SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2279465

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 232 Napisanych postów 1035 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 28202
maria1209
Kurki by się pojadlo. Tu w sklepie zaporowa cena, ostatnio z Pl przywiozłam no wlasnie zastanawiałam się jak to w stolicy jest, czy tak się wlasnie spotyka te "gwiazdy" - zawsze coś popatrzeć można


Maria u mnie to było wydarzenie że gwiazda wpadła bo siłka raczej mało elitarna i w tych godzinach dośc obładowana .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
dziwnie się zachowuje, no nie wiem, tak niedojrzale. i trochę ma przerażające oczy (są naprawdę duże, aż nienaturalnie)

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 232 Napisanych postów 1035 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 28202
kebula
dziwnie się zachowuje, no nie wiem, tak niedojrzale. i trochę ma przerażające oczy (są naprawdę duże, aż nienaturalnie)


Gwiazdy często maja anomalie aż ja oglądnęłam na insta , no ma oczyska
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
bazyliszek

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 1855 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77505
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Może któraś z Was stosuje jakieś combo witamina A+E, może coś polecicie. Ostatnio mi dentystka kazała brać w związku z moją parodontozą i nie wiem na co się zdecydować.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Ja brałam zwykłą wit A+E, a na parodontozę, to jeszcze słyszałam, że koenzym Q jest dobry.. Po epizodzie krwawienia dziąseł przerzuciłam się na szczoteczki do zębów curaprox - one mają bardzo dużo cieniutkich włókien i odpukać jest lepiej

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Night już masz paradontozę biedaczysko?
Ja miewam epizody krwawienia ale się przerzuciłam na parodontaxy dwa (jeden taki super czyszczący) i pomogło na szczęście.

A z witaminą nie pomogę


Zmieniony przez - paula.cw w dniu 2016-08-26 10:09:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
ja mam genetycznie w rodzinie tą przypadłość - ale jeszcze nie ma tragedii na szczęście

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium