SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2861929

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Mnie po nocy też kaszel męczy i przez to częste czyszczenie nosa i kaszel oczu wywala z orbit jedno jest całe czerwone. U mnie się to zaczęło od anginy i potem zatoki więc też już trwa te 5tyg z lepszymi i gorszym okresami. Siedzę właśnie na poczekalni. Myślę że jakiś sprzęt tu konkrety będzie miała i coś prześwietli itp;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Alexus a w końcu co ci na to pomogło?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 287 Napisanych postów 2303 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99903
zatoki- poszły 3 antybiotyki,jakieś krople,aż w końcu chyba samo ustąpiło, a kaszel w nocy nawet miałem jak gruźlik jakiś,przez sen, pomógł dopiero taki syrop,ale nazwy nie pamiętam teraz. Lekarz mnie tylko uprzedził,że moge miec problemy zeby go dostać, bo to jakiś starszy lek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Ja 3 lata ponad juz walcze z katarem. Dosłowanie kartonik 100 chusteczek idzie dziennie. Rano zielone a im blizej wieczora woda cieknie ale za cholere nie pojde na zadna szpryce chyba ze mnie w 10 wezmą :) ale 120kg konia ruszyc to koń w końcu kopnie :P

Widze konkretną ekipe tu macie. Dobrze ze tu przeszedlem :)

Powodzenia zycze...



Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2016-12-07 14:25:05

Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2016-12-07 14:25:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
SalvatoreLucania
Ja 3 lata ponad juz walcze z katarem. Dosłowanie kartonik 100 chusteczek idzie dziennie. Rano zielone a im blizej wieczora woda cieknie ale za cholere nie pojde na zadna szpryce chyba ze mnie w 10 wezmą :) ale 120kg konia ruszyc to koń w końcu kopnie :P

Widze konkretną ekipe tu macie. Dobrze ze tu przeszedlem :)

Powodzenia zycze...




Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2016-12-07 14:25:05

Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2016-12-07 14:25:28



Ekipa nie jest zla;) hehe
A można wiedziec skąd przeszedles?;) a może. Się znamy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Dobra wcale mi się tego nie chce pisać bo ani to fajne ani nie mam ochoty a pewno większość tak pomyśli że sciemniam bo jak długo można być chorym, ale..

Po wizycie u Pani otolaryngol gdzie miałem w sumie mieszane uczucie bo sporo przegadała na jakieś inne tematy jak saa skutki itp ale ja zawsze jestem szczery więc z nią tez;)

Do sedna idąc do niej nie myślałem że może być aż tak źle mam przewlekłe zapalenie zatok i zapalenie spojowek (spojówek przez zatoki). Wizyta niby 150zł ale podobno jedna z.lepszych w.okolicy więc oby i mnie wyleczyla. Leków przepisał a za kolejne 150zl a wszystkich tak nie wziąłem bo nie było. Większosc krople. Antybiotyku dostępowe nie mam ale.w kroplami do nosa i oczu jest antybiotyk. Tak to wygląda. Kolejna przerwa a wydawało by się że Już będzie dobrze.


Pytanie się pojawia co dalej...sam już nie.wiem niby zawsze pisałem że wiosna pod.znakiem zapytania ale głęboko wierzyłem w to że tak i tak zrobię zyciowke i pokaże się jak najlepszej strony, ale teraz szczerze to i tak głęboka wiara gdzieś tam raczej padła...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Bo też w.sumie nie wiem jak to się ma do treningów niby nic konkretnego nie.mówiła ale niby zatoki to rzecz poważna i w sumie nie wiem czy 3 dni przerwy czy np tydzień trzeba zrobić bo nie ukrywam że jak teraz tydzień wypadnie to już nawet nie ma sensu żebym masę zaczynał na te 3tyg albo poprsru masa ale bez pokazywania się nie wiosnę;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
MARIAN 17

Ekipa nie jest zla;) hehe
A można wiedziec skąd przeszedles?;) a może. Się znamy?


Z czarnego tam gdzie same zwierzaki siedzały :) ale ktos obore zniszczył :(
15 lat w temacie. Jaca666 nick tam mialem. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
A to kojarzę kojarzę bo czasem tam zaglądałem ale z.ukrycia;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 287 Napisanych postów 2303 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99903
przykro to słyszeć Marian,ale moim zdaniem zdrowie ważniejsze. Lepiej chyba doprowadzić się do ładu ze wszystkim,niż bujać się z niedoleczeniem i za chwilę mieć nawrót
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium