SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2276103

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 467 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 28894
Ja się boję, że karma mnie dopadnie.

Kiedyś trafiłam na yt na takie filmiki jakie sama nagrałam. Do tej pory pamiętam jaki miałam ubaw przez kilka dni z tych ludzi. Nie chcę żeby mnie to samo spotkało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
ale że jakie filmiki? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 467 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 28894
Takie że jakieś fajtłapy pocą się w domu przed telefon i kaleczą każde ćwiczenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Widzisz kwestia postrzegania. Nie pomyślałabym raczej że fajtłapy chyba że ktoś z taką techniką robiłby coś ala instruktaż :)
A jak masz problem z techniką i bardzo nie chcesz wysyłać filmiku (chociaż nie dramatyzowałabym tak ) to może instruktora zawsze podpytać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
izka_ka
Zobaczymy za dwa dni jaka jestem twarda.

Night jeśli nagram filmik z ćwiczeniami brzucha to musi być widać brzuch czy mogę się nagrywać normalnie w koszulce?


nie musi być widać brzucha

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 2999 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37941
paula.cw
Pewnie, chociaż myśląc tym tropem to niebezpieczne może być samo nagrywanie i przechowywanie na na telefonie z dostępem do neta. :)


bo jest. Np. w telefonach z nowszym androidem zdjęcia i filmy sa automatycznie synchronizowane z kontem internetowym, chyba że się to ręcznie wyłączy.
Na fejsie jest na maxa burdel z polityka prywatności i nigdy nei można mieć pewności co do kogo należy i kto może widzieć. Internet to miejsce publiczne, nawet jeżeli nam się wydaje inaczej. I tak to należy traktować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 467 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 28894
nightingal
izka_ka
Zobaczymy za dwa dni jaka jestem twarda.

Night jeśli nagram filmik z ćwiczeniami brzucha to musi być widać brzuch czy mogę się nagrywać normalnie w koszulce?


nie musi być widać brzucha


No i po problemie :), mogę się nagrać w burce :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
byle nie w płaszczy z norek - bo będzie ciężko technikę oceniać

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 467 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 28894
Tak na serio to byłam przekonana że musi być na filmiku widać jak spinam mięśnie brzucha, ale skoro nie musi to chyba nie mam większych oporów przed zaśmiecaniem Internetu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
No tak, mało który brzuch wygląda korzystnie w pozach do brzuszków chyba ze ma się 6-cio pak :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium