SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2278166

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
power band są bardzo fajne, grube i mocne, lepsze niż thera band, co do kolorów tu nie pamiętam jaka była kolejność. ja mam fioletową i sobie chwalę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Ja z fioletową też dałam radę. Można sobie stopniować trudność przez sposób uzycia gum- na dwóch prostych nogach najłatwiej, na zgiętych nogach trudniej, na jednej zgiętej nodze jeszcze trudniej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
no i dziś ostatni dzień mojej dwutygodniowej sesji rehabilitacyjnej - właśnie jestem po

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
zadowalające

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Ha a ja własnie kolesia przez telefon zbiłam z tropu. Po raz kolejny mu się przypominałam, że ma mi złozyć ofertę (na maile nie odpisywał). Jak mnie poprosił o przypomnienie w poniedziałek rano to mu powiedziałam, że nie jestem jego sekretarką :P Taki Zonk :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 393 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48771
cod123
hej, wtrącę się z pytaniem z innej beczki. Jaką polecacie gumę do podciągania? bo na allegro tego tyle, że już nie wiem. są i tanie i drogie. Widziałam, że są też różne opory, na początek to chyba taką z największym? może ktoś ma jakieś konkretne i poleca


Czesc wszystkim, tez sie zastanawialam nad ta guma/tasma i Bziu polecila mi z tych ale tez nie wiedziala jaka mocna powinna byc na poczatek. A macie linka do tych power band? Jak wklepuje w google to mi jakies zespoly muzyczne wyskakuja ;)

http://thornfit.pl/collections/superbands
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Polecam fioletową albo zieloną, porównywalne są
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium