SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2284329

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Heja Bziu to co Ty będziesz robić w Zakopcu przez miesiąc jak to jeszcze nie urlop? czyżby to miało coś wspólnego z tymi życiowymi zmianami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Kebula naprawde myslalas ze wytrzymasz na weselu? "P
A ten burger brzmi przekozacko :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
taka stara i taka naiwna, co nie?

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Haha ja jestem naiwna ale bardziej jeśli chodzi o innych :)
A swoje ograniczenia znam.
Ale wczoraj byłam z siebie dumna bo byłam w knajpie ale najpierw sobie obczaiłam co w menu mi najbardziej pasuje i zjadłam sobie to co mi pasowało do makro, a do tego grzecznie winko czerwone :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
W sumie na weselu tez się da, jak żarcie niedobre -przerobione. Paula jaka grzeczna narzeczony Cie nie pozna jak wróci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Oby tyłek nie spadł bo będzie płakał :P
On w sumie zadowolony jest już z efektów :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Haha no wiadomo tylek musi być. I tak zauważenie zmian zawsze mile
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Tutaj na wsparcie i zachwyty nie narzekam na szczęście. Ogromnie to doceniam bo w poprzednim związku miałam zupełnie na odwrót :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
Maria, no własnie jedzenie było genialne. teraz to już naprawdę robię letnią redukcję! Paula, a nad stratami w obwodzie klatki nie płącze?5-)

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Jakoś milczy na ten temat. Na szczęście było z czego spadać :P
No i jest większym fanem tyłka więc całe szczęście bo nad tym akurat można pracować a nad wielkością piersi to już tylko z chirurgiem :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium