SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stronger Athlete - Niecodziennik Treningowy

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1199146

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
rion10
Fajnie takie karate ja bym z miłą chęcią wrócił ale musiałbym mieć jeszcze dłuższą dobę


Ja będę chciał wrócić 1-2 razy w tyg, bo to fajna zabawa jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
Ja bym rzekłbym świetna sprawa ale to kolejny czas, który trzeba poświęcić.
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
rion10
Ja bym rzekłbym świetna sprawa ale to kolejny czas, który trzeba poświęcić.


Trzeba coś będzie zamienić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
Już nie mam z czego urwać, a nawet na siłkę chodzę w takim czasie żeby nie kolidowało z innymi rzeczami

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
rion10
Już nie mam z czego urwać, a nawet na siłkę chodzę w takim czasie żeby nie kolidowało z innymi rzeczami

Mam tak samo a jeszcze w weekendy chciałbym wrócić do łucznictwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
16/6/2019

16km+
czas: 1:36
średnie tempo 5:42/km

Komentarz:

Plan był na bieganie wczoraj, ale karate w piątek wieczorem nas pozamiatało. Dzisiaj natomiast po burzy pogoda sprzyjała, choć bieg zaczęliśmy dosłownie 30 minut po wstaniu z łóżka. Pierwsze 2km, to ogólnie organizm budził się do życia, zginacze bioder po kopaniu się rozruszały i szło całkiem sprawnie. Biegliśmy spokojnie ze względu na fakt, że mieliśmy jeden plecak i nie wiedzieliśmy czy nie wydłużymy biegu o dodatkowe 5km, ale tak się nie stało gdyż moglibyśmy spóźnić się na rodzinną uroczystość. Już powoli schodzimy z objętości biegowej przed Chojnikiem. Bardziej jest to utrzymanie formy

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
FighterX
rion10
Już nie mam z czego urwać, a nawet na siłkę chodzę w takim czasie żeby nie kolidowało z innymi rzeczami

Mam tak samo a jeszcze w weekendy chciałbym wrócić do łucznictwa



Łucznictwo też ciekawy sport. Ja na nic nowego już niestety nie mam czasu. Wróciłbym do wspinaczki od czasu do czasu no ale niestety nie ma tego czasu, a dnia nie naciągniesz
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607783
No z czasem zawsze kiepsko. Ja bym chciała jeszcze pole dance
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
Ja zaczynałem od łucznictwa i bardzo je lubię, po prostu by się odstresować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
Viki
No z czasem zawsze kiepsko. Ja bym chciała jeszcze pole dance
polecam :) fajna zajawka :) już 4 miesiące próbuję :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementacja w treningu crossfit

Następny temat

Samodoskonalenie się Crossfit + Siła

WHEY premium