A co jest wskazaniem do takiego biurka?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementacja w treningu crossfit

Następny temat

Samodoskonalenie się Crossfit + Siła

WHEY premium