SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2279436

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
Kebula też mam, ale jest na to sposób :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
I jeszcze a propos mojej wcześniejszej wypowiedzi - to ja się nie uczepiłem planka. Przykładów pewnych rozwiązań treningowych lansowanych ostatnio na silę i do porzygu w polskim youtube jest wiele. To tylko był taki przykładowy artykulik ze świata odstający od standardów serwowanych u nas. Tego jest o wiele wiele więcej i dotyczy różnych aspektów treningowych. Więc żeby było jasne - nie jestem plankofobem, nie chcę zdyskredytować tego ćwiczenia do cna. Nie o to mi chodziło przy wklejaniu tego linka. To miał być przykład pod rozwagę sensowności myślenia zero jedynkowego.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Night kumam :) Lubie Twoje podejscie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
mi to sie dlatego nowa zelandia widzi
slyszalam narzekania wlasnie, ze w australii to zawsze tzreba wytrzepac buty przed zalozeniem
ale za to papuzki flaiste na drzewach jak u nas wroble :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
cod123
Kebula też mam, ale jest na to sposób :D


jaki? klin klinem:P?

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Jakby ktoś biegał i miał ochotę w moich stronach strzelić dychę to zapraszam na 3 czerwca.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
Teti, wineglass Bay jest mega! Meduz nie widziałam jednak ;)

Papużki rzadziej, powszechne sa raczej cockatoo, takie wielkie białe z żółtym czubem skrzeczą i polują na twoje żarcie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
kebula
cod123
Kebula też mam, ale jest na to sposób :D


jaki? klin klinem:P?


firefox portable
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Teapot, ja mialam "farta". Cala Tasmania jest cudna. Pajaka widzialam jednego i to nawet nie byl redback. Kurcze i do OZ i NZ musze najechac. Za duzy ten swiat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
cod123
kebula
cod123
Kebula też mam, ale jest na to sposób :D


jaki? klin klinem:P?


firefox portable


aa, no niby też mamy jakieś triki, ale nie chce mi się tego uruchamiać jak mam telefon na wierzchu

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium